DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 507 / 47 / 0

Czy doświadczył ktos ubokow związanych z wrzuceniem przykładowo 300mg podczas brania kreatyny?
  • 6 / / 0

Ostatnio po dłuższej przerwie z DXM (1-2 lata) zarzuciłem 300mg biorąc 2 godziny wcześniej 60mg (testowa dawka ze względu na przyjmowane leki których nie brałem za dawnych dxmowych czasów), i trip miał coś ze starej magii - czy może być kwestia zmniejszenia tolerancji czy ta mała dawka wzięta wcześniej mogła mieć znaczenie?

Dyskretny urok psylocybiny. Dlaczego od tysięcy lat sięgamy po halucynogenne grzyby?

Psylocybina to psychoaktywna substancja, która towarzyszy ludzkości od wieków i nie może nam się znudzić. Dlaczego tak jest? Na to pytanie odpowiedzieli naukowcy z Center for Psychedelic and Consciousness Research na Uniwersytecie Medycznym Johna Hopkinsa.

Marihuana przynosi ulgę 9 na 10 pacjentów cierpiącym na migrenę

Badanie przeprowadzone przez naukowców z University of New Mexico wykazało, że ponad dziewięciu na 10 pacjentów cierpiących na migrenę zgłosiło, że palenie lub waporyzacja konopi przyniosło ulgę w ich objawach. W tym miesiącu w Journal of Integrative Medicine opublikowano raport z badań zatytułowany „Uśmierzający wpływ kwiatów konopi na migrenę i bóle głowy”.
  • 507 / 47 / 0

Nie moge edytować, chuja tam wpierdalam po 800 dexa i żyje
  • 838 / 75 / 0

800 spora dawka hehe :-) . Dla mnie max 900 więcej za chuj nie wrzucę.
BTW doświadczyłem ostatnio tego resetu. Wziąłem 600 z czosnkiem i nic :-/ .
Jeśli zrobiłem to załóżmy tydzień temu to teraz powinno zadziałać już całkiem normalnie, tak?
  • 42 / 1 / 0

Dla mnie to ciezkie dawki, pewnie jakbym na pare razy sie zmusil do bromu na ktory tak reaguje byloby pieknie.

Pare razy dawki rzedu ~150mg zeby wyczuc bodyhigh = to bujanie to dla mnie to istna choroba lokomocyjna czego nie zrobie to spaw+tenBrom...~temperatura zawysoko na + jestem przeczulony.

Przy ketaminach (MXE/2fk/keta ori.) mam zblizone efekty typu bodyload bez tych sajdow (jeszcze nigdy nic nie "coflo" po nich, a bywalo roznie).

Przy DXM jesli ma ktos problemy zblizone do mnie jak np. trawienie bromu, polecam rozbijac dawki i dojadac, na raz i tak nie uda Ci sie zjesc, bo wszystko zwrocisz (kilku znajomych ma identycznie), w najgorszym razie, gdy chcesz cos przezyc, to brac opiekuna ktory dostarczy dawke w razie "paralizu"(wiadomo jak jest z koordynacja).

I tak uwazam, ze lepiej rozejrzec sie za odpowiednikiem w sieci niz latac za bromem po aptekach ;)
  • 1304 / 62 / 0

Co zrobiłeś? Wziąłeś DXM tydzień temu?

DXM to nie LSD, można brać do oporu, często nawet kolejne tripy są ciekawsze. Brałem 2 tygodnie dzień w dzień i każdego dnia było pięknie :)
  • 838 / 75 / 0

Otóż czasem przy DXM występuje efekt resetu. Wpisz w wyszukiwarkę.
Ostatnio wziąłem znów i zadziałało jak powinno.
  • 3000 / 417 / 0

10 września 2017ledzeppelin2 pisze:
Z piwami jest srogo, w środę testowałem i rozkurwia się . Dobry imprezowy mix. Piwa i DXM się lubią.
Ciekawe jak GBL i DXM. Pewnie żołądek nie polubi, ale jakby tak jakaś chuć do kobiet się pojawiła to byłby miodny mix. Dodam że nie mam tolerancji ani na DXM ani na piwo. U mnie 2 piwa i 100 ml wódki na podkładzie 300 DXM. Myśle że te 300 to i tak za dużo było. 200 by starczyło. Ważę 75 kg.
Piwo podkręca fazę, euforie a dodatkowo prostuje krzywy ryj i dodaje nam 100 expa w kocich ruchach na parkiecie.
Dokładnie tak jak piszesz - 300 DXM to za dużo do alko, zdecydowanie 200mg to max przy piwkowaniu, wtedy już jest na prawdę grubo. NMDA z dwóch substancji tak się łączy że człowiek nie wie że to się dzieje naprawdę.
  • 494 / 24 / 0

A ja za każdym razem praktycznie mialem tak że lało mi się z dupy jak dex wchodził i to sformułowanie lało z dupy nie jest przesadzone. Strugi gówna tak jakby mój organizm pod wpływem DXM decydował się na opróżnienie całej treści jelitowej. Nie powiem w domu nie był to problem nawet lepiej się czułem taki oczyszczony ale w terenie przejebane. Nadmienie że miało to miejsce w powiedzmy 70% tripów.

Też tak macie? :kotz:
Użytkownik nieaktywny
  • 7876 / 832 / 0

Moze zbyt bardzo się ekscytujesz braniem DXM ?
Ja czasem przed wzięciem tramca, mam tak ze mnie goni na kibla po 3-4 razy.
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 1478 uczestników Wejdź na czata