Marijuana - Wątek Ogólny

Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.

Moderatorzy: Konopia, Psychodeliki

Posty: 9211 Strona 609 z 922

1.Czy lubisz jarac ?

43%
1.Cały czas.
59
14%
2.raz w tygodniu.
19
16%
3.Jaram i miksuję
22
8%
4.Nie miksuję bo to Świętokradztwo.
11
9%
5.raz w miesiącu.
13
10%
6.Jaram jak ktoś postawi.
14

Liczba głosów: 138

Rejestracja: 2011
  • 7241 / 725 / 0


11 lipca 2018Baltimore pisze:
*Skąd. Zewsząd. Jeden ma katar, drugi dostaje paniki, a trzeciego boli głowa.
A czwarty dostanie diagnozę F20.0 :-O
Rejestracja: 2017
  • 376 / 11 / 0


Ale serio ten temat musi być jakiś dziwny skoro po powąchaniu go kicham i kataru dostaje, ale jak się pali to nie ma tych objawów

"Niektórzy twierdzą, że MDMA uratowało im życie". Żyjemy w epoce renesansu psychodelików

Rozmowa z Maciejem Lorencem, autorem książki "Czy psychodeliki uratują świat?", który na potrzeby swojej publikacji przeprowadził szereg rozmów z neuronaukowcami, zajmującymi się tą grupą substancji w swojej pracy.

Johns Hopkins uruchamia Centrum Badań nad Psychodelikami i Świadomością

Placówka skupiająca się na poszukiwaniu metod leczenia zaburzeń psychicznych przy użyciu środków psychodelicznych będzie pierwszą tego typu w Stanach Zjednoczonych.
Rejestracja: 2017
  • 387 / 29 / 0UJebany pisze:
A czwarty dostanie diagnozę F20.0
Ja mam F61.0.

Rejestracja: 2017
  • 376 / 11 / 0


Czy jeśli kicham po wachaniu tej mj to jest ona chemiczna?
Rejestracja: 2011
  • 7241 / 725 / 0


@up
Masz uczulenie na konopie indyjskie.
Rejestracja: 2014
  • 7372 / 872 / 0


"Chemiczna marihuana" to urban legend (wg. mnie). Pamiętam, jak na początku tysiąclecia były tematy rzekomo mieszane z kokainą / heroiną / LSD... funkcjonowały tylko w umysłach ludzi, którzy o nich mówili, bo nigdy na taki rarytas nie trafiłem.
"Wzmacnianie" domestosem / muchozolem / proszkiem ixi też raczej możemy sobie darować.
Jedyną pewną (potwierdzoną empirycznie) "wyjebką" było dostanie tematu z dodatkiem, który podbijał wagę (drobny piasek, mąka, cukier). Takie coś paliło się mega dziwnie (iskry, drobinki piasku między zębami...), czy nawet ujawniało właściwości magnetyczne (temat przyciągał sam siebie)...

Nigdy nie widziałem syntetycznej kanna więc się nie wypowiadam. U mnie po prostu tego nie ma. W moim mieście nawet na wadze przestali oszukiwać - jedynie czasem podbijają cenę do 50 PLN twierdząc, że to "lepszy" temat (w większości przypadków faktycznie jest I klasa).

Uczulenie na konopie indyjskie w formie suszonego kwiatostanu... rozumiem, że to był żart : )
Rejestracja: 2010
  • 773 / 49 / 0


Trochę mnie to zaintrygowało, nie powiem, czy można być uczulonym na konopie? W sensie na roślinę, na jej pyłek, bo chyba nie można na wysuszony kwiatostan?
Rejestracja: 2014
  • 7372 / 872 / 0


Wczoraj kupiłem piątkę tematu z nowego źródła (słynąca ze śliwowicy wieś).
Palenie sprowadzanie jest z Czech i sprzedawane tylko po 5 (lub wielokrotności).
Dostałem 3 wielkie topy w woreczku strunowym (czego nie było od lat - folia aluminiowa niemal całkowicie je wyparła). Nie trzeba było nawet ważyć.
Zapłaciłem 170 PLN (normalnie sprzedają po 150 PLN, ale tym razem wzięli "lepszy temat").
Zapytałem co to jest - w odpowiedzi usłyszałem "kałach". Co?? "no kałach - AK 47".
Wieczorem w domu otwieram i aż mi zakręciło w nosie od zapachu! Topy są ciężkie i klejące (bynajmniej nie od cukru).
Smak świetny - dawno nie paliłem tak smacznych topów. Kubki smakowe są natychmiast "atakowane" tym "ziemistym" smakiem. Po machu było wiadomo, że jest dobrze. Dopaliłem bongo i odpaliłem Twin Peaks (sezon 3). Po 15 minutach latałem na orbicie. Byłem przekonany, że żaden temat nie jest wstanie mnie już zaskoczyć, a tu taka suprise : )
Faza jest niesamowicie happy i "czysta". Zero negatywnych "wibracji". Nawet w momencie, kiedy nie wiedziałem, co się dzieje, banan nie schodził mi z mordy. Czas leci szybko, a faza nie chce schodzić. Bardzo dużo się tutaj dzieje. Na początku jest to typowo Sativowe upalenie, które z czasem przechodzi w Indicę. Problemów ze snem nie miałem, ale też nie jest to odmiana, którą sugerowałbym na mocny sen.
Rano obudziłem rześki i pełen energii. Praktycznie zero zmulenia.

Polecam z czystym sumieniem - prawdziwa petarda. AK 47 trafia bezapelacyjnie do mojego top 5
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Witam, mam do przewiezienia 2g marihuany w aucie, przez pół Polski i prawdopodobnie będę zmuszony przejechać przez ok. 100-150 km przez Niemcy (głównie autostradą). Znam prawa i obowiązki przy kontroli w obu krajach. Jakieś pomysły gdzie skitrać? Obawiac sie przejazdu przez Niemcy czy raczej nie? Gdzie mogą zajrzeć w aucie podczas kontroli oprocz bagaznika i wnetrza( np pod podwozie?) Po polskiej stronie czeka mnie przeprawa promem, czy jest mozliwosc kontroli z psem? Jak oceniacie ryzyko wpadki?
Mam pomysl na skitranie (po zapakowaniu szczelnym i kilku kąpielach w wybielaczu) mojego pakunku za tylnym zderzakiem od wewnętrznej strony auta nad wydeczem mniej wiecej, po czym przyklejenie go szczelnie tasma w takim miejscu aby nie bylo widac od dolu. Co o tym myślicie? Zbędnie świruje i lepiej schować pod tapicerke normalnie czy jak? :nuts: Dzięki za wszystkie opinie. :-p
Rejestracja: 2018
  • 2 / / 0


Albo czy może skitrać w szamponie ? Bo nawet przecież jak trafie kontrole, to go nie wyciągną. Chyba że pies, no ale jakie są na to szanse.
Posty: 9211 Strona 609 z 922
Wróć do „Marihuana”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość