Kokaetylen; ester etylowy benzoiloekgoniny

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 4119 / 600 / 0

kokaina-alkohol-t27167.html

Mozna by w sumie polaczyc te dwa tematy :) :)
  • 10 / / 0

Panowie, 1 g ponoć dobrego sortu i 1l łychy whisky na dwóch, spoko opcja czy odpuścić sobie? Ziomek ma w rodzinie przypadki zawału, więc nie wiem czy w to iść.
Ostatnio zmieniony 08 września 2018 przez surveilled, łącznie zmieniany 1 raz.
Powód: musiałem sprawdzić w google co to jest "łycha"

O pułapkach, w które wpadają naukowcy badający psychodeliki

Matthew W. Johnson, profesor psychiatrii i nauk behawioralnych z Johns Hopkins University School of Medicine, ostrzegł przed trzema pułapkami, w jakie wpadają badacze psychodelików. Są to: pułapka błędu pomieszania pojęciowego; pułapka wprowadzania przez badaczy do ich praktyki własnych przekonań religijnych; oraz pułapka ‘psychodelicznej wyjątkowości’. Poniżej przedstawione są zalecenia Johnsona, których przestrzeganie pozwoli na ominięcie tych pułapek. Prócz zaleceń przedstawione zostają krótkie opisy sytuacji, do których się aplikują.

Niska dawka gazu rozweselającego przynosi znaczną ulgę w depresji – raport z badań klinicznych

Badanie kliniczne przeprowadzone przez zespół medyków z Uniwersytetu Chicagowskiego i Waszyngtońskiego potwierdziło, iż tlenek diazotu, popularnie zwany gazem rozweselającym lub rozśmieszającym, jest wyjątkowo skutecznym lekiem w leczeniu depresji.
  • 4831 / 873 / 32

27 sierpnia 2017Montii pisze:
Fakt, kokolada i alko razem euforyzuje podwojnie. Najpierw koko, potem alko.

Plus juz od samej kokolady mozna jebnac na zawal przy kazdym zazyciu ( nawet przy zdrowym sercu, abstynencji, mega tolerancji czyli fifty fifty ryzyko za kazdym razem ), alkohol podnosi to wyzyko o polowe. Takze zawsze jak jebiecie koke obstawiacie 75% ze zejdziecie.

Ale skoro sama kokolada daje nam pol na pol zycie lub smierc, to chuj tam w tą ćwiare od alkoholu. Wszystko albo nic ;)

No to zdrowie panowie. Za was!
Już bezpieczniejszy jest speedball.
Stężenie alkoholu, kiedy wciągamy cały czas koko, i pijemy dalej - może być gargantuiczne.
Ostatnio zmieniony 02 listopada 2018 przez london5, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 4831 / 873 / 32

07 września 2018IWILLDIE pisze:
Panowie, 1 g ponoć dobrego sortu i 1l łychy whisky na dwóch, spoko opcja czy odpuścić sobie? Ziomek ma w rodzinie przypadki zawału, więc nie wiem czy w to iść.
Ale on zdrowy jest ?
Myślę, że ilość jest odpowiednia na dwie osoby.
Tylko niech was nie kusi kupno kolejnej butelki, albo grudy koksu.
Te substancje wzajemnie się nakręcają.
Aby zakończyć "kokainową gorączkę", niektórzy zapijają się w trupa.
Najlepiej to iśc spać, zjeść, jakieś ziółka na sen, nie będzie to trudne. Benzo rzadko brałem do takiego mixu.
  • 75 / 4 / 0

jak zrobilem grama zajebistej podobno ColumbiPL dotego litr balantainsa = nastepnego dnia takie uczucie zapadnietej klatki piersiowej towarzyszace przez 4 dni ze nigdy wiecej takich ilosci. To trzeba jednak sie kontrolowac a peak znow nie jest wielce czyms super.
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 2469 uczestników Wejdź na czata