Sytuacje kryzysowe: Sprawy pilne WARNY ZA OFF TOP-regulamin w 1 poscie

Dział dostępny także bez rejestracji, gdzie szybko możesz otrzymać odpowiedź, gdy czas jest na wagę złota.

Moderatorzy: Wszyscy moderatorzy, Zdrowie

• 1287 / 333 / 0

no widzisz jak slicznie sie benzo zaladowalo. nawet bys jeszcze kreske walnal. NIC juz nie bierz, zwala bedzie lzejsza jesli sie uspokoisz. nic nie bierz !
  • 226 / 22 / 0

Troche nie związane z cpaniem ale zapytam. Miałem wczoraj wyrywane 3zęby, krwotok nie ustaje i straciłem już ok litra krwi. Żaden dentysta w okolicy nie odbiera telefonu, co robić?
Edit: krwotok chwilowo sie zatrzymał czuje sie słaby w chuj od 24h zjadłem tylko 2 tabletki antybiotyku i mało piłem w nadzieji na zwiększenie krzepliwości krwi.

Jak trafić do więzienia za konopie włókniste - poradnik praktyczny

Uprawa i przetwórstwo konopi włóknistych są w Polsce całkowicie legalne, pod warunkiem dochowania minimum formalności i zdrowego rozsądku. Niektórym brakuje jednego i drugiego.

"Medyczny olej" z Ukrainy. Zatrzymany transport substancji do produkcji heroiny

KAS zatrzymała transport 4 tys. litrów bezwodnika octowego - tzw. prekursora, czyli substancji, która ma legalne zastosowanie, ale może też służyć do produkcji heroiny - poinformowała Krajowa Administracja Skarbowa.
  • 1287 / 333 / 0

jak mieszkasz w duzym miescie to powinno byc jakies calodobowe pogotowie dentystyczne, moze zle szukales, jesli nie to na pogotowie.
  • 226 / 22 / 0

Niema pogotowia dentystycznego, na najbliższy SOR mam 30km. Zapchałem narazie jadaczke opatrunkami i przykładam lodem, problem w tym że krwotok sie odnawia przy zmianie opatrunku. Poczekam jeszcze troche i jak by sie coś działo to zadzwonie po karetke, sam nie bardzo mam tam jak dojechać.
  • 1287 / 333 / 0

to nie jest normalne. zazywales na dniach aspiryne lub lek zawierajacy aspriyne, albo cos w ten desen ? tak, na pogotowie i raczej nie czekaj, bo rana po wyrwaniu zeba powinna sie zamknac po ok. 2h. chyba, ze trafiles na dentyste rzeznika, ktory rwal jak leci i cos naruszyl, moze powinien dziaslo zaszyc, czasami zachodzi taka koniecznosc.
  • 226 / 22 / 0

Przed wyrywaniem miałem troche alkoholu we krwi. Jak dobrze pójdzie to będe miał niedługo jakieś leki na zwiększenie krzepliwości krwi a jak nie to zadzwonie koło 15 na to pogotowie
Edit; nie wypaliło z tymi lekami
  • 1287 / 333 / 0

nie wiem co znaczy ´troche alkoholu´ w Twoim wydaniu, Ty lepiej lec na to pogotowie. Po wyrwaniu zeba masz powazne kompilkacje, moze byc gorzej. np. suchodol zebowy ! leczenie jest ciezkie i bolesne.
  • 8 / / 0

Hej, to znowu ja spamuje forum.
potrzebuje pomocy. Jestem kilkadziesiąt godzin na jakimś białym gownie niewidomego tak naprawdę pochodzenia-nie mam znajomych, poznałam kilku gości na swoim nowym osiedlu-była jedna krecha, i poleciałam. Poleciałam w chuj. Teoretycznie detoxykuje się od clona-oxazepamem z polecenia psychiatry. W tym momencie na codzień biorę -euthyrox 50, pregabalina 525, kwetiapina 400, 375 venlafaxyna, 40 propranolol + 40 prazolu.
Jak przerwać maraton od którego nie mogę się oderwać? Ja pierdole już wysiadam, serio czuje ze wysiadam-jestem w stanie ryczeć i trząść się ze strachu po kilku gramach białego czegoś.
Jak to przerwać bez szpitalnej detoxykacji-już, teraz, w tej chwili?
Mam dodatkowo zolpidem.
Błagam. Błagam pomóżcie, już nie wiem co robić
  • 2948 / 324 / 0

14 lipca 2018LadyGrey pisze:

Jak przerwać maraton od którego nie mogę się oderwać?
Rozbij szybe w kiosku to niebiescy zamkną Cie na 24 przynajmniej. Co to w ogóle za durne pytania :nuts:

Jeśli źle Cie zrozumiałem i jednak nie masz zamiaru wciągać więcej białego proszku to dorzuć benzo, wypij sobie jedno piwko, zjedz, uzupełnij elektrolity i czekaj. Albo panikujesz albo rzeczywiście potrzebujesz szpitalnego detoksu
  • 226 / 22 / 0

14 lipca 2018Ankaaa pisze:
nie wiem co znaczy ´troche alkoholu´ w Twoim wydaniu, Ty lepiej lec na to pogotowie. Po wyrwaniu zeba masz powazne kompilkacje, moze byc gorzej. np. suchodol zebowy ! leczenie jest ciezkie i bolesne.
Dzięki za zainteresowanie moją sprawą. Obyło sie bez pogotowia, od godziny krew przestała lecieć i wszystko powinno być już dobrze(skrzepy w dziurach sie utworzyły tak jak powinny się utworzyć). Poczekam tak do 2 w nocy żeby coś zjeść, narazie nie wstaje bo ciężko mi ustać na nogach. Łącznie poszło około 2,5l śliny z krwią, wypluwać musiałem to co pare minut.
Wróć do „Sytuacje kryzysowe”
Na czacie siedzi 814 uczestników Wejdź na czata