Dział poświęcony licznej grupie pochodnych katynonu, oraz jemu samemu. Podstawą ich budowy jest 2-amino-1-arylopropan-1-on.
Więcej informacji: Beta-ketony w Narkopedii [H]yperreala
ODPOWIEDZ
Posty: 398 • Strona 35 z 40
  • 380 / 87 / 0
No brązowe sorty wcześniej były białe ale utleniła się w nich metyloamina (zanieczyszczenie) nk mie poprawi jesli sie myle, ale raczej sie nie myle, zajrzyj do topika "Eksperyment Beta-Ketonowy"
:fuj: :fuj: :fuj:
  • 608 / 126 / 0
o kurde, dzięki za informacje ! generalnie to sort który kupiłem jest białawo-szarawy, z pojedynczymi lekko brązowymi kryształami...ale widzę że trzeba się mocno zastanowić zanim coś bezmyślnie puknie.. czyli te brązowe kryształy lepiej wyrzucić ?
  • 380 / 87 / 0
Ja bym nie wyrzucał tylko oczyścił , w tym wątku do krórego Cię wcześniej odesłałem napisałem troszke o moich doświadczeniach z tym oczyszczaniem i sort działa zupełnie inaczej niż przed ( milej) (ogromne straty na wadze po oczyszczeniu) ale i tak bałbym sie pukać obecne ketony
:fuj: :fuj: :fuj:
  • 477 / 54 / 0
Jak bawicie się z etanolem to zróbcie to lekko ciepłym alkoholem, dobrze wymieszajcie i wrzućcie do zamrażarki na pare godzin, dzięki temu etanol wyciągnie więcej kolorowych syfów i strata produktu będzie mniejsza ;)
Uwaga! Użytkownik rozgar nie jest już aktywny na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 608 / 126 / 0
ej słuchajcie, mam pytanie bo mnie lekki wkurw złapał, mianowicie czy z obecnego na necie 3cmc możliwy jest brak wjazdu przy zapodaniu ? ilość ok 150 mg, brak tolerki, nie ma opcji że nie byłem w żyle...o ch#j chodzi ? jak dobrze pamiętam jak jeszcze od Gienka zamawiałem to wjazd był cud miód malyna...
  • 4511 / 690 / 0
Serio walicie iv 3cmc?? W jak duzej pompce to zapodajesz, jakie proporcje? Przeciez to musi wypalac zyly nie widze innej opcji. Napiszcie jak cos wiecej o tym wiecie, ja chlorowcow bym na pewno nie ladowal iv bo one reaguja ze wszystkim na swojej drodze

" Większość ketonów - a już na pewno klefedron ze swoją niedorozwiniętą rodziną - przyspieszają rdzewienie, trawienie, erozję, degradację, rozszczep i zapaść wszystkiego, co wejdzie z nimi w kontakt. " DorianGrey
The beautiful thing about DMT is that it makes no sense at all, but everything makes sense at the same time!
The methapor of Life

ledzeppelin2@safe-mail.net
  • 581 / 75 / 0
^3cmc. mniej więcej 200mg w 2ml soli fizjologicznej. Strzykawka 2ml, igła 0.4 - nie zostawia żadnych śladów.

Trochę tego tą drogą przyjąłem, a wiadomo jak jest z ketonami - długie ciągi, dużo dorzutek.

Żyły się nie skarżą. Uboki takie same jak przy pozostałych drogach administracji, z tym że odchodzą ewentualne problemy ze strony układu pokarmowego.

Wjazdu z kolei nie da się porównać z żadnym innym ROA...
Uwaga! Użytkownik MrMagnificus jest zbanowany na hyperrealu. Nie odpowie na próbę kontaktu, ani nie przeczyta odpowiedzi na post.
  • 266 / 19 / 0
Przesadzałem już dość, po 250 mg iv, i nawet w przypadku 3-MMC, ujrzałem że to pogoń dziecka za cukierkiem na sznurku zwiasającym z patyka, aż się nie wypierdoli i nie wybije sobie zębów na krawężniku.
To złoty cielec, złudzenie jakby to oferowało jakiekolwiek doznanie boskości, bo tak nie jest, kurwa nie.
Psychodeliki prowadzą do poczucia jedności z naturą i scalenia tego co w tobie rozdarte, a to cię prowadzi na manowce. BIEDAKETONY TO BROŃ WROGA @ w.s.burroughs
Ludzka morda to coś, co nakładasz jak wstajesz? Zespół nudy zdeptanych nawyków i orkiestra dęta.
  • 34 / 15 / 0
Tak wjazd po 3mmc jest pierwszy no może jeszcze drugi raz po przerwie a potem to już lipa
  • 36 / / 0
03 czerwca 2010Warszawski Cpun pisze:
Będą badania. Wystarczy mi 30% szans przeżycia aby 'zbadać' jakiś mix.
Warszawski był w formie...
ODPOWIEDZ
Posty: 398 • Strona 35 z 40
NarkoMemy dodaj swój
[mem]
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.