Jakie kawy polecacie?

Dział dotyczący roślin wykazujących działanie pobudzające, w tym: guarana, herbata, kawa, khat, tytoń, yerba mate.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Stymulanty

Użytkownik nieaktywny
  • 2 / / 0

Jacobs Kronung bardzo dobra
  • 543 / 30 / 0

^i droga, nie warta swojej ceny. Kupując jakobsy przepłacasz bo musisz zapłacić za cenę która obejmuje zwrot kosztów za reklame w tv itd.

W miarę tania jest chyba czibo w takije żółtej paczce 400g lub 500g. Niewiele droższa od forta.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Piwo zapewniało jedność imperium Wari

Przed tysiącem lat na terenie dzisiejszego Peru istniało imperium Wari. Archeolodzy zauważyli, że ważnym czynnikiem, który pozwolił na istnienie imperium przez 500 lat był... stały dostęp do piwa.
  • 429 / 49 / 0

jacobs jest wart swojej ceny, bo jest lepszy niż tchibo, fort czy prima.
z tańszych polecam złotą wosebę, ale ma ona trochę specyficzny smak.
z droższych i wszędzie dostępnych to oczywiście lavazza.
  • 1453 / 138 / 0

Kopi luwak parzona na wodzie z bonga
  • 7081 / 667 / 0

Jest w polsce kawa o nazwie ''Saimaza'' ?
Bardzo dobra kawa, mocna i w smakuje wybornie.
  • 918 / 126 / 0

Z tych tańszych to polecam CAFE d'OR z biedronki wersja gold. (rozpuszczalna) Według ZDROWYSZOP.PL nie ma chemii w składzie.

http://zdrowyszop.pl/kawa-rozpuszczalna ... ronka.html
  • 4 / 1 / 0

Jacobs najlepsza, teraz pije cały czas nescafe gold też dobra, tylko że moja jest z Niemiec nie wiem czy to jakaś różnica
A tej z biedry nienawidze
  • 118 / 4 / 0

Ostatnimi rzadko pijam kawę, jeśli już to najlepiej parzoną, polecam Dawidoffa :3
  • 158 / 4 / 0

Jeżeli komuś chodzi wyłącznie o smak, to lepiej przebierać po jakichś porządnych, drogich kawach z odpowiednich krajów, a nie gówna z polskich sklepów.

Jeżeli komuś jednak chodzi o pobudzenie, a zarazem nie chce pchać się w uzależnienie od kawy i chujowe skoki ciśnienia, to polecam poczytać o Yerba Mate! Jest to o wiele zdrowsza i mocniejsza alternatywa od tego przereklamowanego syfu ;]
  • 2332 / 462 / 0

W zalewie żuru z rozpuszczalnych jacobsów, tchibo w imieniu ostateczności zdecydowałam się na rozpuszczalną Primę, moje odczucia? Fajna, mocno goryczkowa kawka, jeśli dla odmiany wypiję u kogoś jakąś rozpuszczałkę ze sztandarowych marek - Prima nie wydaje się jakaś gorsza, czego nie mogę powiedzieć o Biedronkowej Cio D'or, która wypada bardzo blado.
Wróć do „Stymulanty roślinne”
Na czacie siedzi 62 uczestników Wejdź na czata