Amfetamina-Tolerancja

Benzedryna, psychedryna, α-metylofenyloetyloamina
Więcej informacji: Amfetamina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

Posty: 73 Strona 8 z 8
Rejestracja: 2018
  • 182 / 21 / 0


01 września 2018smrodek pisze:
Ja już tak mam od dawien dawna, słyszę na mieście że ten ma zajebiste
Haha ostatnio beke z kimś kręciłem z tego, że kurwa zawsze, tyle lat, od tylu osób, każdy dillo Ci zawsze powie "mam zajebiste", "jest zajebiste", "dobre jest"... Praktycznie dopóki sam nie spróbujesz to się nie dowiesz prawdy.

Coś czego nie usłyszysz nigdy? Gdy diller Ci mówi: Mam chujowy towar, słabo klepie, mam tylko słabą gandzię, mam chujowe piguły na fecie robione, a nie na M, mam jaranie iskrzana skarbidzonego, a fete z tynkiem.
Rejestracja: 2017
  • 223 / 107 / 0


Pierdolisz.
Mi nie raz mówili jakiej jakości jest.
Zapytałem czy dobre to jest i kilka razy usłyszałem, że średnie raz, że chujowe. Teraz siė nie ma co pyta nawet.

Nie wiem czy mam tolerke czy wina glowy, ale zamiast sie porobic to po kresce, dwoch opadam z sil i sie czuje prawie jak na zjebie, jak ta kloda siedze i cala noc mi sie palic nie chce..
Ps. Wiem ze chujowy sort ale innych klepie

Gdzie jesteśmy po dziesięciu latach wojowania z narkotykami?

ONZ powoli orientuje się, że „świat wolny od narkotyków” nie istnieje. Chciałoby się to skomentować słowami: dlaczego tak późno? Ale to w zasadzie wiemy.

O włos, ale jednak - Denver przegłosowało dekryminalizację grzybów!

Mieszkańcy Denver przegłosowali dekryminalizację używania magicznych grzybków – jest to pierwsze miasto w USA, które zdecydowało się na taki ruch.
Rejestracja: 2017
  • 147 / 22 / 0


Lubię naćpany rozkminki tego typu.Fajniej by było gdyby to rzeczywiście była kwestia problemu Twojego organizmu/mózgu / dziwnej choroby czy chuj wie co. amfetamina to naprawdę mocna suka,zawsze WYPIERDALA Z BUTÓW,nie chce mi się wierzyć,że będąc "odporny" na efekty jakie daje amf nie umarłeś bardzo dawno temu.
Tolerancja? ona rośnie tylko podczas ciągu ,zwiększa ją brak snu,a jej wzrost przyśpiesza brak jedzenia .Wystarczy po prostu dobrze się wyspać (jedni dłużej drudzy krócej) by ta tolerancja spadła praktycznie do zera.
Pozostaje kwestia Twoich kolegów,więc albo mają organizmy w wieku przedszkolnym albo robią Cie w chuja i nie jecie tego samego- nie zdziwiłbym się gdyby jedno z dwóch miało racje bytu.,aczkolwiek chciałbym zaskoczyć się innym. :
old: :old: :old: :old:
Posty: 73 Strona 8 z 8
Wróć do „Amfetamina”
Na czacie siedzi 100 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości