PiS szykuje zaostrzenie przepisów antynarkotykowych art. 62b

Dział służący informacji na temat zmian w prawie – proponowanych, jak i wprowadzonych w życie.

Moderator: Prawo

Użytkownik zbanowany
  • 595 / 73 / 0

Projekt rozporządzeń Ministra Zdrowia w sprawie wykazu substancji psychotropowych, środków odurzających oraz nowych substancji psychoaktywnych wszedł wczoraj w fazę konsultacji publicznych, więc jeszcze raz napiszę - serio nie wypisujcie tutaj teraz, co pominęli, a jakie są błędy...

Z kolei projekt ustawy o zmianie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej jest już w Sejmie i wczoraj skierowano go do Komisji Zdrowia do I czytania.
Użytkownik nieaktywny
  • 30 / 6 / 0

Jest duża szansa ze hypek trafi na czarną listę domen. Będzie wchodził w skład kiębasy wyborczej. Żeby można było suwerenowi ogłosić wielki sukces i jeszcze lepszą zmianę w walce z narkusami. Tak kurwa, tu jest państwo penitencjarne jak by ktoś jeszcze tego nie rozumiał i mało wiosenek na karku miał.
A co można jeszcze w polsce robić legalnie?
Przepraszam, źle. Co masz robić w polsce ?!
ZAPIERDALAĆ, Kurwa ZAPIERDALAĆ !!!

Irlandia powinna zalegalizować narkotyki

Takiego zdania jest niezależna senator Lynn Ruane, która prowadzić będzie kampanię na rzecz legalizacji niektórych substancji narkotycznych w Irlandii.
  • 672 / 55 / 0

Żeby chociaż jeszcze drugi Singapur u nas powstał z tego "zapierdalania"..
Użytkownik zbanowany
  • 595 / 73 / 0

Nie tam Singapur.

"Przyjdzie taki czas, że będziemy mieli w Warszawie Budapeszt!"

...

"Byłem na wsi, byłem w mieście, byłem nawet w Budapeszcie - wszystko ch..." :-D
Użytkownik nieaktywny
  • 30 / 6 / 0

Rząd wycofuje się z centralnego rejestru domen zakazanych.
https://niebezpiecznik.pl/post/rzad-wyc ... akazanych/
  • 112 / 14 / 0

Spokojnie, spokojnie. Nie będzie centralnego. Za to zrobią hazadrowy, narkotykowy i jaki sobie jeszcze zażyczą :D
Użytkownik zbanowany
  • 595 / 73 / 0

• 637 / 66 / 0

Ma ktoś jakieś info prasowe dotyczące karania użytkowników (nie sprzedawców) środków zastępczych?

Ja widzę coś takiego ale to raczej fake.
https://swiony.pl/i,odpowie-nie-tylko-z ... 77990.html - Odpowie nie tylko za posiadanie narkotyków

Jednak wkrótce zaczną się pojawiać takie akcje jak łysiczki po deszczu.
Wróć do „Zmiany stanu prawnego”
Na czacie siedzi 55 uczestników Wejdź na czata