Klonazepam - wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

Użytkownik nieaktywny
  • 1364 / 164 / 0

12 lipca 2018raabe pisze:
Jezus - co dają na detoksie od opio + benzo + THC? Cpane od wielu lat.

Jak ktoś idzie na detox od opio to dostaje benzo na sen, a jak ktoś idzie odstawić również benzo, to pewnie dają jakieś gówno co mało pomaga, typu hydro? Dostane coś co zmniejszy niespokojne nogi, bo to dla mnie najgorsze?

Coraz bardziej nastawiam się żeby pierwszy raz pójść bo samemu nie daje rady, ale jak miałbym tam czuć się tak jak w domu, to już wolę w domu zdychać.

Lekarz polecił mi Sobieskiego w Warszawie - ponoć najlepszy detoks typowo od benzo. Nie wiem czy lepiej tu czy do SJ bo ma dobre opinie. W SJ też ogarniają odstawke benzo? Ile to trwa? Mocno będę zdychał czy mają jakieś magiczne leki?

Clo biorę od okolo 6 lat codziennie. Pierw duże dawki a od 2 lat stała dawka 0.5 mg dziennie wieczorem.

Opio podobny czas. Wiele lat kody w dawkach okolo 300-600 / dziennie, potem PST tez długi ciąg. Ostatnio wchodziłem na bupre, ale wytrzymuje na niej np. 2 tygodnie, po czym znów kupuje mak i grzeje 2-3 dni, po czym znów bupra i tak od dwóch lat "odstawiam".

W ogóle co da detox skoro jak wyjdę to będę przechodził obok Cerfura w którym będzie mak i znając siebie, to pójdę kupić ..

Pewnie zostaje ośrodek bo takie terapie raz w tygodniu też chuj pomagają. Mam też depresje a leki nie działały, różne, ale wszystkie nic nie pomogły.

Z jednej strony czuje się poddany, mam 34 lata, nie jestem w stanie pracować ani normalnie funkcjonować. Z drugiej mam już tego dość. Szczególnie że ani moi przyjaciele których jeszcze jakoś utrzymałem ani rodzina nie wiedzą o moich problemach z narko i nie umiałbym powiedzieć dziadkom którzy mają prawie po 90 lat, że ich grzeczny ukochany wnusio jest cpunem i musi iść na detox a musiałbym to zrobić bo tam telefonu mieć nie można a Babcia często do mnie dzwoni i często pomagam w jakiś fizycznych sprawach. To mnie blokuje - musiałbym wszystkim powiedzieć że cpam i oszukuje ich od dawna ... Dziadki tego nie wytrzymają, szczególnie że inne nieszczęścia w rodzinie się pojawiły i ja bym ich tylko dobił. Błędne koło.

Każdy cpun ma jakas wymowke żeby nie isc. Powiedz, ze lekarz przepisuje ci od dawna lek na sen, którego nie możesz odstawić sam w domu tylko musisz isc do szpitala na miesiąc. Jak jesteś na dawce 0,5mg dziennie to odstawka nie będzie az tak bolec. Będą ci zmniejszać tabletki 0,5mg o cwiartke co kilka dni albo zamienia na relanium lub tranxene i dostaniesz jakiś antydepresant i depakine lub tegretol. Co do detoksu od benzo to polecam Lezajsk, byłem rok temu i do dzisiaj biore benzo okazyjnie a minal ponad rok. W Lezajsku na oddziale detoksykacyjnym jest 3/4 osob uzależnionych od benzo, maja w tym doświadczenie.
  • 744 / 29 / 0

Wzialem 8mg klono i 5mg akinetonu klonów zostało z 10 dobrze że na 8 maam magikaa akineton fajnie na bajeree wplywa %-D
Poza tym u mnie nawet sensowne samopoczucie dziś 9 dzień bez tramca jak to będzie po wizycie ? :emo:

Mam pytanie mieliście kiedyś po klonach takie uczucie jakby wam prąd przez głowę przechodzil? U mnie to występuje to przy 10mg i więcej

diazepam raczej nie zadziała nawet i,v za dużo klona

Dobra Panowie klono już działa trzeba się ogolii ic wyperfumowac i ruszyć na stopa o 7 30 otwierają przychodnie o 8 przyjdzie doktor

Módlcie się o wielkie cpuny żebym dostał dużo

Substancje psychodeliczne, podobnie jak marihuana, mają potencjał medyczny

Polskie Towarzystwo Psychodeliczne powstało niecały miesiąc temu. Skupia terapeutów, lekarzy i psychologów zainteresowanych potencjałem medycznym psychodelików. Jan Smoleński rozmawia o ambitnych celach towarzystwa z jego współzałożycielką, Agnieszką Sieniawską.

Funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa złapany z kokainą w centrum Wrocławia

Funkcjonariusz Służby Ochrony Państwa Łukasz Ł. złapany przez wrocławskich policjantów na zażywaniu kokainy. Do zdarzenia doszło w nocy piątku na sobotę.
  • 4203 / 604 / 16

Trzymam kciuki.
  • 744 / 29 / 0

Dubel posta
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2018 przez Anabolik, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 744 / 29 / 0

Do usuniecia
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2018 przez Anabolik, łącznie zmieniany 2 razy.
  • 744 / 29 / 0

Chyba po detoxie %-D lekarz mówił ze jak przyjdę przed upływem 4tyg to wezwie policję wkurwil się bo d H C chciałem wymusic przesadzilem dziś ewidentnie sie na mnie wkurwil mówił dziś ze jakby nie ten wyrok co mam zamknął by mnie w jakimś osrodku %-D
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Ostatnio zmieniony 16 lipca 2018 przez Anabolik, łącznie zmieniany 1 raz.
  • 983 / 140 / 0

Jak znajomy pił bardzo dużo kawy na oddziale psychiatrycznym dziennym, to mu lekarz powiedział że jak się nie wyluzuje z tą kawą to zadzwoni na pogotowie i do świrowni.
  • 744 / 29 / 0

Po 9 dniach ładnie tramal wchodzi poszło 750mg do tego 4 mg klono 2mg alpry 3 mg akinetonu bo rano zjadlem 8 mg klono nie bede narazie tyle w siebie walić bo nie znam efektu łączenia się haloperidolu z alpra i trampekem

W ogóle nie rozumiem tych aptek klony są w każdej a żeby dostać alpre musiałem trzy apteki odwiedzic :retarded:
  • 1194 / 95 / 0

@ Anabolik jak skończą się tobie zapasy co wtedy. Przy tych dawkach co bierzesz nastąpi to wkrótce.
  • 331 / 27 / 0

Ha ale Ci zapasów narobił. Straszy policją a sam wypisuje leki jak diler.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 167 uczestników Wejdź na czata