Boom 2018

Moderator: Knajpa

• 1245 / 169 / 0

W imię ojca Alberta, syna Saszy i ducha psychodelicznego! Ommmmmen.

Jako duszpasterz polskiej parafii hiperrealnej udaję się właśnie na ogólnoświatowy kongres psychodeliczny "Boom", odbywający się co dwa lata nad jeziorem Idanha-a-Nova w Portugalii.

W chwili obecnej zakwaterowano mnie w niedużej, ale posiadającej wszelkie wygody celi na piątym piętrze starej kamienicy w Chiado w Lizbonie (na załączonym zdjęciu prześcieradło nieco zmierzwione, ponieważ podróżuję z ministrantem, który jeśli zachowa tę młodzieńczą pasję, to ma duże szanse dochapać się papieża) , skąd jutro udam się pociągiem do Castelo Branco, a stamtąd, jeżeli McKenna pozwoli, już bez kolejnych przystanków pojadę prosto do Świątyni Tańca w Idanha-a-Nova.

Lizbona jest cudowna, ponieważ wszyscy zdają się tu mnie znać i na każdym kroku proponują marihuanę, haszysz bądź kokainę, wręcz chodzą za mną i załamując ręce lamentują: "czy naprawdę nie chcesz mojej PRZECZYSTEJ koki?!", a ja nie chcę bo oszczędzam umysł na sakrament kartonowy, którego planuję dostąpić w dniu najlepszej muzyki.

To póki co wszystko. Pamiętajcie o mnie w swoich tripach i jeśli tylko przenajświętsza psychodelia pozwoli, spodziewajcie się raportów na gorąco z kolejnych dni imprezy.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • 3025 / 163 / 0

Zazdro

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

W Detroit ruszyły dostawy marihuany do domu

Kupowanie marihuany w Detroit stało się niemal tak łatwe jak kupowanie pizzy.
Wróć do „Imprezy, koncerty, festiwale”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata