Baklofen - Wątek ogólny

Substancje wpływające na wydajność działania układu kwasu gamma-aminomasłowego w organizmie.
Więcej informacji: Modulatory GABA w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 543 / 30 / 0

Małe, ale dosc istotne info:

Jak chcesz poczuc pełnię bombki baklofenowej czyli energia i mega antydepresyjny efekt nie wrzucaj jak dzien wczesniej popiłes tzn nawet jak nie masz kaca ale jestes taki deko zmeczony/wymietolony. Bo efekt bedzie taki stłumiony i baklo nie rozwinie w pełni skrzydeł lol.
  • 1179 / 92 / 0

Ja czasami wrzucam sobie 50-75mg baklo, w takiej dawce nie czuję potencjału rekreacyjnego jest trochę więcej energii jakby przymulenie po kwetiaminie nieco mniejsze. Moim celem było też spawdzenie czy baklo podbija opio w sposób zauważalny i ynik eksperementu okazał się nieco dziwny .. baklofen podbijał mi DHC +tramal '' ale oksydonu nie podbijał dzisiaj znowu spróbuje przed wieczorną dawką oksy zarzucić baklofen,

Nielegalne źródło – niekaralne posiadanie

...czyli o marihuanie kupionej u dilera w celach medycznych

Kannabidiol z konopi wspomaga transport lipidowych nanokapsułek przez barierę krew-mózg

Kannabidiol (CBD), pozbawiony psychoaktywnego działania składnik konopi, może być koniem trojańskim, który pomoże dostarczyć leki do mózgu.
  • 1099 / 24 / 0

baklofen wogóle jest zajebisty, na prawde cudowne dziecko farmakologii hhahaha.
tylko zeby tak nie wpierdalał fzycznie to byłoby na praawde dobrze.
  • 4025 / 478 / 11

2 dni i trzeba zrobić przerwę, bo dobija deprecha na ciągu.
Dodatkowo ja pracuję fizycznie, to baclofen brany w ciągu rozjebałby mi kręgosłup. Zbyt mocno rozluźnia mięśnie. Rzeczy wypadają z rąk itp.
Mam 4 słoiczki 50mg. Starczy na dwa miechy.
Zawsze dawki p.o. od 75mg do 150mg.
Donosowo 50 - 75mg.
  • 1179 / 92 / 0

@NieZaczynaj żądnego wpierdalania fizycznego ne uświadczyłem pod tym względem baklo do pięt nie dorasta beznowuazepinom.
  • 1099 / 24 / 0

heh baklo to jest baaaardzo silny antagonista gabaB i uzależnia bardzo bardzo mocno fizycznie porównywalnie z benzodizepnami.
  • 172 / 4 / 0

@NieZaczynaj
baklo to agonista gabaB, nie antagonista
  • 1099 / 24 / 0

bardzo mozliwe, ze masz racje bo nie jestem biegły w tych nazwach, aczkolwiek bbaklo bardzo mocno ingeruje w gabaB i jak ktos pisze ze go nie uzależnia to ma bardzo unikalną biochemię mózgu i może sie tylkko cieszyć.

a ja chyba zamiast dawki pregabaliny chapne baklofenu...tylko jaki jest sens tego?...baklo nie mam dużo .... sens jest taki ze przez kilka godzin nie bede jadł pregabaliny i minimalnie tolerka opadnie na nią hehh
  • 10 / 1 / 0

czy ktoś zarzucał baklo lecząc się równocześnie moklobemidem?Jestem na 150 moklo od kilku dni i jutro chciałbym zarzucić około 50-75mg baklofenu, ktoś coś wie o przeciwskazaniach?
  • 2637 / 302 / 0

Chodzę ze starym opakowanie po baklo po aptekach i nigdzie nie chcą mi sprzedać bez recki ; (
Wróć do „Modulatory GABA”
Na czacie siedzi 62 uczestników Wejdź na czata