Narkomańskie anegdoty z życia wzięte

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

london5

258
130

To ja właśnie dlatego zrobiłem sobie z psychodelików zwykłą używkę abok alko, banzo i innych ogłupiaczy. Zaczynało mnie to nudzić.Z czasem traci to magię, i chodzisz po pokoju gubiąc się we własnych myślach, zastanawiając się czy jest jakaś moralna granica przed jakimiś myślami, choć za stan umysłu nie mogą cię chyba zamknąć. Jesteś pojebany i podoba ci się to, choć nie ma już astralnych podróży, kolorowych wizji i oevów. Z czasem są cieniści ludzie, wyczuwasz obecność duchów i dostajesz paranoi. Zaznaczam, że nie jest to w żadnym wypadku bad trip, tylko zwykłe zrycie. Czasem przyjmujesz tyle prochów, że psychodelicznie jesteś upojony tak mocno, że myślenie po prostu nie istnieje, nie można nawet otworzyć oczu. Są różne odmiany u ćpunów, ketomaniana, dysoodkleja, itp. Nierzadko jest to początkiem poważnej psychicznej choroby. Niektórzy tyle ćpają psajko i dyso, że w swoim spierdoleniu i chorobie osiągnęli już stan nirvany i wcielenia jezusa/trynkiewicza/hitlera - jednocześnie.

Miałem na myśli tu prawdziwe takie tripy, a nie przypadki - wkręty.
I potwierdzam - nbomy to jedne z bardziej ryjących psychodelików. Nie mam tu na myśli deliriantów i dysocjantów, bo tripy na nich są inne od "halucynogenów", jak błędnie nazywa się psychodeliki.
Demis pisze:
26 lipca 2018
Mój psychiatra chciał kiedyś z moją mamą o mnie pogadać. Wcześniej powiedziałem Jej by nic nie mówiła o moich uzależnieniach bo benzo nie dostanę. Jak Ją spytał czy mam jakieś problemy z używkami - stanowczo zaprzeczyła :D
Jednym słowem, byle by nie przeginać, łapać zgona maks kilka razy w miesiącu to mama będzie wyrozumiała :P
Kiedyś nawet jak się upiłem i uwaliłem benzo (film mi się urwał) to mnie rodzice kocykiem przykryli, cobym nie zmarzł :)
To ja benzo nie dostałem. Wysłałem raz mame do rodzinnego po benzo dla syna, to wróciła ze skierowaniem na odwyk. Bo
lekarka miała zanotowane w karcie pacjentów, albo mnie zapamiętała. Już kilka razy strzelałem nazwami benzo, które chciałem dostać. Nigdy suka nie przepisała. Zerwałem kontakty z rodzinnym, bo uważam opiekę NFZ-u za niewystarczającą i biedną w porównaniu do odtrąconych na ubezpieczenie z wypłaty.

Nozer

84
25

A przypomniałes mi coś, taka anegdotka z ośrodka.

Rozmawiają pacjenci monaru - Paweł z Olsztyna, ktory zjadł wszystkie stymulanty świata i Marcin z kosmosu, który za młodu poszedł w ślad Obelixa i wpadł do samary Seby szybkiego III.

Chłopaki przez całe życie byli dosyć monotematyczni, wiec w monarze postanowili poszerzyć zakres slownictwa:

-Ty, Paweł, bo ja tu słyszałem takie i powiedz mi co to jest ten metadon?
Paweł dumnie wypiął pierś i stwierdzil: mordo, to taki stopień po monarowcu.

Okazuje się, że partia rządząca i opozycja potrafią współpracować! Sejm niemal jednogłośnie przyjął nowelizację ustawy narkotykowej. Prawo i Sprawiedliwość wraz z Platformą Obywatelską dopisują kolejny rodział bezsensownej wojny z dopalaczami.
Zmiany są znaczące: "Nowe przepisy mają zapewnić też większą pomoc uzależnionym od dopalaczy. Będą oni traktowani jak uzależnieni od dopalaczy"

Nicjuzniemam

1

Może nie najciekawsza ale dość zabawna kiedy w chęci poznania nowego języka zaczęła pisać do mnie dziewczyna na tumblerze , żę może zrobić za free pokaz przed kamerką a ja zadowolona hexenową fazą popisałam z nią trochę i się zgodziłam , oczywiście pokazu nie było bo był to wałek xd ale chęć poznania nowych rzeczy i ludzi była zbyt duża :-D

WcaleNieRuda

2
1

Sytuacja niedawna z pewnego dużego festiwalu. Kumpel znalazł samarkę z białym proszkiem. Aż taki głupi, żeby wciągać rzeczy znalezione na ulicy nie był, ale za to zżerała go ciekawość, cóż to za substancja się tam znajduje. Szczęśliwym trafem tuż obok naszego obozu rozbiły się jeszcze większe ćpuny niż nasza ekipa %-D Wspomniany wyżej kolega już srogo naćpany fetą i pigułami wpadł na jakże genialny pomysł aby to na nich przetestować znalezione narkotyki.
W drodze testów wykręcone typy z obozu obok dostały robocze nazwy: obiekt 1, obiekt 2, a trzeciego nawet zapytał o imię którym się do niego zwracał %-D
Oczywiście nie ma nic za darmo, a że kolega był mocno naćpany nie wpadł na pomysł, żeby po prostu sprzedać im znaleziony proszek, albo jego część, więc wpadł na lepszy pomysł. Obiekty musiały spełniać jego zachcianki i to nie byle jakie. Pierwszy musiał przynieść mu ciastko, ale koniecznie pieguska albo jeżyka. Drugi miał dać piwo innemu naszemu znajomemu bo właśnie mu się skończyło. Zadania dla ostatniej osoby nie pamiętam, ale chyba nie podołała i narkotyków nie dostała xD

Wnioski z eksperymentyu:
Obiekt 1: zdążyliśmy tylko zanotować, że jest wyraźnie pobudzony, po czym gdzieś spierdolił i tyle go widzieliśmy tej nocy.
Obiekt 2: czuł się całkiem dobrze, po czym poszedł podrywać jakąś dziewczynę, więc kolega przeprowadzający eksperyment dał jej mdma i zostawił ich samych %-D

Ps. obiekty doskonale wiedziały, że znaleźliśmy to na ulicy i nie wiemy co to jest %-D

Retrowirus

70
39

ketony, jak poszedł podrywać :_P
Zartuje. ale glupie to troche. A jak by to był fentalnyl w proszu?! To nierozsądne. Pozniej se patrz, jak randomowym królikom ucieka życie sprzed oczu. Głupio co? Tak kogoś zabić przez przypadek. Szczęście miałeś... baran.

london5

258
130

Jesienny poranek był bardzo deszczowy. Jak często w Holandii.
Zeżarłem jakieś leki i standardowo spaliłem ze trzy lufki mocnego skuna. Dzień jak codzień.
Założyłem kaptur i ruszyłem do pracy.
Padało jak cholera. Deszcz zalewał mi oczy. Spizgany jak świnia.
Do pracay zostało jakieś 150m, wystarczy przejechać przez dwupasmową, ruchliwą ulicę.
Jestem ostrożny rozglądam się, nic nie słuszę - szum wody.
Naci skam pedał i wjeżdzam na jezdnię.
Momentalnie zaczął zbliżać się rozpędzony samochód w moją stronę. Metry, sekundy. Błysk świateł mnie oślepił. Nie było czasu na adrenalinę. Pierwsza myśl - czy mocno mnie piersdolnie.
Pisk opon, zdążył wychamować. Kliknął raz klaksonem.
Ko0lejny raz oddaliłem dzień sądu.

ledzeppelin2

170
194

Raz będąc u w sprawie benzo u Magika udaje debila, i mówię:

-Benzodwuzapieniny ?? A co to Panie Doktorze ?? :D

-Takie pasmo górskie w łańcuchu Karpat
.....- odpowiedział załamany :)

VERBALHOLOGRAM

36
22

@ledzeppelin2

Ja miałem coś podobnego u lekarza który kiedyś przepisał mi 7 paczek RELANIUM na 2 miesiące. Ja do niego:
-A przepisze mi pan NOCTOFER?
-Nie będziemy już kombinować z tymi benzodiazepinami.
-A to jest benzodiazepina? (wiedziałem że jest) W internecie czytałem że jakaś pochodna.
-To to samo, ma właściwości uzależniające.
-No dobra, trudno, będę się usypiał CHLORPROTHIXENEM. :wall:

UJebany

203
147

Leze i sobie nodduje i wchodzi mamuśka do pokoju i się pyta co ja robię. ( w chuj zajebany, powieki opadnięte )
Ja to '' słucham country'' i dalej w nodding :D

Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 42 uczestników Wejdź na czata

AwatarPierwotnyWilk  Awatarunknown  AwatarKucharzMietek  e2777c31858f007d49f4ea0604ae8269Nulltum  Awatarziomek455  AwatarBetterThan  0fe7fb6dbd8d21e9312de1f49f7213dbiwan27  AwatarxSzuLeRx  AwatarMrPancake  AwatarCristianoTramaldo  cbbe4c814d1c726328e5d3b4aa3043dbVarkus  AwatarWincent  Awatareliot  AwatarMendeleev  AwatarMondengel  AwatarObrazoburca  f8bdc6e780f64a695a809bb760dab6c4trufla1989  AwatarPjaq  Awatarbbk  AwatarCzarli Hustle  Awatarowerfull  AwatarInfamis  c4bebf56a1e9538b5df2b535a43e0a6fAhpuch  AwatarBlackHoodie  07b74f1b3ed2fa678edbc4a32fee0ce2Gość  c2e9a7b90bce63425209cfcf476c22daQnTwKZTN  AwatarJakub777  2a41565217492d04ce55b9b2e2239ed2heheh  Awatarnexu  4e01d6276a7f6a85e2880d08252b3f58thai_stick  AwatarHexaCentauri  Awatarrozgar  AwatarSem  f6fb060a8ce761dddd1b5da34e873adbstatyczny  004ae66fdcf7b573d1049fbb015cb700Waldislavek  37d0651be1530ba7d6ac72aefb97eee9magell  3d9ee44a2076e91a7c099d105064dee8vicmcpherson93  AwatarCycuszek  Awatarmurdock777  AwatarDexPL  Awatarwolfster  AwatarGanjaBot