Pokrzyk wilcza jagoda (Atropa belladonna)

Dyskusja na temat rodziny roślin (Solanaceae) z rzędu psiankowców.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Magiczny Ogród

• 3956 / 705 / 2

Mam dwa pytanka:

1. Ile liścia muszę zjeść, aby mieć pewne osiągnięcie świadomego snu?

2. Które z tych leków wchodzą w interakcję a Atropa belladona?
- escitalopram,
- lorazepam,
- lamotrygina
  • 2032 / 375 / 154

Zabawiłam się parę razy z belladonną, ale było to w celu uzyskania pobudzenia i śmiechawy (oraz późniejszych świadomych snów). Jadłam po dwie jagódki. Ale atropina ma cholernie niskie dawki śmiertelne, więc już się w to nie bawię i innym też nie radzę.

Efekty - stymulacja, przypływ śmiechu, taki przyjemny rodzaj zawrotów głowy, gonitwa myśli, po ustąpieniu działania (jak poszłam spać) bardzo wyraziste sny.

Skutki uboczne - suchość w ustach (praktycznie zero śliny, piłam cały czas, bo całą jamę ustną i gardło miałam wysuszoną) i bolesny światłowstręt, każde najmniejsze światło mnie raziło.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Medyczna marihuana poprawia kontrolę bólu

Medyczna marihuana daje szansę na zmniejszenie ilości zażywanych opioidów, a tym samym ogranicza prawdopodobieństwo przedawkowania.
Wróć do „Psiankowate”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata