DXM - Wątek ogólny

Dekstrometorfan - nazwy generyczne: Acodin, Tussidex.
Więcej informacji: Dekstrometorfan w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

• 339 / 20 / 0

120 wziąłem o 15:00. O której wziąć 180?
  • 438 / 10 / 0

Już za późno. A po drugie to jak pierwsza dawko to 150mg to jako drugą dałbym minimum 400mg.

Ładni chłopcy, brzydkie zabawy - o kinie, które nie potrafi zerwać ze swoimi narkotykowymi nawykami

W tym tygodniu Timothée Chalamet rozsypuje krystaliczną metamfetaminę w charakterze przynęty na filmowe nagrody. W przyszłym Clint Eastwood będzie przemycał koks w ramach odważnego komentarza do bieżących problemów społecznych. Kiedy kino skończy z nadużywaniem narkotyków?

100 mln dolarów łapówki dla prezydenta Meksyku? Pogrążające zeznania

"Prawa ręka" Guzmana oskarża byłego prezydenta Meksyku o przyjęcie od kartelu gigantycznej łapówki - 100 milionów dolarów. O sprawie piszą zagraniczne media.
  • 3151 / 257 / 0

Nie jest za pozno. Odwrotna tolerancja -poklepie ale qzucaj tak jak kalafior pisze miniumum 400 mg.
  • 251 / 18 / 0

Moje drugie podejście z DXM - wcześniej przegiąłem. Zarzuciłem 2 paczki Acodinu <600 mg łącznie>. Minęła godzina, na razie nic nie czuję. Czekam na cokolwiek.

Dobra, weszło. Leżałem w łóżku, przymknąłęm oczy i przez minutę wydawało mi się, że jestem w kuchni. Btw. połączyłęm DXM z terapeutyczną dawką pregabaliny (150mg), dlatego pewnie jestem taki senny.
  • 251 / 18 / 0

Niestety nie mogę edytować poprzedniego posta. Miałem wrażenie, że cały czas ktoś był przy mnie i się świetnie bawiliśmy. Co chwile zasypiałem. Naprawdę zacna substancja.
  • 332 / 48 / 0

Też wczoraj wleciało 600mg ale tak że najpierw 200 a po 1,5h 400 i w sumie to nie wiele pamiętam, ale ze wspomnień które pozbierałem wiem że byłem bardzo daleko :D
  • 5662 / 438 / 0

[mention]EvilDead[/mention]
No niestety przy takich dawkach pamięć z tripa szwankuje, ale za to lot jest zajebisty.
Odwiedzili ciebie już obce cywilizacje ? :diabolic:
  • 332 / 48 / 0

Obce cywilizacje były kiedyś jeszcze za pierwszych tripów, teraz przez większość ostatnich lotów towarzyszy mi jakaś kobieta, nie widzę jej ale słyszę i czuje. Nie mogę zapamiętać o czym rozmawiamy ale czuję się strasznie bezpiecznie(?) gdy ją słyszę, nie potrafię tego wytłumaczyć.
  • 251 / 18 / 0

Myślę, czy dzisiaj nie powtórzyć wczorajszego tripa, tylko teraz plat 3. btw czym się różni accodin od tussidexu?
  • 332 / 48 / 0

Tym że tussidex to kapsułki a acodin to tabletki
Wróć do „DXM”
Na czacie siedzi 53 uczestników Wejdź na czata