Promazyna - Wątek ogólny

Leki stosowane w leczeniu zaburzeń psychicznych.
Zobacz też: Wikipedia

Moderator: Leki

Użytkownik nieaktywny
  • 2675 / 681 / 0

Sahara, ale na odstawke benzo i nasennych gites.
  • 2 / 1 / 0

Po jakichś siedmiu tabsach na pusty żołądek gadałam jak najebana i miałam problemy z myśleniem (przy codziennym stosowaniu leków na depresje i lęki)

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

Składnik konopi indyjskich wspomaga antybiotyki w walce z bakteriami

To już kolejne badania wskazujące, że CBD może być skuteczny w walce z infekcjami bakteryjnymi.
  • 1199 / 95 / 0

Niektórzy w tym temacie mylą promazynę z promatazyną preparat diphergan, popularne difki.

Promazyna to mega zamulacz.

prometazyna nie działa jak typowe neuroleptyki można ją określić jak mocniejszą hydroksyzynę.
  • 10 / 1 / 0

Pierwszy raz dostalem promazynke na detoxie, 100 mg na wieczor, do tego miesniak z relanium 5 mg diazepamu i miesniak ketonalu. Troche pomagala, ale nie usypiala tak jak tu pisza niektorzy. Pod koniec detoxu dostawalem juz nawet 200 mg promazyny, juz bez relanium i tez jakos nie szczegolnie mnie to nie zamulalo. Przy wyjsciu z detoxu dostalem recepte na promazin jelfa 100 mg. Niedawno znalazlem ja w domu jak szukalem czegos na sen po maratonie hexa. Zarzucilem od razu 3 pigulki (300 mg) i ujebalo mnie mocniej niz 100 mg klozapiny. Promazyna to neuroleptyk nie dla kazdego, raz cie polozy juz nawet setka a czasem 200 nie pomaga.
Użytkownik nieaktywny
  • 30 / 6 / 0

Czy ktoś z was walił promazynę i.v. po przerobieniu tabletek?
Jeśli tak , to napiszcie jakie dawki i czego można się spodziewać ?
  • 1 / 1 / 0

Czy jest w ogóle sens dorzucić już po zarzuceniu kody?
  • 2634 / 458 / 3

Kurczę, niechcący dałem ci za to karmę ;/
Nie mylisz tego z prometazyną? Jeśli chcesz poczuć działanie antyhistaminowe to jest sens.
Jeśli masz na myśli promazynę, to nie ma sensu.
  • 804 / 47 / 0

20 lipca 2018opiates dream pisze:
Czy ktoś z was walił promazynę i.v. po przerobieniu tabletek?
Jeśli tak , to napiszcie jakie dawki i czego można się spodziewać ?
Jedyne Co słyszałem to ze walą sobie to z ko potem i strasznie niszczy żyły nie daj Boże podać o co by było J? Ogromny vropien nie baw się w to
A myślałem ze to temat o prometazynie %-D

Neuroroleptyka chcesz walić neurola i.v ale nic z tego nie będziesz żadnej przyjemnosci
Użytkownik nieaktywny
  • 30 / 6 / 0

Po kablach to walą prometazynę (diphergan). A mi chodzi czy można promazynę dać w żyłe. Żeby szybciej weszła. Robił to ktoś ?
  • 2427 / 523 / 155

Pomaga przy opiatowym detoksie, w mixie z Chlorprothixenem i benzo sprawia, że można się chwilę zdrzemnąć.
Wróć do „Neuroleptyki”
Na czacie siedzi 804 uczestników Wejdź na czata