Pilna pomoc !!

uprawa w warunkach domowych przy użyciu sztucznego oświetlenia

Moderator: Konopia

• 0 / / 0

Witam , wychodowałem roślinke 35 dni i przełaczyłem na kwitnienie 12/12. Wszystko w wege rowijało sie prawdiłowo a kiedy przelaczylem roslinka zaczela opadac. liscie jej opadly i zaczynaja byc żółte, rano przed włączeniem światła liscie jakos lekko wstaja ale gdy zapalam światło zaczynaja opadac. Czytalem wiele postów ale żaden nie opisuje mojej sytuacji. Nie przelałem jej bo ma sucho i podlewam ostrożnie , sucho też nie ma bo podlewam. Sprawdzam palcem czy jest ok. NIe rozumiem o co tutaj chodzi,

Zdjecia
https://zapodaj.net/a7e2032441a72.jpg.html
https://zapodaj.net/c13005f31d47f.jpg.html
  • 331 / 27 / 0

Wg mnie ma stanowczo za sucho, jak wlaczasz swiatlo podnosi sie temp gruntu i spada wilgotnosc a dodatkowow plyn odparowuje przez liscie. Ile litrow ma doniczka? Jak czesto i jaka iloscia mniej wiecej podlewasz?
Lejesz jakies wspomagacze? Napisz cos wiecej o technologi uprawy.

Jak to jest, gdy palisz Salvię dla dobra nauki?

Autor artykułu był jednym z 12 ochotników w pierwszym w historii badaniu nad salwinoryną A, w którym użyto obrazowania pracy mózgu metodą rezonansu magnetycznego (MRI). Przeczytajcie jak wyglądało to z jego perspektywy!

Elon Musk straci dostęp do poufnych informacji przez palenie marihuany?

We wrześniu 2018 roku Musk był gościem podcastu komika Joe Rogana, gdzie podczas wywiadu zapalił wraz z prowadzącym jointa. Okazuje się, że Musk może stracić przez to dostęp do poufnych informacji.
  • 0 / / 0

ma 11 litrów , podlewam tak 500ml(na oko) na 3 dni. Używam biohumus co drugie podlewanie. Edit jest to mini boxo kolo 40x40x40 i uzywam lempy hps 70w

Temat przeniosłem z działu Zdrowie !!! do działu uprawy DexPL
Wróć do „Indoor, czyli w domu”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata