POMOCY! co sie dzieje z moimi roslinkami?

uprawa w warunkach domowych przy użyciu sztucznego oświetlenia

Moderator: Konopia

Użytkownik nieaktywny
  • 4 / / 0

Dzieki za konstruktywna krytyke:), zobaczymy czy uda sie uratowac te roslinki

Kupilem ten nawoz (Planton K), z tym ze martwi mnie fakt, ze jest to jedynie nawoz PK, bez N. Czy wobec tego trzeba jakos uzupelnic azot i jesli tak to jakim nawozem najlepiej?

Przy okazji widzialem w sklepie ogrodniczym "ziemie do wysadzania i pikowania" http://www.krajewscy.pl/pliki/produktyd.htm, czy taka ziemia jest dobra dla kielkowania i dla mlodych roslinek?

• 168 / / 0

to na zmiane zapodawaj też florowit, on powinien miec troche N,
albo kup saletre amonową lub saletre wapniową tylko lepsza była by taka rozpuszczalna w wodzie bo jest też druga wersja tych nawozów tzw polowa tansza ale gorsza

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.
  • 1 / / 0

Witam,posadzilem kilka dni temu dwie sadzonki pod lampę i jedna bardzo ładnie rośnie a druga od posadzenia urosła może centymetr druga jest już wysoka są w tej samej ziemi podlewm dopiero wtedy by dolna część kubka jest lekko wysuszona są pod lampa 400w temperatura jest nie większa niż waha się 27°-30° nie wiem gdzie jest problem może bardzo slabe nasiono jest to moja pierwsza uprawa,bardzo proszę o pomoc z góry dzięki.
  • 7512 / 925 / 0

^
Przeczytaj jeszcze raz tego posta : )
Nie wiem nic o uprawie IN, ale na pewno przydałaby się jakaś fotografia.
Wróć do „Indoor, czyli w domu”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata