Hydroksyzyna - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 65 / 1 / 0

Jak hydro działa na klona I chlorprotiksen? Przeczytałem trochę tematu ale widzę tylko porównania do alpry. W środę zaczynam nową pracę i mega się stresuję. Przydało by się coś uspokajającego a dopiero po robocie idę do psychiatry. W domu mam tylko 0.5mg klona, jedną tablete 25mg hydro I paczkę chlorprothixenu. Chlora wezmę tylko jedną bo po większej ilości źle się czuję i serce wali jak zle.
  • 333 / 39 / 0

Hydro spotęguje klona 25mg to dosyć mało ale hydroksyzyna jest bardziej do mixów z opio/benzo niż na stres ona nie uspokaja tylko powoduje upierdolenie i ogromną senność i nie jest to stan przyjemny kiedy trzeba pracować albo się uczyć.

Narkotyki w paczkomacie

...czyli kilka słów o przemycie z wykorzystaniem poczty.

Syntetyczny alkohol, który nie powoduje kaca. Może pojawić się w sklepach już za 5 lat

Ile „dni po” zostanie dzięki temu uratowanych? Aż trudno to sobie wyobrazić.
  • 1177 / 92 / 0

Reakcje na hydroksyzynę są bardzo różne.
Nie zawsze są osoby których dawki 200mg-300mg nie pomagają na sen ich hydroksyzyna nie rusza.

Ten podstawowy lek o działaniu przeciwhistaminowym , był często podawany w szpitalach psychiatrrycznym jak byłem w szpitalu, to często pacjenci dostawali ten lek dodatkowo oprócz swoich leków na noc, lub dorażnie dawka 10- 25mg , na mnie ten lek nie działał jeszcze w tak niskiej dawce to na mnie ten lek nie działał to ani razy nie korzystałem z tzw dorażnej pomocy.
Moim zdaniem takim lekiem dorażnym np w przerwaniu ataku lęku powinny być rolki podane iniekcyjnie. Na mnie to by wrażenia nie zrobiło ale na pacjentach nie uzależnionych od benzo napewno by nie raz pomogło .
  • 501 / 5 / 0

To zwykły zamulacz, który nawet nie pomaga zasnąć %-D
  • 775 / 96 / 0

Niektórych nawet nie zmula. Nieraz pisałam już ale powtórzę. W wielu krajach hydroksyzyna stosowana jest jako zwykły lek antyhistaminowy.
  • 6350 / 551 / 0

23 sierpnia 2018wolfster pisze:
To zwykły zamulacz, który nawet nie pomaga zasnąć %-D
W szpitalu w Polsce bylem faszerowany hydro i zasypiałem o 20:00 i budziłem się o 8:00 rano z duza energia.
  • 1177 / 46 / 0

A ile tego Ci podawali? Na mnie 25mg w ogóle nie działało. Nawet lekko senny nie byłem.
  • 6350 / 551 / 0

23 sierpnia 2018Demis pisze:
A ile tego Ci podawali? .
Nie wiem, bylem wtedy na obserwacji i dostawałem leki kruszone.
  • 3913 / 445 / 11

Ja zarzucam 75mg z dawką melatoniny dodatkowo. Czasem buch trawska do snu.
Robi robotę lepiej niż zolpikon.
Ale fakt, faktem - te 8 godzin co najmniej trzeba mieć żeby ten zamul przespać.
  • 1177 / 46 / 0

Ja bez kombinowania polecam mirtazapinę. Uwala do snu po dosłownie wszystkim. Minus taki, że zatrzymuje wodę w organizmie i się tyje przez nią.
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 64 uczestników Wejdź na czata