Jaki kraj

Dział poruszający prawne kwestie użytkowania narkotyków. Legalizacja, kary, pytania do adwokata.

Moderator: Prawo

• 61 / / 0

Czy ktos wie jaki kraj pozwala w pelni na chodowle narkotykow i ich sprzedaz!? Chodzi mi o grzybki i marihuane.

moze byc ameryka lacinska albo nawet afryka
  • 5495 / 406 / 0

Wydaje mi sie, ze holandia.Ziolko na pewno mozna uprawiac a co do grzybkow nie jestem pewien.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

"To cud, że to się dzieje". Kamil Sipowicz o medycznej marihuanie

O zaletach stosowania medycznej marihuany przez ludzi chorych mówił we "Wstajesz i wiesz" w TVN24 Kamil Sipowicz, który od wielu lat wspiera pomysł legalizacji tych preparatów.
  • 5163 / 488 / 0

Nie wiem, jak wygląda w praktyce kwestia sprzedaży (w sensie uprawiam i sprzedaję).
Niemniej uprawiać i posiadać możesz np w Urugwaju, Chile. W Europie to chyba wiadomo gdzie.
  • 61 / / 0

no nie wiadomo, akurat grzyby sa nielegalne w holandii od 2008 roku. ktos ma aktualne info?
  • 553 / 22 / 0

W Holandii grzyby są nielegalne, przynajmniej te które rosną nad ziemią, dlatego trufle dostaniesz w smartshopach ale normalnych nie.
  • 596 / 59 / 0

Wyspiarskie państwo-miasto republika Malty zupełnie nie robi problemów jeśli nie sprzedajesz narkotyków mieszkańcom Malty i odprowadzasz 30% podatek. Biedne państwo żyje z takich przekrętów. Tylko musisz znaleść jakieś zastosowanie dla tych grzybów i nikt nie będzie sprawdzał czy jest tam 4-HO-DMT czy tylko legalne alkaloidy czy co tam jest w grzybach.
Wróć do „Prawo”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata