Tiofenfentanyl

Należące do grupy anilidopiperydyn substancje opioidowe, o krótszym i silniejszym efekcie.
Więcej informacji: Fentanyl w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 25 Strona 3 z 3
Rejestracja: 2015
  • 359 / 54 / 0


spuść to w kiblu, nie ma to żadnego działania. zupełnie tak jakby ktoś zapomniał nanieść cokolwiek na ten podkład z podbiału
Rejestracja: 2014
  • 1607 / 143 / 1


cut ogolnie mozna juz spuścic w kiblu

Ostrzeżenie. Wzmianka o źródle/thermo

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Już 2500 lat temu ludzie jarali trawkę

Badanie pozostałości kadzidełek z pradawnych pochówków w zachodnich Chinach ujawniło kannabinoidy. To najwcześniejszy dowód na stosowanie konopi indyjskich ze względu na ich właściwości psychoaktywne.
Rejestracja: 2018
  • 1181 / 46 / 0


Spaliłem właśnie tego 4 solidnie nabite lufki.

Zdam krótką recenzję.
Działanie ledwo wyczuwalne, ale jest. Trochę rozleniwia. Dawkowanie na pewno wysokie. Dosyć wysokie zniesmaczenie tym dymem z tych lufek. Ogólnie gra nie warta świeczki. Na pewno nie nadaje się do kioskówek bo trzeba nabijać te 4-5 razy co bywa nużące. Ogólnie oceniam na 3/10. Bywają gorsze substancje. Jak ktoś ma zerową tolerkę i spali pół wora tego, to może coś tam poczuje. Mi szkoda gardła i lufki więc reszta ląduje w kiblu. Dziękuję i zapraszam na kolejne recenzje.
Rejestracja: 2014
  • 1607 / 143 / 1


to napisz te recenzje jeszcze w temacie vendora, zeby bylo uczciwie ;]
moze przestanie isc w zaprate, ze ma 'aktywne' odczynniki :wall:
Rejestracja: 2016
  • 40 / 1 / 0


Z mojego doświadczenia (trzeba mieć na uwadze, że z opioidami jest ono spore) wynika, że tiofenfentanyl zwyczajnie nie działa nic. Ale może kogoś, kto nie jest taki odporny na opio jak ja, ta substancja porobi. Ja jednak jestem zawiedziony i zdecydowanie wolałem, jak wiadoma maczanka jeszcze była na furanyl-fentanylu... Choć skądinąd tenże ten ostatnio jakiś nieaktywny mi się zdaje. Już nie wiem, czy to wał vendora czy moja wygórowana odporność... :/
Posty: 25 Strona 3 z 3
Wróć do „Fentanyl i pochodne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość