GBL/GHB - skutki prozdrowotne

Kwas gamma-hydroksymasłowy i jego pro-drugs (w tym GBL i 1,4-butanodiol).
Więcej informacji: GHB w Narkopedii [H]yperreala. GBL w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: GABA

• 4290 / 647 / 22

Kiedyś była dyskusja na temat tego, czy GBL rozpuszcza plomby w zębach.
Jestem giebloholikiem od 2012r. Piję go zawsze w ciągach, z dużymi przerwami pomiędzy kolejnym.
Przerobiłem dobre kilka baniaków.
Nigdy po G nie rzygałem, nigdy nie bolał mnie brzuch.
Standardowo : 2ml / 200ml płynu. Takie są moje proporcje.
Żadnych zębów nie rozpuszcza. Czasem mam wrażenie, że po kolejnym ciągu, są one jakby bielsze.
Dodam, iż regularnie odwiedzam swojego dentystę, zęby mam wszystki i zdrowe.
Czasem widzę młodych kolesi po 20 lat. Bez zębów. Powypadały im od fety. Ja też ćpam duużo, ale najważniejsze to dbać o siebie.
Pozwoli nam to ćpać dłużej i cieszyć się zdrowiem.
Użytkownik nieaktywny
  • 279 / 23 / 0

Rozpuszczasz 2 ml w 200 ml czy popijasz po przełknięciu kielicha z GBL+ troszkę soku?

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

W DNA użytkowników e-papierosów występują podobne zmiany pronowotworowe, jak u palaczy

Biologicznie istotne zmiany w DNA, obserwowane u osób palących tytoń, występują też u ludzi korzystających z e-papierosów, czytamy w piśmie Epigenetics. Naukowcy z Keck Schoold of Medicine University of Southern California, zauważyli zmiany epigenetyczne w całym genomie i w jego poszczególnych częściach.
  • 193 / 5 / 0

@up
Przecież napisał "2ml/200ml płynu".
  • 4290 / 647 / 22

Takie są proporcje.
Żadnego popalonego gardła, czy przełyku.
Przy mojej tolerancji jest to 3-4ml w 400ml płynu.
Zazwyczaj kranówy, bo silny strumień wody ładnie miesza giebla.
To teraz sobie wyobraźcie, ile ja tej kranówy dziennie piłem. Był czas, że piłem TYLKO kranówę z geblem. Zero kawy, czy herbaty. Piwo jedno jak zmieściłem to był cud.
No i ta kranówa zdrowa nie jest. Tu jest pies pogrzebany.
Raz byłem u kogoś i też chlałem giebla z kranówą.
Rano zauważyłem, że ta woda jest żółta !
Użytkownik nieaktywny
  • 279 / 23 / 0

Kranówa lepsza od źrodlanej, serio. Żółta? Pewnie dużo potasu :3 Jak jestem poza domem to często wale z kranówą w centrum handlowym/ jakiejś randomowej toalecie. Jak zwierzę.

Skutki prozdrowotne? Hm, prosto chodzę :D
  • 3564 / 413 / 0

Nie raz, nie dwa w podbramkowej sytuacji walilem giebelsa prosto z ependorfki przy kims. To juz harde uzaleznienie.
Polecam porzucic wszelie cpunskie urban legends. Tak wiec uwazajcie, bo niby niewinny plyn a kurewsko to ulzaleznia. Czasem mi sie sni ze to pije. Dostep jest, ale teraz boje sie zamawiac . Uwazajcie, bo z podniecenia jeszcze pasztetowi dzieciaka zrobicie i bedzie problem. Mozna wygrac zycie, mozna i przegrac.
Na gieblu masz wrazenie ze wygrywasz, a sie cofasz.
  • 28 / 2 / 0

Ja pie czasem 2ml na zaledwie 100ml soku z cytryny (soczek z Lidla). Potem przepłukuję lykiem wody, żeby sok nie rozpuszczał szkliwa.

Czasem zdarza się, że poleję 1ml /1ml nierozcieńczony z ependorlki, wcześniej zbierając trochę sliny.
  • 212 / 17 / 0

Jaki związek z GHB ma HMB ? (beta-hydroksy-beta-metylomaślan) https://en.wikipedia.org/wiki/Beta-Hydr ... tyric_acid jest to suplement stosowany przez kulturystów (nawiasem mówiąc wszyscy czołowi kulturyści biorą sterydy i inne wspomagacze tylko nie mówia o tym głośno, a potem reklamują te różne odżyweczki że niby po nich się tak napakowali co jest oszukiwaniem ludzi poprostu)

http://therapy.epnet.com/nat/GetContent ... kiid=21551
https://books.duckduckgo.pl/books?id=l6_Jj5 ... mb&f=false
Wróć do „GBL, GHB”
Na czacie siedzi 800 uczestników Wejdź na czata