Tabaka - Wątek ogólny

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

• 3147 / 247 / 0

Ozona snuff pomarancz. Bardzo mi odpowiada gdyby nie to nieporeczne aluminiowe opakowanie ktore sie szybko znieksztalca i ciezko je otworzyc pozniej. Przeciez to powinno byc w jakims lepszym opakowaniu zeby zawsze sie otwieralo a nie mocowac sie z tym . Zwlaszcza ze latwo znieksztalcic w kieszeni takie opakowanie.
  • 26 / 3 / 0

Ogólnie to polecam tabaczke jako sposób poradzenia sobie z ciśnieniem na zajebanie jakieś krechy, bo jak wiadomo nie tylko od samej substancji się człowiek uzależnia, ale również od aplikacji. Mi osobiście pomogła z rzuceniem CMCków, choć faktem też było to, że jakoś mocno się nie wjebałem.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Kartele narkotykowe blokują badania w Meksyku

Peptyd zawarty w jadzie nietoperzy wampirowatych może przyczynić się do stworzenia nowych leków - jego badanie jest jednak trudne ze względu na kartele narkotykowe, które zajmują tamtejsze tereny.
  • 3147 / 247 / 0

O-zone Dragosta din tei
Orange stosuje
Faktycznie ciśnienie na stimy/eufo to stopuje
Cygaretek z kiosku , już nie kupuję
bo to po tabace, chujowo smakuje
dobrze z alko, to sie komponuje
kto krla nie sprobowal, ten jest lujem
  • 29 / 6 / 0

Tylko red bull.
  • 238 / 4 / 0

red bull czerwony
  • 1174 / 46 / 0

Wciągało się, oj wciągało :*)
  • 23 / 1 / 0

Właśnie parę dni temu znalazłem opakowanie Gawitha sprzed lat. Aż mi się przypomniało jak za gówniaka (17 lat) się chodziło nad stawy i wciągało tyle ile się da. Potem rzygałem, piękne czasy.
  • 542 / 19 / 0

jak nie mam tolerki na tabakę to po dobrej ścieżce redbula czerwonego ile będę czuł rush ?
Użytkownik zbanowany
  • 3728 / 390 / 9

Jestem uzależniony od tabaki. Obecnie snifuję tylko "ozonę president", aromat mentolu i eukaliptusa. Jest też mocna. Wciągam dużo, cały czas. Tabakierka wystarczy mi na ok 3 dni. W nocy sie przebudzę, to jeszcze sobie zasznupię.
Tak na prawdę to tutaj chodzi tylko o nikotynę. Przez nos szybko się wchłania. Od czerwca nie pale papierosów.
Pozdrawiam wszystkich fanów brązowych chusteczek.
Jestem tabacznikiem już prawie 10 lat, odkąd kumpel przyniósł do gimnazjum i mnie poczęstował. Od jakiś dwóch lat nałogowo sznupia. Nie zauważyłem żadnych skutków ubocznych, zniszczenia śluzówki czy coś. Jedynie mocne tabaki np. 'redbull" zatykają mi po jakimś czasie nos totalnie.
  • 784 / 89 / 0

[mention]london5[/mention]

Mi też opakowanie np GAWITH original wystarczy na 3 dni. Ale już RED BULL mam na tydzień bo tego wystarczą mi malutkie kreski żeby poczuć, i mam mniejsze zużycie. Ale wszystkie lżejsze to też tak na 3 dni. :old: A z tym wybudzaniem na rajeczkę to też znam.
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata