PST - KUPNO MAKU VOL. 5 "W dobie kryzysu"

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Kuchni [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

petrus135

12
9

Bakalland .80 seria w serii, albo jest całkiem niezły albo aby brudna woda.
Natomiast bakalland .18 też 500g jest kutwa taki suaby że po prostu poezja. Mam na prawdę niska tolerkę po epoce helcoma i kilku skręta h giganta h pod rząd a ten baka potrafi mnie tylko smyrnąc po kozi h jąderkach delikatnie więcej to nic. Tak to jest ten z m1 marki z oszołoma. Biorę go jak jestem w desperacji że nic innego nie ma, choć na dobra sprawę to nie ma sensu kasy na niego wydawać. Chyba że się jest swierzakiem. To może rzeczywiscie coś się uzyska. Jak by nigdzie indziej nic nie było i był by on to ja bym nie trafił kasy na niego. Bo prawdę mówiąc już nawet skręta nie mam...

deixkivi

1
1

sevenload pisze:
13 września 2018
Bakalland 500g 5e.1802.18 francja
Potwierdzi ktoś działanie tego maku?

Ja potwierdze,przeplukalem 4 paki od wczoraj wieczora, jeszcze mi zostalo pluki z 1 paczki. Po 1 kg nie moglen opanowac oczu. Ale podobno jest seria w serii. Ja cale szczescie na dobrego trafilem

Opracowanie względnie świeże i opublikowane w periodyku szacownym, czyli przynajmniej formalnie rzecz biorąc z tych poważnych. Sprawdźcie, jak ma się do wiedzy praktyczno-potocznej ;)
Medyczna marihuana może wkrótce trafić do aptek. Najprawdopodobniej jeszcze w tym tygodniu zostanie zarejestrowany w Polsce lek zawierający medyczną marihuanę.

deixkivi

1
1

petrus135 pisze:
13 września 2018
Bakalland .80 seria w serii, albo jest całkiem niezły albo aby brudna woda.
Natomiast bakalland .18 też 500g jest kutwa taki suaby że po prostu poezja. Mam na prawdę niska tolerkę po epoce helcoma i kilku skręta h giganta h pod rząd a ten baka potrafi mnie tylko smyrnąc po kozi h jąderkach delikatnie więcej to nic. Tak to jest ten z m1 marki z oszołoma. Biorę go jak jestem w desperacji że nic innego nie ma, choć na dobra sprawę to nie ma sensu kasy na niego wydawać. Chyba że się jest swierzakiem. To może rzeczywiscie coś się uzyska. Jak by nigdzie indziej nic nie było i był by on to ja bym nie trafił kasy na niego. Bo prawdę mówiąc już nawet skręta nie mam...
Z jednej strony mnie pocieszyles, bo by to znaczylo, ze mam niska tolerke, a dziwne, bo kodeina 2 rok w ciagu, doszedlem do 1g+ /doba :nuts:

Z drugiej strony pilem maki uznawane za klepacze I slabiej sie po nich czulem (tyle, ze 400g helcom .73). No i o ile baka .18 przeplukalem 2,5x (400g) I to w domowych warunkach to moze wyszedl mocniejszy niz 400g helcom .73

Skoro miejsce znasz to napewno plukalismy ten sam mak.

lol

117
13

400 a 1kg to jednak 'lekka' roznica :-) Przeplucz tyle samo innego maku, ktory ma dobre oceny to bedziesz mial porownanie.
73 byl w miarę ok, ale tez umowmy się zadna rewelacja. Zebys mial jakis odnośnik to mogę Ci powiedzieć, że kiedy jeszcze jechalem na kodzie to brałem 800g helcomów (ale tamte byly chyba deko mocniejsze), wiec tego 73 helcoma na dobrą faze to bys musial z 1.2kg. Przy twoich dawkach kody 800-1kg minimum zeby poczuc cokolwiek przy tej mocy maków

Baka .18 słabizna. Teraz jest chyba tylko jeden dobry bakaland.
Na wileniaku byly bodaj juz nowe 35, przynajmniej tak pisali na forum. Moze i coś tam rzucają.
Dawno tam nie bylem bo to za daleko ode mnie.

@AlienForms
czyli jedna nie zrezygnowales z maku :-)
myslalem, ze na dobre przerzucileś się z lekkich używek na kompot i jedziesz po bandzie.
masz juz to haslo?

lol

117
13

@malachite
malachite pisze:
12 września 2018
hej, znalazłem taką półkę:
https://imgur.com/a/JXowC7z

Z tych co znalazłeś jedynie ten Aga Holtex jest szansa, że klepie. Na porównywarce są opinie, ze Aga Holtex działa, mógłbyś sprawdzić jedną pakę i zdać relację. Reszta syf na 100%. Pozdro

AlienForms

278
112

lol pisze:
14 września 2018
@AlienForms
czyli jedna nie zrezygnowales z maku :-)
myslalem, ze na dobre przerzucileś się z lekkich używek na kompot i jedziesz po bandzie.
masz juz to haslo?
Mam hasło już - dzięki chłopaki :)
Z maku to nigdy nie zrezygnuje.....raczej ;) Jak można z tego zrezygnować :) Z nektaru dzięki któremu chce się żyć :) Z tego najlepszego możliwego przyjaciela rezygnować nie chce i nie zamierzam ;) Ale nie chciało mi się dzisiaj jednak lecieć po sklepach..... Serio, nabrałem jakiegoś marketo-wstrętu albo bardziej wstrętu od tego zniewolenia, kiedy to jak murzyn na plantacji, pod przymusem, zapierdalałem dzień w dzień, od rana do wieczora od sklepu do sklepu, od półki do półki..... Znaczy jak już się jest w ciągu, tryb makfind jest na ON, to aż tak tego człowiek nie odbiera, ale jak się na chwilę wyrwiesz z tej matni, odzwyczaisz, odpoczniesz to serio - widać wtedy, że momentami słabo to wygląda.... Znaczy jak był urodzaj, było sporo klepaczy różnych marek to nie było tak tragicznie. Ale jak posucha nastawała, jakieś wypuszczali niedziałające serie i trzeba było szukać to już się działo. No i psychicznie też odpoczywasz od tej niepewności, czy będzie dzisiaj coś na półce czy nie, czy jakaś kutwa Ci wyczaiła miejscówkę i wszystko wyczyściła albo systematycznie czyści... Jak nastawały te dni posuchy to naprawdę ta niepewność, nawet jakiś taki lęk, potrafił mi całą fazę psuć...
Czekałem aż się znowu Helcom pojawi ale coś czuję, że szybko to nie nastąpi to zobaczę w weekend te Careffoury i Baka jak gdzieś dostanę. ;)

szachmat

2

@Malachit
Jakie województwo znalazłeś ta półkę? I jakaś sieciowa czy lokalny sklep?

Ps. Małe helio Czechy działa w dużej ilości na skręta, jednolite szare nasiona, seria z 11 na początku data 06.2019

Autor tematu

weedkacy

39
74

@lolciu, masz ostatnio zajebiste flow na makowych tematach :-D Nie wiem na czym jedziesz teraz, ale podziel się tym!

Ja tylko wnoszę po raz drugi, że Bakalland .52 w małych paczkach, to naprawdę niezły mak. Jedna paczka tak pięknie zaleczyła skreta po ciągu na majce (tolerancja: 50-60 mg iv leczyło, ale niezbyt już grzało), więc bierzcie z tego wszyscy, oto maczek mój! Przy dwóch można spokojnie poczuć ugrzanie - przy podobnej tolerancji jak moja, oczywiście.

Ale tęskniłam za PST! Żadne inne opio nie daje tego, co dobra faza na maku. Jedynie wejścia majkowego brakuje, ale poza tym PST jest dla mnie dragiem idealnym - długi czas działania, spokojnie 26-28 godz bez skręta, nie trzeba sie kłuc, tylko pić cudowną ambrozje, działanie jest o wiele bardziej złożone i pełniejsze, niż sama majka...
A za miesiąc zobaczycie jak będę kurwować w temacie, że jakaś pipka mi wykupiła mak i do dupy z tym wszystkim %-D

malachite

5
10

szachmat pisze:
15 września 2018
@Malachit
Jakie województwo znalazłeś ta półkę? I jakaś sieciowa czy lokalny sklep?
północ polski, miasto.
to taka lokalna sieć osiedlowa, w mieście mamy 3 lub 4 takie sklepy.

W dużych marketach typu auchan, nie udało mi się nigdy znaleźć, czegoś, co chociażby wzbudziło cień nadziei.

Nie mam ciśnienia, więc nie szukam jakoś wybitnie mocno, ot, przechodząc wchodzę do sklepu by zobaczyć co ciekawego mają. Na chwilę obecną odwiedzam aptekę raz na tydzień-dwa.

Java420

1

Jaki teraz Mak jest najlepszy oraz w jakich sklepach szukać? Kupiłem ponad 2KG jakiegoś gówna a nie chce już tracić pieniędzy. Co powiecie na Bakalland serii .10 z Francji?

Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 9 uczestników Wejdź na czata

AwatarZX  AwatarGanjaBot  AwatarSpOkOjNA  AwatarCzarli Hustle  Awatareasilybored  e8fc2b816ba2340a7cd07e1b37be3ef0astralvoyager  bc00ace87234b7d0df2ae5a6626ce610Kokorari  Awataritirritate  AwatarAlembik