Problemy użytkowników z kontami

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 3147 / 247 / 0

Też mam czasami ten problem. Teraz np. dziala okej. Żeby to obejść, to można wejść w profil osoby do której chcemy wysłać pw i z tamtego poziomu wszystko śmiga.
Użytkownik nieaktywny
  • 0 / / 0

Czołem ! Kto jest odpowiedzialny za zatwierdzanie postów :) ?
Teoretycznie posty widnieją jako dodane, lecz nie są zatwierdzone, zależy mi na dostanie się na chat.

[mention]Fritzzz92[/mention] m.in. ja, wszyscy (lub część) moderatorów, prozę o cierpliwość :) po 30 postach już będziesz "wolna" - jsc

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Jak alkohol zwiększa ryzyko przedwczesnej śmierci

Codzienne serwowanie sobie czegoś mocniejszego oznacza wyższe ryzyko przedwczesnej śmierci, ostrzegają badacze z Washington University School of Medicine w St. Louis.
  • 1746 / 213 / 0

[mention]Fritzzz92[/mention] - W zasadzie wszyscy moderatorzy. Z resztą po co Ci taka informacja? Pamiętaj, że będąc natrętem mówiąc komuś co ma robić ("Panie, zatwierdź pan posta, śpieszy mnie się") niczego nie przyśpieszysz, a jedynie raczej wkurwisz lub/oraz zwrócisz na siebie uwagę, aby bardziej uważnie przeglądać Twoje posty. Bo czy to nie tak, że spamujesz tam i siam tylko po to, aby dostać się do czata - a nie dlatego, że masz coś wartościowego do dodania?
  • 23 / 1 / 0

Dodałem oddzielny wpis dotyczący mojego problemu w dziale technicznym, ale przepadł w otchłani.
Próbowałem otrzymać pomoc przez formularz kontaktowy ale zostałem skierowany tutaj.

Mam problem z wyświetlaniem dodanych przeze mnie postów na forum. Pod linkiem hyperrealowicz/LuciferianDawn/topics/ widzę tylko stare wpisy, mimo że w wątkach znajdują się też nowe. Przykład: autyzm-patologiczne-dzialanie-narkotyko ... l#p3103882

Jestem cały czas pod ograniczeniem moderacji, co jest bardzo frustrujące. Moje wpisy po prostu znikają albo nie są akceptowane z nieznanych przyczyn.

@EDIT: Teraz widzę przynajmniej niektóre z moich nowych postów na liście, ale na pewno nie pojawiają się tam na bieżąco.
  • 763 / 6 / 100

Posty są dodawane w wyszukiwarce co pięć minut, więc możliwe jest, że jeśli chciałeś błyskawicznie po napisaniu go odnaleźć na liście, to mogło go jeszcze nie być. Poza tym nie widzimy żadnych problemów, moderator potrzebuje czasu żeby zaakceptować lub odrzucić posta.
  • 9 / 1 / 0

Rozjechały mi się konta portalowe i forumowe.
Na forum mogę wejść bez problemu, na portalu krzyczy, że mam złe hasło lub użytkownik nieznany.
Resety hasła nie pomagają
  • 23 / 1 / 0

12 września 2018unknown pisze:
Posty są dodawane w wyszukiwarce co pięć minut, więc możliwe jest, że jeśli chciałeś błyskawicznie po napisaniu go odnaleźć na liście, to mogło go jeszcze nie być. Poza tym nie widzimy żadnych problemów, moderator potrzebuje czasu żeby zaakceptować lub odrzucić posta.
Nawet teraz mam problem aby znaleźć swój powyższy post oraz wątek który przed chwilą został zaakceptowany w dziale technicznym. Żeby było śmieszniej jakieś 10 minut temu widziałem je na liście.
Coś jest ewidentnie spierdolone, ale rozumiem że łatwiej nie dostrzegać problemu ¯\_(ツ)_/¯
  • 763 / 6 / 100

Skoro post nie został jeszcze zaakceptowany przez moderację, to jak może być go widać? Jeśli wątek został "przed chwilą zaakceptowany" jak sam piszesz, to będzie go widać na liście twoich postów w ciągu pięciu minut, a nie od razu, jak już pisaliśmy wyżej. Rzeczywiście nie dostrzegamy problemów których nie ma, za co serdecznie przepraszamy.
  • 23 / 1 / 0

12 września 2018unknown pisze:
Skoro post nie został jeszcze zaakceptowany przez moderację, to jak może być go widać? Jeśli wątek został "przed chwilą zaakceptowany" jak sam piszesz, to będzie go widać na liście twoich postów w ciągu pięciu minut, a nie od razu, jak już pisaliśmy wyżej. Rzeczywiście nie dostrzegamy problemów których nie ma, za co serdecznie przepraszamy.
Ok, po kolei:
1) Piszę nowy post. Nie widać go na liście moich postów - to jest spoko, bo nie został jeszcze zaakceptowany.
2) Post został zaakceptowany przez moderatora. Nie wiem ile czasu mija, 5 minut albo 3 albo 10, ale widzę go na liście swoich postów. Wszystko jest jak należy.
3) Post był zaakceptowany i widziałem go już na liście postów, ale minęło dodatkowe 10 minut i nie widać go na liście postów. Jest bee, coś się zepsuło :(

Prościej już nie potrafię.

Serotoninowy123

• / / 0

Witam administracje. Proszę o przywrócenie dostępu do konta @serotoninowy. Jakiś czas temu dezaktywowowalem konto bo miałem przypal ale mniejsza o to. Pisałem do Surva maila z miesiąc temu ale cisza. Podeslijcie hasła na @ powiązany z kontem. Pozdrawiam Serotoninowy.
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata