Odzyskanie konta.

Dział dostępny bez rejestracji, co umożliwia zgłoszenie problemu w przypadku utraty dostępu do własnego konta. Przed napisaniem postu prosimy o przeczytanie wcześniejszych zgłoszeń i rozwiązań problemów, aby uniknąć powtórek.

Koniecznie również przeczytaj FAQ Hyperreala: https://hyperreal.info/kuchnia/FAQ:Hyperreal

Moderator: Admin minor

• 14 / 2 / 0

Zapomniałem hasła ( zmieniałem kilka razy...) do konta virr . Bardzo proszę o pomoc w odzyskaniu .

sutk0wsky2

• / / 0

witam, chciałbym również odblokować swoje konto, nick sutk0wsky, przypominacz hasła każe kontaktować się z administratorem.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Wciąganie kokainy przyśpiesza zmiany klimatyczne?

Nie dość, że kokaina jest jednym z najdroższych narkotyków i ma negatywny wpływ na organizmy jej fanów, okazuje się też, że jej popularność przyczynia się do niszczenia naszej planety.
  • 0 / / 0

Witam, ja również chciałbym odzyskać moje konto, po podaniu emaila nie przychodzi żadna wiadomość nick: niezniszczalny
  • 4 / 2 / 0

Też zapomniałem hasła do konta czajnikof i mail nie dochodzi. Może ktoś pomoże?

nCuXxxxx

• / / 0

Czy ktoś mógłby mi pomóc odzyskać konto nCuX bardzo bym prosił i z góry dziękuję
Użytkownik nieaktywny
  • 170 / 18 / 0

@unknown @surveilled Muszę się skontaktować z nCuX, jeśli da rade, aktywujcie mu konto. Dzięki.

nCuXxxxx

• / / 0

> @unknown @surveilled Muszę się
> skontaktować z nCuX, jeśli da rade, aktywujcie mu konto. Dzięki.
Nawet zakładając nowe konto będę miał problem z uwiarygodnieniem swojej osoby
Użytkownik nieaktywny
  • 170 / 18 / 0

Cofam swoja powyższą prośbę odnośnie ncuxa, juz nie ma potrzeby, dezaktiv, dzięki :)
  • 2 / / 0

@unknown
@surveilled
Możecie mi przywrócić te stare konto @Infamis? Sam je zdezaktywowałem ale chciałbym je odzyskać ponownie
Wróć do „Dział pomocy technicznej Hyperreala”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata