Narkomańskie anegdoty z życia wzięte

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

london5

332
159

To ja właśnie dlatego zrobiłem sobie z psychodelików zwykłą używkę abok alko, banzo i innych ogłupiaczy. Zaczynało mnie to nudzić.Z czasem traci to magię, i chodzisz po pokoju gubiąc się we własnych myślach, zastanawiając się czy jest jakaś moralna granica przed jakimiś myślami, choć za stan umysłu nie mogą cię chyba zamknąć. Jesteś pojebany i podoba ci się to, choć nie ma już astralnych podróży, kolorowych wizji i oevów. Z czasem są cieniści ludzie, wyczuwasz obecność duchów i dostajesz paranoi. Zaznaczam, że nie jest to w żadnym wypadku bad trip, tylko zwykłe zrycie. Czasem przyjmujesz tyle prochów, że psychodelicznie jesteś upojony tak mocno, że myślenie po prostu nie istnieje, nie można nawet otworzyć oczu. Są różne odmiany u ćpunów, ketomaniana, dysoodkleja, itp. Nierzadko jest to początkiem poważnej psychicznej choroby. Niektórzy tyle ćpają psajko i dyso, że w swoim spierdoleniu i chorobie osiągnęli już stan nirvany i wcielenia jezusa/trynkiewicza/hitlera - jednocześnie.

Miałem na myśli tu prawdziwe takie tripy, a nie przypadki - wkręty.
I potwierdzam - nbomy to jedne z bardziej ryjących psychodelików. Nie mam tu na myśli deliriantów i dysocjantów, bo tripy na nich są inne od "halucynogenów", jak błędnie nazywa się psychodeliki.
26 lipca 2018Demis pisze:
Mój psychiatra chciał kiedyś z moją mamą o mnie pogadać. Wcześniej powiedziałem Jej by nic nie mówiła o moich uzależnieniach bo benzo nie dostanę. Jak Ją spytał czy mam jakieś problemy z używkami - stanowczo zaprzeczyła :D
Jednym słowem, byle by nie przeginać, łapać zgona maks kilka razy w miesiącu to mama będzie wyrozumiała :P
Kiedyś nawet jak się upiłem i uwaliłem benzo (film mi się urwał) to mnie rodzice kocykiem przykryli, cobym nie zmarzł :)
To ja benzo nie dostałem. Wysłałem raz mame do rodzinnego po benzo dla syna, to wróciła ze skierowaniem na odwyk. Bo
lekarka miała zanotowane w karcie pacjentów, albo mnie zapamiętała. Już kilka razy strzelałem nazwami benzo, które chciałem dostać. Nigdy suka nie przepisała. Zerwałem kontakty z rodzinnym, bo uważam opiekę NFZ-u za niewystarczającą i biedną w porównaniu do odtrąconych na ubezpieczenie z wypłaty.

Nozer

93
28

A przypomniałes mi coś, taka anegdotka z ośrodka.

Rozmawiają pacjenci monaru - Paweł z Olsztyna, ktory zjadł wszystkie stymulanty świata i Marcin z kosmosu, który za młodu poszedł w ślad Obelixa i wpadł do samary Seby szybkiego III.

Chłopaki przez całe życie byli dosyć monotematyczni, wiec w monarze postanowili poszerzyć zakres slownictwa:

-Ty, Paweł, bo ja tu słyszałem takie i powiedz mi co to jest ten metadon?
Paweł dumnie wypiął pierś i stwierdzil: mordo, to taki stopień po monarowcu.

Jak to jest prowadzić największą na świecie internetową encyklopedię narkotyków ?

Strona Kenana Sulaymana o nazwie PsychonautWiki jest internetowym źródłem informacji na temat ponad 300 środków psychoaktywnych....

Francja: Niemowlę w śpiączce po zjedzenia marihuany

Brytyjska prasa brukowa donosi o przypadku 10-miesięcznego dziecka, które musiało zostać przewiezione do szpitala po przypadkowym połknięciu marihuany. Policja z Lyonu aresztowała rodziców dziecka po tym, jak zjawili się z dzieckiem na izbie przyjęć.

Nicjuzniemam

2

Może nie najciekawsza ale dość zabawna kiedy w chęci poznania nowego języka zaczęła pisać do mnie dziewczyna na tumblerze , żę może zrobić za free pokaz przed kamerką a ja zadowolona hexenową fazą popisałam z nią trochę i się zgodziłam , oczywiście pokazu nie było bo był to wałek xd ale chęć poznania nowych rzeczy i ludzi była zbyt duża :-D

WcaleNieRuda

2
1

Sytuacja niedawna z pewnego dużego festiwalu. Kumpel znalazł samarkę z białym proszkiem. Aż taki głupi, żeby wciągać rzeczy znalezione na ulicy nie był, ale za to zżerała go ciekawość, cóż to za substancja się tam znajduje. Szczęśliwym trafem tuż obok naszego obozu rozbiły się jeszcze większe ćpuny niż nasza ekipa %-D Wspomniany wyżej kolega już srogo naćpany fetą i pigułami wpadł na jakże genialny pomysł aby to na nich przetestować znalezione narkotyki.
W drodze testów wykręcone typy z obozu obok dostały robocze nazwy: obiekt 1, obiekt 2, a trzeciego nawet zapytał o imię którym się do niego zwracał %-D
Oczywiście nie ma nic za darmo, a że kolega był mocno naćpany nie wpadł na pomysł, żeby po prostu sprzedać im znaleziony proszek, albo jego część, więc wpadł na lepszy pomysł. Obiekty musiały spełniać jego zachcianki i to nie byle jakie. Pierwszy musiał przynieść mu ciastko, ale koniecznie pieguska albo jeżyka. Drugi miał dać piwo innemu naszemu znajomemu bo właśnie mu się skończyło. Zadania dla ostatniej osoby nie pamiętam, ale chyba nie podołała i narkotyków nie dostała xD

Wnioski z eksperymentyu:
Obiekt 1: zdążyliśmy tylko zanotować, że jest wyraźnie pobudzony, po czym gdzieś spierdolił i tyle go widzieliśmy tej nocy.
Obiekt 2: czuł się całkiem dobrze, po czym poszedł podrywać jakąś dziewczynę, więc kolega przeprowadzający eksperyment dał jej MDMA i zostawił ich samych %-D

Ps. obiekty doskonale wiedziały, że znaleźliśmy to na ulicy i nie wiemy co to jest %-D

Retrowirus

90
45

ketony, jak poszedł podrywać :_P
Zartuje. ale glupie to troche. A jak by to był fentalnyl w proszu?! To nierozsądne. Pozniej se patrz, jak randomowym królikom ucieka życie sprzed oczu. Głupio co? Tak kogoś zabić przez przypadek. Szczęście miałeś... baran.

london5

332
159

Jesienny poranek był bardzo deszczowy. Jak często w Holandii.
Zeżarłem jakieś leki i standardowo spaliłem ze trzy lufki mocnego skuna. Dzień jak codzień.
Założyłem kaptur i ruszyłem do pracy.
Padało jak cholera. Deszcz zalewał mi oczy. Spizgany jak świnia.
Do pracay zostało jakieś 150m, wystarczy przejechać przez dwupasmową, ruchliwą ulicę.
Jestem ostrożny rozglądam się, nic nie słuszę - szum wody.
Naci skam pedał i wjeżdzam na jezdnię.
Momentalnie zaczął zbliżać się rozpędzony samochód w moją stronę. Metry, sekundy. Błysk świateł mnie oślepił. Nie było czasu na adrenalinę. Pierwsza myśl - czy mocno mnie piersdolnie.
Pisk opon, zdążył wychamować. Kliknął raz klaksonem.
Ko0lejny raz oddaliłem dzień sądu.

ledzeppelin2

222
226

Raz będąc u w sprawie benzo u Magika udaje debila, i mówię:

-Benzodwuzapieniny ?? A co to Panie Doktorze ?? :D

-Takie pasmo górskie w łańcuchu Karpat
.....- odpowiedział załamany :)

VERBALHOLOGRAM

65
44

@ledzeppelin2

Ja miałem coś podobnego u lekarza który kiedyś przepisał mi 7 paczek RELANIUM na 2 miesiące. Ja do niego:
-A przepisze mi pan NOCTOFER?
-Nie będziemy już kombinować z tymi benzodiazepinami.
-A to jest benzodiazepina? (wiedziałem że jest) W internecie czytałem że jakaś pochodna.
-To to samo, ma właściwości uzależniające.
-No dobra, trudno, będę się usypiał CHLORPROTHIXENEM. :wall:

UJebany

298
190

Leze i sobie nodduje i wchodzi mamuśka do pokoju i się pyta co ja robię. ( w chuj zajebany, powieki opadnięte )
Ja to '' słucham country'' i dalej w nodding :D

Demis

43
33

Dzisiaj podjechaliśmy pod pewne miejsce, ja jako pasażer porobiony benzosami. Mam wychodzić z auta. Mówię - ok. Naciskam klamkę i drzwi się nie otwierają. No nic, myślę, że jeszcze raz spróbuję, ale dalej nic.
Mówię kierowcy, by coś przestawił w opcjach z drzwiami w aucie, bo się zablokowały, albo co gorsza popsuły.
Siedzimy tak 5 minut i ja dalej walczę z tymi drzwiami, a on nie może mi pomóc.

Co się okazało? Zapomniałem by po naciśnięciu klamki pchnąć drzwi by je otworzyć %-D

Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 50 uczestników Wejdź na czata

AwatarxSzuLeRx  c4bebf56a1e9538b5df2b535a43e0a6fAhpuch  Awatarunknown  AwatarEvilDead  AwatarSpOkOjNA  AwatarMrMagnificus  AwatarSem  AwatarGanjaBot  AwatarOstry215  AwatarDemis  Awatarturururum  3981f620a35c9430c5edbac6a428095aknt8841  e8bc20f482f69e9da82110920f909ba4statyczny  dff4fa6c4ef3616848c6b47db47a7885jartexxx  AwatarTripowicz  d15900dd5f29cadf93ab97680fd9eb02hydrochlor  AwatarUJebany  AwatarPierwotnyWilk  AwatarRapunzel  Awatarsfiksowany  AwatarCzarli Hustle  c238c809a4251e5e78f67d326f4c1c32guadelupe  AwatarKucharzMietek  4ae44d6f8a3a9fcadcb73c4d81b3706aMaleCoNieCo  df5c49efaa1a955853ebd379277011efrealthing57  AwatarZX  Awatarkapinoga  AwatarLutenson  671e56fba73315a24cdd571d3fe52749DrsRaker  AwatarBetterThan  Awatarrozgar  AwatarAmffaa  Awatarpomasujplecki  f8bdc6e780f64a695a809bb760dab6c4trufla1989  AwatarAnnawolanin  49a1c758aef9fd331a96997b7dc253c2Braak  235964ba3ce495b19df52d9f601c1ea9biel  Awatart.rydzyk  AwatarTiHKAL  AwatarPsychopath  bc00ace87234b7d0df2ae5a6626ce610Kokorari  843881ac4a55b05751e222b2f6e2e2a6Iskolaska  AwatarCristianoTramaldo  37d0651be1530ba7d6ac72aefb97eee9magell  AwatarAlembik  AwatarJakub777  eb08affbcf4b1f9ea463ad5edf461ac5euforiaaa  bd6cf81ece0302b9aea8cae2af16e43awikaaz  d5766ccc7bb7a8f597cc4f20e36228cfdekomoreno  29384162fbb37bd1fd7c7befdf8ff644itirritate