Wątek diagnostyczny - Zdjęcia i opisy substancji - Co to za substancja?

Luźne dyskusje na tematy związane z substancjami psychoaktywnymi

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 3 / 1 / 0

Prawdopodobnie coś pomieszane z heroiną albo jakaś jej odmiana?
Czekam na dalsze odpowiedzi może ktoś miał z tym styczność - chociaż wolałbym aby nie....
  • 722 / 94 / 0

Ktoś vapował jenkem.

Australia: Pytamy dilerów, jak wpłynęły na nich związane z narkotykami zgony na festiwalach

"Zdecydowanie widzę większą ostrożność i słyszę więcej pytań. Kupujący chcą teraz zobaczyć produkt przed jego zakupem i wiedzieć, jak zareagowali inni."

Zwolniono go z pracy, bo w jego organizmie wykryto narkotyki. Okazało się, że pochodziły z chleba

Niepozorny bochenek chleba za 1,58 funta z sieci supermarketów Aldi stał się przyczyną zwolnienia Polaka z pracy...
  • 3 / 1 / 0

Ok i to jest czysty Jenkem? Czy możliwe że pomieszany z czymś? Z tego co czytam to podobno się to robi z odchodów... więc raczej to heroina nie jest, ale może być to razem pomieszane, wiem że za porcję tego płaci 50zl i nie mogę się doczytać, ale nie jest on w formie gazu przypadkiem?

Gość po zażyciu tego przechodzi w trans, trzeba coś powiedzieć albo go szturchnąć by na chwilę ogarniał.
A pali to tak, że podpala sreberko a po tym jakieś pasy zostają i jest "dziwny" zapach, czasem też pali coś z lufki i wydaje mi się to może być inny narkotyk, więc też pytanie czy heroinę można palić z lufki i czy jest bezwonna?
  • 3 / 1 / 0

To ze zdjęcia to prawdopodobnie czarna heroina, ale oprócz tego daje sobie coś co właśnie ma skutki podobne do jenkemu. Jest w innej świadomości Ale wystarczy coś powiedzieć albo sztuchnac i wraca, na pewno halucynacje i myślenie że ktoś był albo się pyta czy nadal jest Monika, jakny dwa światy. Ogólnie bardzo ogarnięty typ, który dużo w życiu zrobił Ale powoli widziałem jego spadek bo wali to jakoś od 3 lat a teraz to myślę że jest blisko straty wszystkiego, tym bardziej że wczoraj stracił pracę. Chce mu pomóc, wiem że sam tego nie zrobię, ale z kolega gadałem zna lekarza za 6 tyś leczenie 4 dniowe gdzie po nim podobno organizm jest jak nowy.
  • 722 / 94 / 0

50złociszy za jenkem to dużo. Powiedz mu, że przepłaca. Co by to nie było to żaden lekarz nie wyleczy ćpuna w ciągu 4dni, nawet za 100tyś. To długotrwały proces. Stan "jak nowy" nie jest możliwy do osiągnięcia. Zawsze jakaś rysa zostaje jak nie na zdrowiu, to na psychice.
  • 0 / / 0

Witajcie
Ostatnio na imprezie lascamp znalazłem woreczek strunowy a w nim sypki, brązowy proszek, szybko rozpuszczający się na języku. Raczej bez smaku.Nie mam pojęcia co to może być. Zapach jest lekki i czuć go dopiero po włożeniu nosa do środka. Ciężko mi go określić ale przypomina mi minimalnie zapach ryby?
Kolega mówił, że to może być heroina. Nie chcę próbować i sprawdzać, bo nie wiem co to jest i jak na mnie zadziała. Zwracam się o pomoc do Was. Czekam na sugestie.
Pozdrawiam

[ Grafika zewnętrzna - wgrywaj jako załącznik aby była widoczna bezpośrednio ]
  • 0 / / 0

Wyglada jak zwykle ziolo tylko ze nie pachnie prawie niczym, w smaku jak siano. Niby nie wyglada jakby czyms walniete(nie jak skuny skamieniale czy cos), faza sie nie zwieksza z czasem, podnosi sie cisnienie, dziwny ucisk w karku(nie mam pojecia czy to akurat to ma wplyw ale to czuje po zapaleniu). Czy moze byc to po prostu od zlego tripa. Ktos moze cos powiedziec na ten temat patrzac na to co napisalem?
  • 2214 / 322 / 0

10 lipca 2018Trzysta pisze:
@Czlowieklufka
Dzięki za odpowiedź, jednak właśnie to tak nie wygladało. Tylko jak ziarno pieprzu, suche, pomarszczone, różowe i twarde.
Jedno ziarenko z późnym zapłonem i halunami (zakrzywione rychome przedmioty, nie dało się zamknąć oczu, przez wizje fraktali, uczucie nieustannego spadania). I tak przez ok 8h. Braliśmy to w kilka osób, wiec to też nie był odosobniony trip.
jprdl aż tak mocno było ?? że się nie dało zamknąć oczu ? I cały czas uczucie spadania (z błędnikiem byłoby słabo wtedy i pewnie bym rzygał non-stop ;) Nawet na otwartych oczach ? LOL...to raczej na słaby trip mi wygląda..... znaczy za mocny żeby był fajny. CEV itp były też ?
  • 5255 / 507 / 0

@neneq

Zapewne jest to "zwykłe zioło", tylko źle wysuszone.
  • 143 / 3 / 0

Co do tego brązowego "proszku", podobnie wygladal od kosmity, stary sort kukiego, ktory troszke nie wyszedl, moze to, to? Strasznie ciezko sie kruszyl...
Wróć do „Substancje psychoaktywne”
Na czacie siedzi 49 uczestników Wejdź na czata