Rozpuszczanie kartonów do podania dożylnego

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

• 1765 / 217 / 0

Próbował ktoś z Was?

Czytałem, że winian sodu LSD (lub innych lizergamidów) dobrze rozpuszcza się w wodzie. Najlepiej w tym celu przetrzymać kartonik w wodzie przez ok. 24 h i hop siup gotowa mikstura dla podania dożylnego %-D
  • 1903 / 124 / 0

Koleżanka opowiadała, że nie zdążysz wyjąć igły i już wszystko pływa. Może bl by krócej dokuczał, w końcu najsilniejszy jest na wejściu. I zadne 24h, szczególnie w kranówie. Karton do pompki, zaciągasz letnią kranówkę, chwilę pomerdasz i gotowe. Ja się chyba nie zdecyduję.

Były policjant: konferencje prasowe z narkotykami to szkodliwa szopka

„Miarą policyjnej skuteczności jest spadek przestępczości i występku, a nie dowody na podjęcie akcji policyjnych mających na celu zwalczanie przestępczości i występku”.

Konsumpcja konopi, a zmniejszenie śmiertelności na zawał serca

W obszernych badaniach przeprowadzonych w USA i opublikowanych w 2018 roku, naukowcy z Uniwersytetu Kolorado w Aurorze dowiedli, że pacjenci po zawale serca wykazywali się mniejszą śmiertelnością, jeśli spożywali konopie.
  • 1765 / 217 / 0

no to mam już pomysł na weekend :mrgreen:

Serio tylko chwile merdania [mention]gazyfikacja plazmy[/mention]? Rozumiem, że żadnego ciepełka nie nic - jednakże wolałbym chyba użyć wody do iniekcji (lub chociażby wodę mineralną) niźli kranówkę :)
  • 462 / 45 / 0

@up Podawałem ze dwadziescia lat temu Babe na rowerze razem z amfą w jednej pompce albo solo,kroiłem pół znaczka na malutkie paseczki na łyżkę,2 centy wody,podgrzewałem i gotowałem chwilkę tego kwasa w wodzie,potem filtr i cyk,wchodzi od razu,z amfą w jednej pompce fajne doświadczenie.
  • 1903 / 124 / 0

GG Allin
Letnia woda na pewno szybciej rozpuści kwas niż zizimnaPotem merdać, żeby kwas opuścił karton i stężenie się wyrównało. Ja bym wyttząsał w pompce tak na oko, aż nie uznam, że kwas przeszedł do r-ru. Nic bym nie filtrował tylko cykał z kartonem w pompie, ale zrobić można jak komu wygodnie. Na łyżce można go mieszać i dociskać.
Użytkownik nieaktywny
  • 933 / 223 / 0

Jak ma być podane od razu to spokojnie można rozpuścić w pompce z wodą do iniekcji, jeżeli chcesz zrobić roztwór i mieć go na dłużej to rozpuszczanie tylko i wyłącznie w wodzie destylowanej/dejonizowanej, inaczej szybko zdegraduje.
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata