Grzyby - Wątek Ogólny

Dyskusja na temat grzybów halucynogennych, m.in. łysiczki lancetowatej i muchomora czerwonego.
Więcej informacji: Grzyby w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Psychodeliki

• 661 / 112 / 0

A ja huj na to wszystko kłade i jutro jade szynobuso-rowerem w Bieszczady. Nie za grzybami, ale za nowymi miejscoweczkami na zas poobczajac przed sezonem. Zajebie se 100km, pozwiedzam, po drodze spale gramik dobrego sortu i gitara. Na swoje miejscoweczki napewno zajrze i popatrze tez w miejscach gdzie cały rok jest wilgotno i huj, a kto mi zabroni. Oczywiscie nie wierze w to, ze grzybki bedą, ale jak juz tam bede, to czemu bym miał nie zajrzec w krzaczory.
Pozdro Grzybiarze, bo ja jutro piore lufki i namierzam miejscowki...
  • 10 / / 0

Mam do was pytanie czy jeżeli parę dni pod rząd dobrze pada deszcz to jest szansa że na tą porę będą miejsca gdzie grzyby wystąpią czy trzeba poczekać jeszcze ten 1 albo 2 miesiące?

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Polsko-wietnamski gang produkował marihuanę na skalę przemysłową

Czterech Wietnamczyków i dwoje Polaków zostało oskarżonych o udział w gangu produkującym marihuanę na dużą skalę. Cudzoziemcy zostali zatrzymani na dwóch kontrolowanych przez siebie plantacjach, na których rosło blisko 4 tys. sadzonek konopi indyjskich – dowiedział się portal tvp.info.
Użytkownik nieaktywny
  • 18 / 1 / 0

Byłem dzisiaj w lesie zobaczyć muchomorki, a drogą powrotną przeszedłem się przez łąki i łysiczek brak na razie.
Niżej jedyne grzyby jakie są teraz hahaha
[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
  • 377 / 41 / 0

Slicze wczesne czerwone koźlary. U mnie w pyte zajaczkow wyszlo ale sam robal
  • 395 / 57 / 0

U mnie pogoda można powiedzieć strasznie chujowa, słońce było tylko praktycznie przez czerwiec a od lipca chujnia, szaro, wilgotno i deszczowo i choć to mnie wkurwia, to jeśli będzie się taka pogoda utrzymywała do września/pazdziernika to zbiory będą na 6+
  • 2235 / 293 / 3

W ostatnią noc z soboty na niedzielę miałem swój drugi raz z grzybami. Zauważyłem, że działają na mnie dość ekstrawertycznie, chociaż za pierwszym razem byłem rozgadany na peaku, a teraz z kolei dużo mówiłem na afterglow. Oba podejścia były w gronie znajomych. Btw. poczułem również to wspaniałe terapeutyczne działanie psychodelików.

A teraz pytanie – skąd bierze się pieczenie w ustach po zjedzeniu grzybów? To norma? Nie pamiętam czy odczuwałem je za pierwszym razem. Mój ostatni sposób ich przyjęcia to pogryzienie suszonych grzybów i zapicie ich sokiem.
  • 395 / 57 / 0

Też tak miałem raz czy dwa, mam wrażenie że to po prostu przez to, że jednak są to grzyby trujące i jakieś tam składniki (chuj wie jakie) mogą powodować różne dziwne objawy typu właśnie piękacy język. To MOJE wrażenie, także mogę nie mieć racji.
  • 661 / 112 / 0

Mnie tam nigdy nic nie piekli :) Zawsze gryze/żuje z 20 minut przynajmniej.
  • 67 / 11 / 0

Słuchajcie, zawsze po grzybach dostaję jakiejś dziwnej reakcji organizmu. Dostaję strasznego kataru, robię się czerwony na mordzie i kaszlę wydzieliną. Brałem pare razy cubensisy i zawsze taką reakcję mam jak wezmę powyżej ok. 0,5g.
Jest to o tyle dziwne że tylko ja z towarzystwa z każdym razem mam taką przypadłość, jest beka bo wszędzie biegam z papierem toaletowym i ciągle smarkam. Miał ktoś tak kiedyś ? Czy ktoś dobrze obeznany miałby pomysł dlaczego tak się dzieje ?
Reakcja ta jest proporcjonalna do fazy, kiedy zaczyna mnie puszczać katar również ustępuje.
  • 620 / 47 / 0

Reakcja alergiczna, której nie należy lekceważyć (może zabić).
Wróć do „Grzyby”
Na czacie siedzi 62 uczestników Wejdź na czata