Benzodiazepiny – wątek ogólny v.1

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 1182 / 47 / 0

24 lipca 2018Astros pisze:
Demis pisze:
Ja to kurczę, lubię tą zamułę po benzo. Chyba, że to alpra, ale w sumie cała reszta jak mnie zamula to mi to pasuje.
Wszystko, byle by nie rzeczywistość [ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
Dokładnie! A by zniszczyć resztę swojej psychiki polecam psychodeliki %-D Szczególnie w moim przypadku. Wtedy mam hiperrzeczywistość w momencie, w którym jestem na detoksie od wszystkich substancji, które ograniczają mi rzeczywistość. To jak gasić pożar benzyną :heart:
  • 744 / 28 / 0

Nie maykel pomoc zk będę miał dobra pomoc z zewnątrz g :cheesy: tytoniu dużoB i klony będą tramal też :-)

Organizatorzy imprez opisują najdziwniejsze sposoby szmuglowania na nie narkotyków

Jeśli jest jakaś zasada, która nagminnie łamana jest we wszystkich klubach, barach i na festiwalach muzycznych, z pewnością będzie nią ta dotycząca narkotyków i zakazu i ich wnoszenia...

Handlował w internecie marihuaną, której część zjadły... sarny

Interes prosperował znakomicie do momentu, gdy trzy przesyłki zamiast do adresatów trafiły do biura przesyłek niedoręczonych w Koluszkach.
  • 174 / 9 / 0

Zauwazylem, ze jak sie zarzuca po przerwie tj. =< 6msc male dawki co jakis czas (tj. 1mg|2mg rzadziej niz raz na tydzien), to tolerka nie wzrasta. Za przyklad posluzyl klon.
  • 744 / 28 / 0

Trochę trampka kodeiny alpry klona i haloperidolu fajnie grzeje

Mi tolerka Ponad roku nie brania tolerka wróciła w ciągu tygodnia
  • 174 / 9 / 0

ja mowilem o stalych dawkach jakos raz na tydzien. nie o zwiekszaniu dawek codziennie przez tydzien
  • 744 / 28 / 0

To zadnej tolerki nie dostaniesz wyluzzuj
  • 615 / 30 / 0

Ja 10 dni bez klona, ból zaleczam alpra w dawkach 2 do 5mg dziennie i jest git, teraz dałem 150 mg kodzi jeszcze została cała paka do wykupu alpry więc do końca miecha wystarczy. Jeszcze 5 pak klona lata obok a ciśnienia takiego jeszcze nie ma.
  • 1182 / 47 / 0

Zamienił stryjek siekierkę na kijek :D
  • 174 / 9 / 0

25 lipca 2018Anabolik pisze:
To zadnej tolerki nie dostaniesz wyluzzuj
Wiem, ze nie dostane dlatego sie podzielilem tym z innymi :retarded:
  • 744 / 28 / 0

[*][align=][/align]Leo benzozercy Mii mama wczoraj grzebala w szafce i wszystko zajebalaa i teraz mam worki każdy na 1 dzień 6mg klona i 850 mg Tramalu aż poniedziałku nie mogę tracić kasy bo alpra jest drogą i do tego może daC tramal bez znizki
Dexx nie kasuj prostą jaj po prostu lubię tj dział i się udzielam inne działy są hujowe
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata