Regulamin forum
Zwykli użytkownicy nie mogą zakładać wątków na tym forum.
Jeśli chcesz zamieścić tu FAQ, HOWTO, albo kompendium swojego autorstwa – zamieść je w dziale >Psychofarmakologia<, a na początku posta dopisz, że chcesz by wątek był w Kompendiach.
Zablokowany
Posty: 7 • Strona 1 z 1
  • 5 / 1 / 0
Witam chciałem opisać mój przypadek i doradzić się czy mogę i nic nie zagraża mojemu życiu jeżeli nadal będę zażywał białą damę. Więc tak przyszedł weekend z kolegami na jeziorko się wybraliśmy pierwsza kreska koło 16 wszystko okej fajnie chciałęm poczekać do 22 żeby zacząć pić ale coś nie wyszło i kolejna kreska wjechała koło 20 dobra spoko już 22 pijemy koło 12 kolejna kreska i później w odstępach 2 godzin jeszcze był 3 kreski gdzieś tak do 5 rano chciałem się położyc zasnąć ale nie ma takiej opcji oka nie zamknę koło 11 zaczeło się robić źle, złe samo poczucia brak siły w mięśniach zawroty głowy panika niepokój tak koło 11 30 kazałem dzwonić po karetke czułem jak odpływam tracę czucie w rękach i nogach z minuty na minute tylko było gorzej aż w końcu paraliż mięśni brzucha palców nadgarstków i nóg palce powyginane w każdą stronę praktycznie brak możliwosciu ruchu serce nie nadążało pompować krwi ciśnienie koło 224 puls 186 przyjechała karetka na szczęscie zdążyła tym razem dali "antidotum" rozluźniło mięsnie wszystko fajnie nawodnili mnie już w szpitalu i już było wszystko okej zastanawia mnie tylko dlaczego te wszystkie objawy ukazały się tak późno po 5 ostatnia kreska a to wszystko zaczęło się dziać dopiero koło tej 11 lekarzowi powiedziałęm że był tylko 3 kreski przez cały dzień i noc nie stwierdził przedawkowania ani zatrucia powiedział że tak zareagował mój organizm na to ścierwo i że zaatakowało to mój układ nerwowy ale moim zdaniem to było przedawkowanie lub zatrucie więc proszę o radę i o opinię co to mogło być i czym było spowodowane i czy jest opcja że przy jedenej kresce jest opcja że to się powtórzy niezależnie od dawki? z góry dziękuję za pomoc
  • 118 / 17 / 0
amfetamina, dawkawanie - 3 kreski.

I powiedz mi - jak ty na tej podstawie chcesz coś ustalić? Zaczynamy:
Sprawdziałeś czy to Amf? Pewnie nie.
Jeśli tak to może z ekstra dodatkiem - innym stimem?
Jeślu co innego to już wróżyć z fusów nie ma sensu. Jeśli to była Amf to ile? Jaka czysotść? Ile to jest kreska? Z twoich informacji można stwierdzić, że przyjłąeś łącznie od 0 do, cholera wie, może i z 600 mg amf.

Dla jasnności, dawka rekreacyjna to, o ile pamiętam, 40 mg. Śmiertelna - 1g.
Załapałeś, o co mi chodzi?

I po co lekarza wzywasz jak nie słuchasz, co ci mówi? Powiedział, co powiedział. Tylko słabo uzasadnił, bo miałeś sobie to odpuścić :p

Po sobie wiem, że naprawdę różnie może być i nigdy nie wiadomo. Dostałem towar, który kopał jakbym nie ćpał przez 5 lat. I to tak jak trzeba yummy. Kolega jak się poxzęstował, tak jak zwykle, to go trzepło tak, że się już kręcił w drugą stronę.

No drętwienia, paraliż, pokwykręcane i brak kordynacji czy zaburzenia poznacze - no to takie typowe przedawkownie. Osobnicza reakcja? No jak wcześniej brałeś bez problemów to ja bym został przy pierwszym.
Odstaw na pare dni, daj się zregenerować. A dalej postąpisz jak uważasz.
Ja bym zjechał z dawki - to na pewno. Dłuższe odstępy. I załatw sobie chociaż Relanium na wszelki wypadek.
:old:
Jestem dzieckiem lęku. Jestem dzieckiem śmierci, którą noszę w sobie. Jestem swoją własną samozagładą. Ale jeszcze jestem.
  • 5 / 1 / 0
Co do tych kresek najlepiej będzie jak przeczytasz dokładnie to co pisałem wyżej jeszcze raz, skoro to przedawkowanie to dlaczego te objawy dopiero okazały się po 7 czy 8 godzinach od ostatniej dawki? Temat też okej bo długi czas miałem ten sam przed tamtym zajsciem
  • 118 / 17 / 0
7 godzin to jedna działka. Ty w tym czasie zdąrzyłeś dorzucić dwa razy. Kumulacja niczym w lotto.

Pamiętaj też, że równie dobrze mogłeś dostać silnego ataku paniki. I to on wywołał takie objawy.
Jestem dzieckiem lęku. Jestem dzieckiem śmierci, którą noszę w sobie. Jestem swoją własną samozagładą. Ale jeszcze jestem.
  • 5 / 1 / 0
Powiedz mi czy jest opcja że to się powtórzy nawet od najmniejszej dawki? Jest takie ryzyko? Czy raczej nie ma takiej możliwości jak uważasz
  • 5 / 1 / 0
Dla jasności to w całości zazylem koło 1.8g
  • 4603 / 2131 / 1
Na forum nikt nie jest wróżbitą. Nikt na podstawie takich informacji nie udzieli Ci wiarygodnej informacji. Nie oczekuj więc że ktoś Ci jeszcze coś zagwarantuje.
Sam nie wiesz co to było, to jak My mamy wiedzieć. Temat zamykam i jutro przenoszę w niebyt.
Zablokowany
Posty: 7 • Strona 1 z 1
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.