Sałata jadowita / sałata kompasowa

Dział dotyczący roślin zawierających substancje wywołujące in vivo uspokojenie organizmu, m.in. kratom i sałata jadowita.

Moderatorzy: Magiczny Ogród, Opioidy, GABA

• 1505 / 315 / 0

Kupiłem sobie właśnie nasionka, jak zasieje i zacznie wyrastać to sobie to zaaplikuję i zobaczy się czy warto było w to inwestować. na pewno nie jest to pełnoprawne opio, ale warto sobie wpisać do cv i zobaczyć jak działa.

Zdania zaczynamy od wielkiej litery. Z
  • 1505 / 315 / 0

co do mojej powyższej wypowiedzi z marca - niestety nic nie wykiełkowało.

niby taki z tego chwaścior a gówno, nic nie wzeszło, a miejscówa dobra.

także nie polecam, lepiej zasadzić mak. wyższe prawdopodobieństwo, że wyrośnie.

tylko zmarnowałem miejsce, zawsze rósł tam mak i było ok, a ta sałata nie chciała.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Policja zarekwirowała mu medyczną marihuanę. "To jak zabrać cukrzykowi insulinę"

U 23-latka rok temu zdiagnozowano zaburzenia lękowo-depresyjne. Po nieudanych próbach leczenia antydepresantami, pięć miesięcy temu dostał pierwszą receptę na leczniczą marihuanę, która pomaga mu normalnie funkcjonować.
  • 12 / 3 / 0

Mieszlam w duzym miescie i mam tego pelno. Lepiej zasiac co innego :p Zwykle daje mleczko na szluga. Probowalem zbierac je do pompki ale tak srednio szlo. Zobacze co z wywarem

lol

• 2594 / 241 / 0

[mention]ZolnierzWyklety[/mention]
Ale serio efekty są zauważalne? Czy takie, ze trzeba sie bardziej domyslać?

Czytalem, ze sa rozne jakies odmiany czy tam że rozne dwie rosliny, ktore ludzie bardzo często mylą. I ze Sałata jadowita niby działa.

Jak to wygląda z twojej perspektyy? Działa to?
A jesli działa to moglbys napsiac czy masz tolerke na opio (i jaką)
Pozdro :-)
  • 2941 / 284 / 0

Efekty nie są zauważalne
Gówno i placebo
  • 89 / 10 / 0

Ej skąd wziąć nasiona sałaty jadowitej, nie wiem czy ufać allegro. W ławkach koło rowu rośnie kompasowa, ich chyba ze 150 wzdłuż. Mam z 4 roślinek nasiona(z 200), ale wolę jadowitą.
  • 1505 / 315 / 0

ja kupiłem z allegro, ale nic nie wykiełkowało, choć myślę, że to przeze mnie. ta sałata to jest nic ciekawego, nie zawracaj sobie głowy.
  • 1505 / 315 / 0

na Mak lekarski, jeżeli chcesz się dobrze zrobić, i nie interesuję cię zbytnio kwestia uzależnienia.
  • 12 / 3 / 0

Jak zaparzylem herbatke to troche wyciszyla. Ot takie ziolka na uspokojenie
  • 32 / 2 / 0

Nie jestem w ogóle w temacie i raczej się za SJ nie będę zabierać, ale ostatnio szukając jakichś ziołowych leków nasennych trafiłem na kapsułki z sałaty jadowitej i na susz herbaciany (sprzedawane normalnie w UK). Próbował to ktoś?
Wróć do „Depresanty naturalne”
Na czacie siedzi 58 uczestników Wejdź na czata