Hydroksyzyna - Wątek ogólny

Odwrotni agoniści receptorów histaminowych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

• 66 / 1 / 0

Jak hydro działa na klona I chlorprotiksen? Przeczytałem trochę tematu ale widzę tylko porównania do alpry. W środę zaczynam nową pracę i mega się stresuję. Przydało by się coś uspokajającego a dopiero po robocie idę do psychiatry. W domu mam tylko 0.5mg klona, jedną tablete 25mg hydro I paczkę chlorprothixenu. Chlora wezmę tylko jedną bo po większej ilości źle się czuję i serce wali jak zle.
  • 368 / 42 / 0

Hydro spotęguje klona 25mg to dosyć mało ale hydroksyzyna jest bardziej do mixów z opio/benzo niż na stres ona nie uspokaja tylko powoduje upierdolenie i ogromną senność i nie jest to stan przyjemny kiedy trzeba pracować albo się uczyć.

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Irakijczyk sprzedawał narkotyki za siedem różnych kryptowalut. Surowa kara

Trzydziestoletni Irakijczyk Alaa Mohammed Allawi został skazany na 30 lat więzienia za sprzedaż 245 kg narkotyków w zamian za kryptowalutę.
  • 1194 / 95 / 0

Reakcje na hydroksyzynę są bardzo różne.
Nie zawsze są osoby których dawki 200mg-300mg nie pomagają na sen ich hydroksyzyna nie rusza.

Ten podstawowy lek o działaniu przeciwhistaminowym , był często podawany w szpitalach psychiatrrycznym jak byłem w szpitalu, to często pacjenci dostawali ten lek dodatkowo oprócz swoich leków na noc, lub dorażnie dawka 10- 25mg , na mnie ten lek nie działał jeszcze w tak niskiej dawce to na mnie ten lek nie działał to ani razy nie korzystałem z tzw dorażnej pomocy.
Moim zdaniem takim lekiem dorażnym np w przerwaniu ataku lęku powinny być rolki podane iniekcyjnie. Na mnie to by wrażenia nie zrobiło ale na pacjentach nie uzależnionych od benzo napewno by nie raz pomogło .
  • 501 / 5 / 0

To zwykły zamulacz, który nawet nie pomaga zasnąć %-D
  • 822 / 105 / 0

Niektórych nawet nie zmula. Nieraz pisałam już ale powtórzę. W wielu krajach hydroksyzyna stosowana jest jako zwykły lek antyhistaminowy.
  • 7241 / 726 / 0

23 sierpnia 2018wolfster pisze:
To zwykły zamulacz, który nawet nie pomaga zasnąć %-D
W szpitalu w Polsce bylem faszerowany hydro i zasypiałem o 20:00 i budziłem się o 8:00 rano z duza energia.
  • 1182 / 50 / 0

A ile tego Ci podawali? Na mnie 25mg w ogóle nie działało. Nawet lekko senny nie byłem.
  • 7241 / 726 / 0

23 sierpnia 2018Demis pisze:
A ile tego Ci podawali? .
Nie wiem, bylem wtedy na obserwacji i dostawałem leki kruszone.
  • 4183 / 558 / 11

Ja zarzucam 75mg z dawką melatoniny dodatkowo. Czasem buch trawska do snu.
Robi robotę lepiej niż zolpikon.
Ale fakt, faktem - te 8 godzin co najmniej trzeba mieć żeby ten zamul przespać.
  • 1182 / 50 / 0

Ja bez kombinowania polecam mirtazapinę. Uwala do snu po dosłownie wszystkim. Minus taki, że zatrzymuje wodę w organizmie i się tyje przez nią.
Wróć do „Antyhistaminy”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata