AMP, DMBA; 4-amino-2-metylopentan i jego sole

Inne substancje wykazujące działanie na układ katecholaminowy.
Więcej informacji: Stymulanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 1 / / 0

Cześć,

Sorry za odkopanie tematu, ale mam pytanie:

Czy ktoś próbował rozpuszczać AMP w cieczy? Ja tak robiłem z yohą hcl i o wiele lepiej można było wyliczyć dawkę np 5mg/1ml.

PZDR :listen:
  • 16 / 2 / 0

W celu lepszego dawkowania to dobry pomysł, aby rozpuścić AMP w cieczy.
Aczkolwiek ja używam miarek/wagi bo dawkowanie AMP wynosi 100mg+ a przy yohy no to 5mg 2-4 razy dziennie/zależy od wagi petenta.
Polecam AMP łączyć z kofeiną, ewentualnie z synefryną, działanie synergiczne.
Działanie przyjemne, pobudza dosyć układ nerwowy, zwiększa siłę a szczególnie wytrzymałość, oczywiście mówię w swojej ocenie, osoby która ćwiczy regularnie.

Typowi turyści innych stanów świadomości, którzy nadużywają różnych substancji, nie znajdą w tym środku niczego interesującego, a nawet może na nich nie działać w ogóle, również też problemem może być źródło które sprzedaje nieznanej jakości temat.

Jak działają dopalacze?

Dobrze wiedzieć przed Sylwestrem ;) Dość obszerny i w większości całkiem do rzeczy artykuł z periodyku „Służba Zdrowia”.

Jedno miasto, jedna doba, trzy zgony. Zarzut za handel dopalaczami

W Mikołowie na Śląsku w ciągu kilkunastu godzin zmarły trzy osoby - dwóch młodych mężczyzn i kobieta. Jak informuje policja, śmierć nastąpiła prawdopodobnie w wyniku zażycia dopalaczy. W związku ze sprawą zatrzymano już trzy osoby. Jedna z nich usłyszała zarzut wprowadzania do
  • 8 / / 0

Wybaczcie, że odkopuję temat - AMP został wpisany na listę nielegalnych substancji? Nie mogę znaleźć nigdzie takiej informacji, a patrząc po sklepach, to wszędzie jest niedostępny bądź znajduję adnotację, że został wycofany.
Wróć do „Kokaina i inne stymulanty”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata