Najlepszy zamiennik alfy-pvp do vapo?

Stymulanty, w strukturze których występuje trzeciorzędowy atom azotu (w pierścieniu pirolidynowym).
Więcej informacji: Alfa-pirolidynoalkilofenony w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Stymulanty

• 507 / 9 / 0

Jaki jest teraz najlepszy zamieńk apvp jeśli chodzi o vapo.
Ostatnio próbowałem hexena i a-pihp i nie było źle, ale może jest coś lepszego.

Pv4, pv8, mdphp, może coś innego?
  • 1774 / 139 / 0

imho dobry sort PV-8 w białym krysztale, żaden tam puder czy jakieś brązowe gówno.

Dlaczego poszukiwanie przyjemności staje się pułapką? Mózg uzależniony [REPORTAŻ]

Uzależnienie przechwytuje szlaki neuronowe mózgu. Naukowcy podważyli pogląd, że uzależnienia są skutkiem wad charakteru. Szukają metod leczenia dających nadzieję na wyrwanie się ze spirali cierpienia, w której tkwi dziesiątki milionów ludzi.

Kolejne ofiary e-papierosów?

Tajemnicza choroba wywołana przez inhalatory „staje się epidemią”. Obecnie w USA leczonych jest ponad 215 użytkowników waporyzatorów nikotyny.
  • 507 / 9 / 0

Coś czytam o tych substancjach naprawdę każdy piszę Ci innego.
Wcześńiej ktoś pisał, że najlepszy jest a-pihp +hex. Spróbowałem. Nie najgorsze, ale poczytałem więcej, i w każdym wątku co innego. Każdym Ma ine 3 zdanie.

Wsumie to chodź ni tyko o dopaminę
  • 1139 / 94 / 0

A-PiHP z MDPHP mogłoby być satysfakcjonujące, w nadziei, że Pani M wydłuży działanie i ograniczy ślęczenie nad żarówką
  • 569 / 38 / 0

Stricto pod vapo to apihp lub miks z freebasem mdphp, czysta sól nie nadaje się wg mnie do vapo. Testowalem ten miks równocześnie i z apvp i ostatnio jak już alfy zabrakło z a-php , w obu przypadkach było znacznie biedniej, nie ma co mówić o jakiejś eufori w tym przypadku, nie wciąga też ten miks jak którąkolwiek z tych substancji, ale patrząc na to co poza nimi jest na rynku to i tak cieszyć się trzeba, z resztą już nie długo nie zostanie nic więc tym bardziej należy się cieszyć bo to ostatnie alfa
  • 1774 / 139 / 0

4F-PHP też elegancko się topi i zapierdala po folii. Polecam, ale smak to ma najgorszy ze wszystkich pirolidynek jakie próbowałem :kotz:
Wróć do „Alfa-pirolidynoketony”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata