Przepis na brown ze slomy

Dyskusja na temat różnych odmian maku i ich działaniu psychoaktywnym.
Więcej informacji: Mak lekarski w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy

Posty: 7 Strona 1 z 1
Rejestracja: 2010
Użytkownik nieaktywny
 • 591 / 64 / 0


Witajcie

Potrzebuje przepis na produkt ze słomy , który będzie nadawał się do palenia.
Wydajność nie musi być super , mam nie ograniczony dostęp do słomy.
Zależy mi na prostocie i czasie.
Ze wszystkich przepisów które do tej pory przeczytałem ułożyłem coś takiego.
 • Zmieloną słomę na pył , wygotować w wodzie. Podnieśc ph do 9.
 • Odparować wodę do prawie sucha , otrzymany pył zalać izopropanolem i przefiltrować
 • Odparować alkohol , zalać zasadę morfiny (i resztę dodatków) lodowatym kwasem octowym w obecności katalizatora
 • Trzymać miksture w przykryciu w temp. 90C przez kilka godzin.
 • Następnie ochłodzić , dodać amoniaku do ph 9 , dzięki czemu produkt acetylacji skrystalizuje się , następnie odparować płyn , osuszyć i wymieszać np z kofeiną
Wiem iż , nie otrzymam diacetylomrfiny tylko 6-mam i 3-mam.
Uprzedzam pytania , nie mam dostępu do bezwodnika kwasu octowego.
Posiadam jedynie ogólno dostępne produkty , jak izopropanol , amoniak czy kwas octowy lodowaty.
Chcę to otrzymywać tylko i wyłacznie produkt dla siebie , picie codzinne makiwary trochę męczy , no i wole coś mocniejszego :)

Z góry wielkie dzięki za wszelką pomoc i poprawki do mojego "przepisu" :)
Rejestracja: 2017
Użytkownik nieaktywny
 • 148 / 7 / 0


Na anglojezycznych stronach patrzyłes?

Naperville rezygnuje ze sprzedaży marihuany

Członkowie Rady Miasta Naperville w ubiegłym tygodniu głosowali za rezygnacją ze sprzedaży rekreacyjnej marihuany, kiedy prawo wejdzie w życie w styczniu przyszłego roku.
Rejestracja: 2008
 • 837 / 7 / 0


Popatrz w moich postach przepisów masz ....(dużo)😊
Rejestracja: 2007
 • 1766 / 8 / 0


@skandal Przepisy Heroine2 są dość "chemiczne" powiedziałbym, jak nie masz doświadczenia to większość jest raczej poza twoim zasięgiem.

Co do tego co napisałeś, używałbym bezwodnika kwasu octowego zamiast lodowego kwasu octowego. Czy to się nada do palenia - pewności nie mam, ale jakaś ilość h w tym będzie.
Rejestracja: 2008
 • 837 / 7 / 0


czysta-heroina-omy-makowej-t35291.html, tu masz tłumaczenie rosyjskiego przepisu. Produkt wychodzi mniej czysty niż metodą chemiczną ale nadający się na brałna (przekształcenie w chlorowodorek heroiny pomijasz).
Rejestracja: 2008
 • 837 / 7 / 0


Makówki pozbawia się nasion (odsiewa) do wytworzenia słomy makowej, którą następniemiele się na drobny proszek stosując młyn tnący Retsch SM-300 (Haan, Niemcy) przy2600 obr/min do wielkości cząstek mniejszych lub równych 1 mm. Zmieloną słomę następnie ekstrahuje się stosując metodę czterostopniowej ekstrakcji przeciwprądowejw układzie ciało stałe-ciecz. Przygotowuje się cztery naczynia z których każde zawierapo 50 g słomy makowej i 3.5 g tlenku wapnia. Do pierwszego naczynia dodaje się 500 mLwody i powstałą zawiesinę miesza się w temperaturze pokojowej przez 25-30 min. Zawiesinę sączy się, 200 mL ekstraktu wodnego usuwa i dodaje do następnego naczynia zesłomą, dolewając wody aby zwiększyć objętość do 500 mL. Proces powtarza się tak żezawartość każdego naczynia ekstrahuje się cztery razy. Cztery ekstrakty po 200 mLnastępnie łączy się do powstania 800 mL ekstraktu wodnego bogatego w alkaloidy o wysokim pH. Następnie dodaje się do niego, do wytrącenia się węglanu wapnia, 25 g węglanu sodu. Po 15 min mieszania, ekstrakt sączy się przez pomocniczy materiałfiltracyjny- warstwę ziemi okrzemkowej (Celite). Następnie pH ekstraktu doprowadza siędo wartości 3-4 przy użyciu 10%-owego (v/v) kwasu siarkowego i roztwór sączy przez Celit. Ekstrakt doprowadza się do wartości pH 9.2 za pomocą 10%-owego (v/v) wodorotlenku sodu i ekstrahuje trzykrotnie porcjami po 200 mL dichlorometanu, po czymusuwa rozpuszczalnik na wyparce obrotowej. morfinę oczyścić można przez kilkukrotneprzejście wolna zasada-chlorowodorek-wolna zasada lub przez rekrystalizację z 95stopniowego spirytusu etylowego albo z metanolu.
Odważa się 200 mg suchej zasady morfiny, miesza dokładnie z 100 mg bezwodnego octanu sodu, dodaje 1 ml bezwodnika kwasu octowego i gotuje pod chłodnicą zwrotną ciągu 5 min. Ochładza się, dodaje ostrożnie 15 ml 30% roztworu wodnego węglanu sodu i pociera pręcikiem szklanym ściany naczynia, powstały osad odsącza, przemywa wodą destylowaną i rekrystalizuje z mieszaniny 2 ml etanolu i 3 ml wody. Otrzymuje się wolną zasadę diacetylomorfiny, której można użyć jako brałna.
Rejestracja: 2018
 • 42 / 2 / 1


ze sproszkowaniej słomy morfinę najlepiej się ekstrahuje wodą z octem w temperaturze ok. 80 st. C. a morfinę się acetyluje (bezwodnikiem najlepiej)
Posty: 7 Strona 1 z 1
Wróć do „Mak”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości