Podchodne tryptaminy, które nie zostały rozbudowane przy pierścieniu – np. DMT, DPT, lub AMT
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 4492 / 705 / 0
IUPAC: 3-[2-(ethyl(propyl)amino)ethyl]-1H-indole
Formula: C15H22N2

EPT is a synthetic tryptamine. Very little data exists about the pharmacological properties, metabolism, and toxicity of EPT so there is a unique opportunity to study its properties.

tutaj jakis raport z reddita:
https://www.reddit.com/r/researchchemic ... ut_a_trip/
"Czuje w ustach stres, miało nam się udać ale Bóg tam wie... czułem głód jak pies prawie z Lucyferem byłem już na cześć"
  • 82 / 11 / 0
No witam wszystkich :)
Do mnie parę dni temu dotarła paka z EPT, jeszcze nikt nigdy mi tak ładanie i elegancko nie zapakował. A dzisiaj poszedł test. 50mg załadowane do zmontowanej faji (szklana lufka, koszyczek z dziurkąmi z folii aluminiowej, i przyklejony do rurki taśmą żeby się nie rozleciało.. Ogień nisko nad fają, żeby nie spalić materiału. Smak na pewno na plus - tzn typowo tryptaminowy, ale o wiele smaczniejszy niż po DPT i nie tak obleśnie obrzydliwy jak po DMT po którym to było mi nie dobrze. Łącznie poszły 2 buchy - czy cały materiał udało mi się wchłonąć, nie wiem, ale raczej tak, nie było tego dużo. Wjazd niemalże do razu. Unikatowa substacja, aktywniejsza niż DPT, jednocześnie lepsza. Przeważały efekty słuchowe, akurat była burza to pioruny były za głośne, współlokatorzy odkęcili kran w kuchni to za głośno, szafę ktoś otworzył na korytarzu to wogóle hałas całkowity. Do tego bardzo silne efekty wizualne, ale słabe przemyślenia i filozofie. Wszystko miało nastrój cyrkowy, wesoły, kolorowy. Słychać było śmieszne dźwieki słyszałem tak jakby spłuczkę do wc, ale tak na ułamek sekundy żeby ją wycofać.Jadałem cukierka Hallsa akurat, to mi najgle pękł w buzi - efekt jak wybuch petardy xD
Czas działąnia przy podaniu vapo- z pół godziny konkretnie, potem zjazd, zmęczenie, senność bez możliwości.

Podsumowanie:
EPT, jest spoko, jak dla mnie lepsze od DPT, na pewno pójdą kolejne testy.

Uważam, że jest to obowiązkowa pozycja to doliczenia przez każdego konesera dobrej bomby :D, ale osobiście się przekonałen ba oidstawie DPT że ledwo smyra w tedn pposów
  • 104 / 13 / 0
04 czerwca 2018Saolei pisze:
Podsumowanie:
EPT, jest spoko, jak dla mnie lepsze od DPT, na pewno pójdą kolejne testy.
Podpisuję się pod Twoimi słowami prawą ręką i od dzisiaj uczę się lewą, aby jak najszybciej również i nią się podpisać.

W moim przypadku ROA:
2x p.r.
1x p.o

i w każdym przypadku substancja wykazała podobną aktywność. Przy czym dawka oralna była o 15mg większa niż rektalna.
życie to surfing
więc nie bój się fal
  • 1432 / 70 / 0
@astralsurfer mógłbyś napisać coś więcej o profilu działania?
Warto to testować, jeśli ma się doświadczenie z różnymi sajko, ale brak tolerki?
LSD - Piękna i Bestia
  • 422 / 40 / 0
@astralsurfer i o dawkowaniu napisz. Przyjęcie oralne nie wymagało inhibitora mao?
Uwaga! Użytkownik vlkodlak nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.