Lizergamidy – wątek ogólny

Pochodne kwasu lizergowego, jak na przykład LSD, czy LSA.
Więcej informacji: Lizergamidy w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Psychodeliki

Posty: 280 Strona 23 z 28
Rejestracja: 2017
  • 169 / 6 / 0


Zastanawiam sie ktorego lizergamida wybrać, AL-LAD, ald czy 1p. Interesuje mnie euforia i wizuale. Probowalem juz 2 razy lizery
Pierwszy - nie wiem co to było (na kartonie napis ALD-52) w ilosci 1 karton weszlo po godzinie, działanie wyraznie falowe, byla silna euforia, malo wizuali i mało mindfucka, łatwo sie rozpraszalem i potrafilem isc do toalety godzine po drodze łapiąc zainteresowanie czymś innym, silne pobudzenie, po peaku (ok 4h od zazycia) pozostalo dalej i było aż irytujące. Ten trip podobał mi się bardzo pod wzgledem mentalnym ale brakowało wizuali.
Drugi raz - ALD-52 175ug i tutaj szok. Weszło po 15 min stopniowo nasilając sie, nie było to falowe działanie. Zmiażdżyło mnie mentalnie, nie wiedziałem kim jestem, gdzie jestem, miałem przeczucie że jestem uwieziony w czasoprzestrzeni, czułem okropny niepokój, ale jakoś to przetrwałem. Jak działanie przestało słabnąć (ok 6h po wejsciu), było już całkiem przyjemmie gdyby nie szok po tym co przeżyłem. Muzyka i głosy towarzyszy irytowały mnie, miałem różowo-fioletową poświatę (to było fajne wrażenie), ten trip tak nie speedował, choć miałem potem problem z zaśnięciem. Dawka była stanowczo za duża i przytłoczyła mnie..
Czytałem dużo opinii że 1p jest najbardziej mindfuckowe, inni twierdzą że to ald jest najsilniejsze. Zastanawiam się nad al-ladem ale nie wiem czy 1 karton 150ug będzie wizualny i działanie zamyka się w 6h a to trochę krótko
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 933 / 218 / 0


09 lipca 2018Mleczarz pisze:
Interesuje mnie euforia i wizuale.
AL-LAD 300ug. Chociaż ostatnio na rynek zostały wypuszczone kartony które faktycznie mają 150ug, albo świeże, albo dobrze przechowywane i dla wielu ludzi było to już za dużo, nawet podejrzewali, że to jakieś nbomy, jednak testy potwierdziły, że to lizergamidy.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

USA: leczenie uzależnień w więzieniach

W ubiegłym roku około 5,400 zatrzymanych w więzieniu powiatu Cook zostało poddanych leczeniu z powodu nadużywania opioidów – średnio 375-400 osób każdego miesiąca.
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Wczoraj dostałem od ziomeczka żółte piguly z wytloczonym logo Porsche i napisem 911 turbo. Twierdzi że to LSD dlatego trzeba je porcjowac na 4. Wałek?
Rejestracja: 2012
Użytkownik nieaktywny
  • 933 / 218 / 0


Bardziej prawdopodobne, że to MDMA, lub inne euforyki, LSD jest rzadko spotykane w postaci piguł (ale jest taka opcja)
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Wiem że LSD jest spotykane w postaci tzw "microdotsow" a te wyglądem bardziej przypominają MDMA(duża pigułka z przedzialkiem). Dostał ktoś kiedyś coś podobnego?
Rejestracja: 2009
  • 224 / 3 / 0


microdoty są, jak nazwa wskazuje, mikro. 2mm średnicy albo coś w tej okolicy. Wielkość jak ziarnko kaszy jaglanej. Nie ma szans, żeby MDMA w sensownej dawce pomieścić w takiej objętości.
To celowo ma wskazywać, że substancja aktywna jest w maleńkiej dawce, dlatego jak ktoś by sprzedawał jakieś większe tabletki jako LSD, to powinna włączyć się lampka ostrzegawcza.
Rejestracja: 2017
  • 169 / 6 / 0


Zarzucilem w koncu 75ug 1p. Bardzo różniło się od ald, było zdecydowanie bardziej mindfuckowe,mniej a raczej inaczej wizualne. W pewnym momencie zahaczałem o bad tripa ale poszedłem na spacer i wszystko wróciło na dobre tory. Mam wrażenie że w 1p trzeba 'wwiercać' oczy w obiekty, żeby zobaczyć fraktale, a raczej odgrywanie jakiejś scenki, przy ald wzsytko oddycha czego nie doświadczylem teraz. W pewnym momencie nawet zacząłem się nudzić :D nie wiedząc o co chodzi, co ze sobą zrobić bo świat wydawał się normalny, może trochę wiekszy kontrast. Wydaje mi sie że zrozumiałem psychodeliki i potem było już super, zrozumiałem wiele rzeczy, doznałem katharsis, płakałem ze szczęścia. Żałuję że na ostatnie pare godzin tripa nauczyłem się z niego korzystać. Całość zamknęła się w 14h. Wydaje mi się że podobna dawka ald byłaby bardziej wizualna i mniej mindfuckowa, mam rację?
Rejestracja: 2017
  • 571 / 23 / 0


Po prostu nie spodziewaj się mocnych wizuali po takich dawkach.
Rejestracja: 2017
  • 169 / 6 / 0


A jak dzialaja miksy lizergamidow? Np 75ug al lad + 75ug 1p. Czy allad w tym wypadku zwiekszy wizuale czy to bedzie marnotrawstwo bo 1p go przyćmi ?
Rejestracja: 2010
  • 3185 / 263 / 0


na 1.p LSD polecam muze wlaczyc. Wchodzi nieziemsko. Inne rc lizergy slabo wplywaly na moj zmysl sluchu.
Podobne mam odczucia o ALD-52- jesli chodzi o wizuale. Wszystko oddychalo , morfowalo i bylo stale.
1p-LSD w dawce 150 malo pokazuje wizualnej strony. Zdecydowanie tutaj nie szukajmy wizualnego rozpierdolu.
ALD-52 w podobnej dawce jest juz okej.

Mixy dzialaja mindfuckowo . Czesto mocno zamotany bylem w miksach rc lizerow
Posty: 280 Strona 23 z 28
Wróć do „Lizergamidy”
Na czacie siedzi 62 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości