Najgorsza rzecz jaką zrobiliście, by sie naćpać.

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

Posty: 2047 Strona 188 z 205
Rejestracja: 2010
  • 3516 / 396 / 0

09 lipca 2018Czlowieklufka pisze:
Zajebałem matce łączne z 25 tramali, a druga to zabrałem ojcu zapasowy klucz do mieszkania babci żeby przeszukać jej wszystkie szafki w poszukiwaniu choćby głupiej paczki kody... czy setki którą mógł zostawić jak najebany u niej spał. A nawet rok nie minął jak ćpać zacząłem :/
My tu potrzebujemy miesa. Edytuj i napisz co znalazles, bo to ze miales wyrzuty to nikogo nie interesuje :D
Rejestracja: 2017
  • 45 / 1 / 0

Zdrapywałem "sadze" i te mokrą "smołę" ze śliną z lufek i innych przyrządów do palenia, mieszałem z tyksem i waliłem suche wiadra.

W niektórych stanach wojna z konopiami faktycznie dobiega końca

Dwa stany na zachodzie USA, Kolorado i Waszyngton, były pierwszymi, które na jesieni 2012 zalegalizowały rekreacyjną marihuanę dla dorosłych po 21. roku życia. Z czasem dołączyły do nich: Kalifornia, Oregon, Nevada, Maine, Alaska, Michigan, Vermont, Massachusetts, Illinois oraz stołeczny Dystrykt Kolumbii.

Narkotyki w bateriach. Świąteczna paczka nie dotarła do skazanego

Podejrzana paczka trafiła przed świętami do zakładu karnego w Głubczycach. – Narkotyki ukryte były w pojemnikach imitujących baterie – mówi portalowi tvp.info por. Bartłomiej Kawulok, rzecznik ZK w Głubczycach. Specjalnie przygotowane opakowania obklejono naklejkami zdjętymi z baterii.
Rejestracja: 2016
Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 678 / 0

Waliłam grawitacyjne wiadra na wodzie ze strumyka, zbierałam opary z opału czarnej już lufy.
Wybierałam mamie leki łagodzące bóle rakowe.
Poszłam za nowiną do teściowej dilera po trawkę. Wkurwił się, wyszedł z domu, co najistotniejsze: nic nie sprzedał, wsiadł do auta, wykonał zryw kołami i za chwilę nie było go już na horyzoncie.
Symulowałam stany lękowe/nerwicowe, by dostać w szpitalu benzo.
Wielokrotnie zużywałam cały towar sama, po cichaczu, nie dzieląc się z nikim.
Władowałam gościowi nieświadomkę, tłuszcz z 2g leciwej trawy na miskę barszczu. Zadziałało prawilnie.
Odebrałam paczkę z jaraniem w szpitalu.
Rejestracja: 2007
  • 872 / 58 / 0

Wziąłem kredyt na wciul kasy. jakieś 4tyś ponad poszło na fure - reszta na ćpanie.
W sumie jakieś 15tys długu + 5tyś euro w Holandii - spłacone 2tyś zostało 3tyś ( 5 - 2 = 3 ) dalej spłacam
Rejestracja: 2017
  • 109 / 8 / 0

@ledzeppelin2 problem w tym, że nic nie znalazłem :/
Żeby nie było że ot , wczoraj matka została pozbawiona kolejnych tramali :-D
Rejestracja: 2018
  • 148 / 14 / 0

Wyciągałem ze śmietnika pod blokiem listek broma którą matka wyrzuciła, chciałem przechwycić z kosza w domu ale domyślała się, że to zrobie i cały miała go przy sobie %-D
Rejestracja: 2012
  • 692 / 62 / 0

Opalałem metalową faję po kanna aż zaczęła się topić i oddychałem już metalicznymi oparami. Zaciągałem kredyty, które później spłacałem latami. Defraudowałem matczyną kasę w tym pobierałem pieniądze z bankomatu nieuprawnienie z konta rodziców (na amfetaminę). Ćpałem środki wziewne jak nie miałem na normalne narkotyki. Moja, moja wina, moja wielka, wielka wina.
Rejestracja: 2012
  • 1794 / 149 / 0

chyba żebractwo pod marketami.na acatar, sudafed czy apselan.żarcie mi ludzie przynosili,nigdy nie byłem nachalny,zawsze to był tekst typu-poratuje pan pan/pani złotówką.I zacząłem być specem od tego typu akcji, oczywiście jak to tetaz wspominam to wstydzę się i jest mi głupio,postanowiłem sobie że swoimi czynami jakoś przysłużę się społeczeństwu np jako wolontariusz,będę też wspierał uboższych z własnej kieszeni.
Ale bywało grubo, ludzie dawali dwudziestki, pięćdziesiątki.rekord to obskoczenie kilku marketów w niecałą godzinę, w zimę i wyrwanie grubo ponad stówy. poszło na MDAI i MDPHP. podstawa to szybka zmiana miejscowy, zeby sie ochrona nie przypierdolila, 15-20 minut i pare dych w kielni.
tak jak pisalem, przewaznie na metkat szlo. zima jakies trzy lata temu, obskoczylem cale miasto w kilkadziesiat minut i mialem na 3 paki acataru+osprzet. wtedyż dokonało się pierwsze iv.
zazwyczaj kumple patoalkusy byli w potrzebie, wiec skoro mialem do tego dryg to szedlem na kilkanascie minut pod market, oni stali za winklem i wracalem z torba pełna zarcia.i kasą. no i byla wyzerka, szlugi, winiacze i tak to sie krecilo przez dlugi czas.
Dzisiaj jestem pewien że te czasy nigdy już nie wrócą.
Wstydzę się tego, choć mógłbym godzinami opowiadać o różnych akcjach, ludzkich reakcjach i rozmowach, ciekawych osobach tam spotykanych...
Rejestracja: 2018
  • 4 / / 0

Jak wyjebałem tesle i 2 mefa na 18 kumpla (byłego zresztą) w ten dzień byłem na PGA i akurat 5 godzin przed imprezą gdzie wszystko miało na mnie czekać i rozpoczął się zjazd a mi się worek skończył to go lizałem co 10 minut albop karta skrobałem Jeszcze pamiętam ten dzień gdzie się z laska pożarlismy bo ta mi mefy nie chciała oddać xD stare dobre czasy, teraz jest stabilniej 7 dni w tygodniu nie no raz/dwa na miecha może heh.
Rejestracja: 2011
  • 7235 / 741 / 0

Ciągłe kłamstwa żeby mieć kasę na ćpanie, jakieś wyjebki etc.
Poza tym ''pól domu'' do lombardu.
Posty: 2047 Strona 188 z 205
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 624 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: jays1211, Mzvdb i 1 gość