Barbiturany - Wątek ogólny

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: GABA, Leki

• 1178 / 92 / 0

Trochę z wiki o tiopentalu.

tiopental w połączeniu z bromkiem pankuronium i chlorkiem potasu jest najczęściej stosowaną mieszaniną używaną w metodzie wykonywania kary śmierci (zastrzyk trucizny) w Stanach Zjednoczonych. 8 grudnia 2009 po raz pierwszy użyto tiopentalu jako jedynego środka podczas wykonywania kary śmierci ze względu na niepowodzenie w przeprowadzeniu wcześniejszej egzekucji przy użyciu trzech leków. Skazanemu została podana dawka 5 gramów - czyli 10-krotność maksymalnej dawki (wcześniej, gdy stosowano trzy środki - dawka ta wynosiła od 2 do 5 gramów
  • 6 / / 0

Dostałem +/- 150mg Morbitalu - da się to w jakiś sposób przypierdolić, czy olać i niech czeka na 'lepsze' czasy?

O tym, jak wojna z narkotykami niszczy kultury tubylcze

W cieniu globalnej wojny z narkotykami rozgrywa się nieustająca i niedostatecznie nagłośniona tragedia ludów tubylczych, których prawa są notorycznie gwałcone.

Skonfiskowaną marihuanę przerobią na leki

24 tony marihuany, skonfiskowanej przez policję od handlarzy narkotyków w Tajlandii, mogą zostać przekazane certyfikowanym instytucjom, by wyprodukowały z niej lekarstwa - podał dziś dziennik „The Nation”, cytując przedstawiciela władz.
  • 1178 / 92 / 0

Brałem w latach 90 cyklobarbital preparat nazywał się relandrom to połączenie 100 mg cyklobarbitalu+10 ,g diazepamu kupowałem na bajzlu bez problemu każdy handlarz to miał.
Działanie petarda , klon czy alpra nie mogły się równać z cyklobarbitalem. Pierwsze tabletki działały na mnie silnie nasennie, po pół godzinie zasypiałem w ubraniu, potem działanie było mocno euforystyczne silne przeciwlękowe , już nieco mniejsze nasenne, lecz nie kupowałem tego za dużo póżniej wcale bo bałem się o wjebanie się wolałem swoje klony, po jakimś czasie chyba w 1999 czy 2000 roku jakoś tak .
  • 1444 / 135 / 0

Ten relandrom się u nas produkuje na eksport.. ciekawe jak działa.

Barbiturany są bardziej euforystyczne od benzo ?
  • 6826 / 628 / 0

12 lipca 2018OdwiertKorzenny pisze:
Barbiturany są bardziej euforystyczne od benzo ?
Z tego co mi wiadomo, barbiturany działają bardziej sedatywnie/nasennie.
Benzo duzo lepsze.
  • 1444 / 135 / 0

Ale coś w nich musi być, skoro wielkie gwiazdy zażywały c'nie
sama nazwa ma coś w sobie..

mój wuja z Islandi, powiedział mi, że dostał od sąsiadki lekarki barbituran - tabletkę,
''ło, jak mi się w głowie zakręciło, to był barbituran''
i chyba spać mu się chciało
  • 6826 / 628 / 0

12 lipca 2018OdwiertKorzenny pisze:
Ale coś w nich musi być, skoro wielkie gwiazdy zażywały c'nie
sama nazwa ma coś w sobie..
Wielkie gwiazdy mieszały z alkoholem i to skutkowało przedawkowaniem.Sadze, ze w połączeniu barbituranów z alkoholem działają bardziej euforycznie i nasilają się nawzajem .

''i chyba spać mu się chciało '' - No właśnie spać mu się chciało, wiec głównie nasennie działają.
  • 1730 / 248 / 2

Wieki temu znalazłem w apteczce bodajże luminal, poza kamiennym snem i odczuwalnym niedojebaniem na następny dzień nic ciekawszego nie zauważyłem. Są smakosze barbi, ale to znaczna mniejszość, substancja bardzo mało popularna. W końcu wymyślono benzo właśnie po to, żeby mieć pozytywne cechy barbi bez tylu skutków ubocznych. Może jakby im dać drugą szansę by było lepiej; solo też inaczej się sprawdzą niż w mixach z czymś, bo mixy mogłyby być ciekawe - ale to też może być j/w niebezpieczne.
  • 1178 / 46 / 0

W sumie można by było efektownie przedawkować mieszając z alkoholem jak zdarzało się to znanym ludziom ;) W sumie jak już bym miał przedawkować, to w sumie to by było takie "kultowe" przedawkowanie :D
  • 1415 / 62 / 0

akurat ten dostepny luminal czyli fenobarbital to jest jedno z najmniej ciekawych barbi, ale ma potencjał przy odstawianiu benzo, chociaż nie wiem czemu ludzie nie praktykują odstawiania benzo barbi, ale to wynika z niewiedzy.

są też fajnie działające, ale są one bardzo trudno dostepne.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 79 uczestników Wejdź na czata