pMPHP/4-MPHP; PV-4

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 35 / 4 / 0

Wtedy, kiedy brałem PV-4, nie byłem na SSRI, a mimo wszystko serotonina była delikatnie odczuwalna
  • 2581 / 379 / 3

Olanzapina jest antagonistą receptorów 5-HT.

Też nic a nic serotoniny nie czułem, RoA - wapo w miksie z MDPHP z jednej żarówki.

743 aresztowanych podczas nalotów na handlarzy narkotyków

Policja dokonała rekordowej liczby aresztowań w ciągu zaledwie tygodnia, w ramach walki z dilerami tak zwanych „ county lines”, którzy na zlecenie dużych gangów handlują nielegalnymi substancjami w mniejszych miejscowościach.
  • 43 / 7 / 0

Dzis pierwszy raz testowalem owa substacje. Na dobry poczatek 100mg PV-4 + 100mg 4-MMC (mef koncowka sortu, za mala ilosc abym poczul wlasciwe dzialanie dlatego zdecydowalem o mixie) podane w kanal bozy. Podanie bezbolesne, wjazd nastapil dopiero po okolo minucie. Dzialanie bardzo stymulujace, wyraznie czuc przyspieszony puls. Rush narastal przez 1-2 minuty co spowodowalo nieprzyjemna stymulacje, plytki oddech oraz niepokojaca prace serca. Po kilkunastu mintutach sytmuacja zaczela powoli odpuszczac, kilkadziesiat minut po iniekcji organizm sie uspokoil. Dzialanie raczej nie przyjemne, byc moze przyczyna byl wystepujacy niepokoj o serce. Wrzucam do kategorii kolejnych substancji z rodziny pirolidynow nieudolnie probujacej zostac nastepca MDPV. Poucze sie teraz na jutrzejszy egzamin, a w przerwie sprobuje jeszcze jak smakuje vapo (zostalo ok. 150mg).

PS. Nie zalecam nikomu iniekcji ww dawek ani mixowania owej substancji. Wysokie ryzyko wystapienia komplikacji zdrowotnych a nawet zgonu. Nie do spozycia przez ludzi.
Użytkownik nieaktywny
  • 278 / 24 / 0

Chyba najgorsze gówno, jakie zdarzyło mi się ćpać. Nie mam całkowicie predyspozycji do jarania się tego typu substancjami, prawdopodobnie antypredyspozycje.
Ostatnio zmieniony 21 sierpnia 2018 przez Syropik, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 1099 / 24 / 0

a dla mnie to było objawienie. par mg z zarowy i xxvideos........ i oł jeaaaa

teraz te kurwszy wszystkie nienleglanle....hmmmmm chyvbbba czas zminiec hobby heheheeh
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata