MAF metoxy acetyl fentanyl

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 142 Strona 15 z 15
Rejestracja: 2010
  • 3188 / 266 / 0


https://sin.org.pl/dopalamy-wiedze-orto ... -fentanyl/

Z tymi pochodnymi fenta to tylko do analizy. Ciężko określić cokolwiek.
Rejestracja: 2018
  • 46 / 1 / 0


Ostatni vendor (który zresztą chyba miał produkcję w PL?) się niedawno wykruszył, jeżeli chcesz fenta to w internecie//picabia masz kilku legitnych vendorów sprzedających China White i tyle. Skład tych wynalazków - oczywiście niewiadomy, trzeba po prostu spróbować kilku i wybrać ten ulubiony. Jeżeli chcesz jakieś mocne RC opio to szukaj nowości u Chińczyków lub ew. w Europie. Isotonitazyna się skończyła, ale jeszcze jeden mało popularny vendor w EU ją ma (bardzo małe ilości za kosmiczną cenę). 2F-viminol jest podobno całkiem spoko, ale to coś dużo mniej "potent" niż fent i jego analogi. Etonitazyna jest dostępna i jednego lub dwóch vendorów, ale baaardzo podrożała od pierwszego batcha. Ale jeżeli szukasz czegoś fento-podobnego to to jest twój najlepszy wybór. Niedawno także wyszło coś pod nazwą brorphine (chemicznie chyba nie podobne do morfiny, proszę się nie sugerowac nazwą), które działa na opioidowe i nociceptinowe receptory, potencjał chyba okolicy morfiny, no i nie ma tam szansy na euforię. W przedsprzedaży u jednego vendora jest dostępny diphenpipenol, moc powinna być większa niż w brorfinie, ale Chińczycy mają kłopot z jego zrobieniem. W następnych latach można się spodziewać więcej analogów etonitazyny, a dalej - niewiadomo.

Bezpieczne wkłucie po kanadyjsku

Autorzy Krytyki Politycznej odwiedzaja pokój do bezpiecznych iniekcji w Vancouver, gdzie osoby uzależnione mogą przyjąć narkotyki pod okiem personelu medycznego.

USA: Marihuana jest legalna - młodzi sięgają po nią rzadziej

Nowe badania wskazują, że zalegalizowanie tzw. rekreacyjnego używania marihuany przez niektóre stany USA, prowadzi do niewielkiego spadku liczby nastolatków, którzy sięgają po ten narkotyk - informuje Associated Press.
Posty: 142 Strona 15 z 15
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości