Rozpuszczanie kartonów do podania dożylnego

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 6 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2009
  • 1752 / 214 / 0


Próbował ktoś z Was?

Czytałem, że winian sodu LSD (lub innych lizergamidów) dobrze rozpuszcza się w wodzie. Najlepiej w tym celu przetrzymać kartonik w wodzie przez ok. 24 h i hop siup gotowa mikstura dla podania dożylnego %-D
Rejestracja: 2009
  • 1902 / 115 / 0


Koleżanka opowiadała, że nie zdążysz wyjąć igły i już wszystko pływa. Może bl by krócej dokuczał, w końcu najsilniejszy jest na wejściu. I zadne 24h, szczególnie w kranówie. Karton do pompki, zaciągasz letnią kranówkę, chwilę pomerdasz i gotowe. Ja się chyba nie zdecyduję.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

Alkohol jest mniej szkodliwy dla osób po 50 roku życia

Właśnie opublikowane zostało badanie, które skupiło się na wpływie alkoholu na zdrowie osób w różnym wieku. Okazuje się, że po 50 roku życia szkodliwość alkoholu znacznie spada.
Rejestracja: 2009
  • 1752 / 214 / 0


no to mam już pomysł na weekend :mrgreen:

Serio tylko chwile merdania [mention]gazyfikacja plazmy[/mention]? Rozumiem, że żadnego ciepełka nie nic - jednakże wolałbym chyba użyć wody do iniekcji (lub chociażby wodę mineralną) niźli kranówkę :)
Rejestracja: 2016
  • 384 / 29 / 0


@up Podawałem ze dwadziescia lat temu Babe na rowerze razem z amfą w jednej pompce albo solo,kroiłem pół znaczka na malutkie paseczki na łyżkę,2 centy wody,podgrzewałem i gotowałem chwilkę tego kwasa w wodzie,potem filtr i cyk,wchodzi od razu,z amfą w jednej pompce fajne doświadczenie.
Rejestracja: 2009
  • 1902 / 115 / 0


GG Allin
Letnia woda na pewno szybciej rozpuści kwas niż zizimnaPotem merdać, żeby kwas opuścił karton i stężenie się wyrównało. Ja bym wyttząsał w pompce tak na oko, aż nie uznam, że kwas przeszedł do r-ru. Nic bym nie filtrował tylko cykał z kartonem w pompie, ale zrobić można jak komu wygodnie. Na łyżce można go mieszać i dociskać.
Rejestracja: 2012
  • 631 / 138 / 0


Jak ma być podane od razu to spokojnie można rozpuścić w pompce z wodą do iniekcji, jeżeli chcesz zrobić roztwór i mieć go na dłużej to rozpuszczanie tylko i wyłącznie w wodzie destylowanej/dejonizowanej, inaczej szybko zdegraduje.
Posty: 6 Strona 1 z 1
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości