MDEA - wątek ogólny

Moderator: Stymulanty

• 441 / 9 / 0

Lepszy stuff jebnal bardzo dobrze :-D
  • 5 / / 0

Szukałem, szukałem i nic. Jak dawkować MDMA w proszku a jak kryształki? Jaka jest różnica między kryształem, proszkiem a pigułami?

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Tu nie ma masowych zgonów po dopalaczach. Będzie protest przeciwko nim

Czyli, wierzcie lub nie - Super Express walczy z fake newsami :)
  • 42 / 1 / 0

Zajebista substancja, mniejszy potencjal imprezowy nizeli w przypadku blizniaczej.

Kiedys uwazana byla za gorsza wersje ze wzgledu na brak pobudzenia oraz wieksze rozleniwienie, czasy tabletek, bez tanich odpowiednikow gdzie, gdy w pigule siedzialo -ea mowilo sie, ze lipa.

Do posiadowek w domu/pubie czy na miescie piwczyc substancja idealna: dlugo i stabilnie dziala, "nierzuca", zachowuje sie sprawnosc intelektualna (zarowno w kazdym przypadku dawka w przedziale 100/115mg jest odpowiednia*).

*ketoniarze od biedosraczy moga pomarzyc o jakimkolwiek prawidlowym dzialaniu tego ustrojstwa z wiadomych przyczyn (spalone receptorki).

Kiedys szukalem pigul opartych wlasnie na blizniaczce (gdy nie bylo jeszcze ery wszelkiego rodzaju "krysztalu"). Posiedziec, piwko wypic, pogadac, a seks rowniez przyjemniejszy (inny niz po MDMA).

Jesli chodzi o mixy to wyglada to mniej wiecej tak:
MDEA + amfetamina ~ jesli mamy dobry temat nr2 wowczas "to" dzialanie podczas wejscie "wladka" utrzymuje sie przez caly czas ;) (bliske do dobrej koki tylko 20x dluzej).

Jeszcze mialem stycznosc z czyms takim ciekawym:
MDA + MDMA + MDEA + amfetamina
~ proporcje doslownie minimalne, mieszanka zacna iscie krolewska uczta serotoninowa dzialajaca w kazdym calu na kazdej plaszczyznie.
Przezycie Godne uwagi* (jesli sie uda zdobyc wlasciwe izomery czy w tym przypadku w ogole te substancje).

Dawki pamietam, ze byly cos w stylu:
~50mg MDA
~70mg MDMA
~40mg MDEA
~20mg amfetaminy (w tym przypadku to chyba "deksedryna" nie pamietam dokladnie).
Wróć do „MDA, MDMA, MDEA”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata