Buprenorfina - jak wyjść ?

Syntetyczny opioid, będący jednocześnie agonistą oraz antagonistą receptorów opioidowych.
Więcej informacji: Buprenorfina w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Opioidy

Posty: 72 Strona 6 z 8
Rejestracja: 2018
  • 1 / / 0

Pozdrawiam wszystkich userów forum. dawno tu nie byłem , bo mnie poniewiewierało, łącznie z załamaniem nerwowym w szpitalu psych. i głosami i piątymi wymiarami. Wyleczył mnie z tego haloperidol. Całe szczęście ,że miałem zadekowane plastry, jeszcze podrzucane przez zacnych ludzi. Mamy 2018 a ja po wszelkich możliwych konfiguracjach farmakologicznych i sposobach jestem pierwszy raz od lat 4 tydzień bez bubry. Oczywiście łamie mnie, ale jedyna alternatywa to tylko solidna gałąź i sznurek. Więc będę walczył. Jutro mam nadzieję na plastry fentanylu,zeby chociaż trochę poczuć się normalnie a kilka plastrów Fenty krzywdy mi nie zrobi. Sukscesów życzę wszystkim w walce z tym szambem. Ciepłe słowa i uszanowanie.
Rejestracja: 2010
  • 45 / 1 / 0

Witam borę rano 5mg escitalopramum (lexapro ) na depresje i na noc biorę 50 mg lamotriginy . Niemogę zejść całkowicie z bunondolu który zacząłem przyjmować jakieś 3 miesiące temu zamiast Tramalu w dakach 2mg . Jak chcę zerwać z nałogiem depresja i lęki wracają macie jakiś pomysł jak to odtsawić ?? udało mi się zejść do 0,1 bunondolu , niewiedzialem , że ten lek tak uzależnia takto bym został na Tramalu ...

29 krajów. 49 modeli dekryminalizacji narkotyków. Jedno praktyczne narzędzie internetowe

Nowe narzędzie internetowe uruchomione w tym miesiącu pokazuje, że 49 krajów i jurysdykcji na całym świecie przyjęło pewną formę dekryminalizacji za używanie i posiadanie narkotyków na własny użytek. Eksperci twierdzą, że liczba jurysdykcji zwracających się w kierunku tej opcji polityki prawdopodobnie wzrośnie w nadchodzących latach.

W jego aucie znaleziono kilkadziesiąt porcji heroiny

Mężczyzna wpadł podczas prowadzonej przez policjantów obserwacji. W jego samochodzie mundurowi znaleźli worki strunowe z narkotykami. Badanie tych substancji potwierdziło, że jest to heroina w ilość kilkudziesięciu porcji handlowych.
Rejestracja: 2017
  • 5 / / 0

Co wyście robili z tą buprenorfiną? żuli/palili etc? ja miałem ją przez dwa miesiące przy dyskopatii z zajęciem korzeni rdzeniowych 70ug potem 35 potem tramal ćwiczenia, oriven a potem nic. Plastry były przyklejane po bożemu na skóre przez pierwsze dwa tygodnie solidny odlot potem nic nie czułem ani bólu(prawie) ani odlotu, lekarka wróciła do Tramalu pojechałem do sanatorium dostałem ćwiczenia. Potem odstawiła tramal zostawiła olfen75 lek przeciwzapalny dziś co kilka dni brany i dziś właściwie nic "wyskokowego" niebiore. Tramal mi się podobał ale już 500 mnie nie umilało więc stwierdziłem ze bedzie tej zabawy trzeba uczciwie ćwiczyć, chodzić na rechabilitacje zwłąszcza gdy juz tak nie boli.
Rejestracja: 2018
  • 5 / / 0

Ja już biorę Bunondol około 2 miesiące ( chyba ) około 0,8 na dobę lub mam jeden dzień przerwy około 2 lub 1 dzień w tygodniu i palę H .... to wtedy bunondol nie biorę , czy ktoś mi powie czy będzie mi teraz ten bunondol ciężko odstawić ? Irys już przeżyłam obstawianie metadonu po 3 latach na dawce 105 ml 1 % ... kurde niewiem czego teraz się spodziewać ..... pomocy
Rejestracja: 2014
  • 7978 / 1025 / 0

0.8 mg to maleńka dawka. To jest właściwie nic w porównaniu z 105 ml metadonu.
Spodziewaj się lekkich, ale długotrwałych objawów. Jak do tego zrobisz powiedzmy tydzień redukcji do 0.2 mg, to w ogóle nie masz się czego obawiać. Przetrwałaś metadon, to tym bardziej przetrwasz buprenorfinę.
Rejestracja: 2010
  • 45 / 1 / 0

U mnie przy próbie odstawienia jest masakra , tramal to pikuś przy odstawieniu bupry . Tutaj dochodzi kaszel łzawienie z oczu w moim przypadku płacz przez 2-3 dni, nocny "rowerek" i wraca ta kureska depresja . Ja już naprawdę nie wiem gdzie szukać pomocy . Jestem skazany chyba na nią do końca życia , bo już przerobiłem chyba z 5 antydepresantów . Najdłuższy detox jaki miałem na niej to tydzień gdzie ostatniego dnia czułem się naprawdę dobrze jak by objawy odstawienne ustąpiły po tygodniu . Ale musiałem oczywiście przyjeac kreske i popłynąć znowu . Macie jakieś pomysły jak wyjść z depresji i odstawić buprę bo kręcę sie w kółko . Niby pomaga ale wiem , że to tylko złudny raj ...
Rejestracja: 2014
  • 7978 / 1025 / 0

Redukowałeś powoli? Inaczej nie ma opcji, żebyś odstawił.
Rejestracja: 2010
  • 45 / 1 / 0

Witam Jezusie . Masz racje nie da się tego odstawić z dnia na dzień , gdy trzeba jeszcze normalnie funkcjonować . Niestety ale taka jest smutna prawda . Dziś zarzuciłem 0,2 mg pod wargę i idę do pracy . Chyba jeszcze dorzucę lexapro ... Wytrzymałem bez bupry 3 dni i wracam do niej z podkulony ogonem . Mam nadzieje , że redukowanie pozwoli mi się uwolnić . Wczoraj np . wieczorem żeby zasnąć zjadłem 50 mg kwetiapiny i 10 mg tranxene . Dzisiaj wstałem jak zobii i ogólnie kaszel i kichanie .
Rejestracja: 2018
  • 39 / 21 / 0

Witam
Biorę bupre już 3 lata w postaci Bunandolu. Dawki różne w zależności od humoru.
Coś między 3,2 mg a 4 mg
I teraz pytanie jak ją odstawić ?
Czy skręt jest silniejszy od tego heroinowego ?
Myślałem o pójściu na detoks ale tutaj czytam ,że skęt (sick!) trwa cały miesiąc.
Czy przed detoksem zredukować dawkę ?
Mógłby mi ktoś rozpisać jak przeprowadzić redukcje ?
Myślę ,że powinienem na początek ustawić sobie stałą dawkę i zamiast wciągać to brać pod język.
Czy naprawdę odstawienie bupry jest aż tak ciężkie.
Proszę o pomoc
Rejestracja: 2014
  • 7978 / 1025 / 0

Zdecydowanie nie odstawiaj będąc na 4 mg. Redukuj aż będziesz na 0.2 mg. Wtedy albo odstawiasz całkowicie, albo przechodzisz na małe dawki kodeiny i robisz to samo (redukujesz).
Rozpiskę możesz zrobić sobie sam. Pamiętaj tylko, żeby nie robić tego za szybko (mam na myśli tempo redukcji).

Skręt trwa bardzo długo, ale nie jest tak ostry.
Posty: 72 Strona 6 z 8
Wróć do „Buprenorfina”
Na czacie siedzi 591 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości