Benzodiazepiny – wątek ogólny v.1

Heterocykliczne substancje modulujące potencjał neurotransmisji GABA, będące pochodnymi dwuazepiny, lub kwasu barbiturowego.
Więcej informacji: Benzodiazepiny w Narkopedii [H]yperreala, Barbiturany w Narkopedii [H]yperreala

Moderatorzy: Leki, GABA

• 7241 / 726 / 0

@up
Co ty za herezje głosisz.
Rozpuść normalnie w glikolu i odmierzaj strzykawka.
  • 3318 / 312 / 0

http://kopalniawiedzy.pl/alkohol-stopy- ... zycy,12085

alkohol sie nie wchlania ale wiadomo, ze jego trzeba by duzo wchlonac przez stopu.
@ujebany
Sa przeciez przypadki ze ktos wylal roztwor doca ana reke i sie nacpal. LSD tez sie wchlania.
Narosly mity na temat wchlaniania tranderamlnego. Przeciez plastry z fentem sie przykleja czy czy bupra.

Niektorzy uwzaja, ze to sciema.
Nie rozwieje twoich watpliwosci, ale macie lekture.

http://aptekamalegoczlowieka.blogspot.c ... cznym.html

Poczytajcie opozycyjne komentarze. Ludzie pisza ze nawet mineraly typu magnez sie im wchlaniaja.
Sa tam tez linki do badan.

Lewico, dlaczego się boisz marihuany?

Jaś Kapela przypomina Lewicy o polityce narkotykowej, bo chyba zapomniała.

Dilerka w dobie brexitu

Wyprodukowany przez Netflix serial „Top Boy” to kolejna opowieść o ludzkiej twarzy handlu narkotykami. Ale napisana i zrealizowana tak dobrze, że wybija się na tle podobnych produkcji.
  • 1182 / 50 / 0

Nigdy tych benzo nie odstawię, bo zawsze ratują mi dupę. Tym razem uratowały mnie od NEP'a. I jak tu rzucić :(
  • 838 / 72 / 0

Dziurawiec podbija benzo? Jeśli jest chociaż minimalna szansa, że to prawda to pewnie jeszcze dziś, ew. jutro przetestuję i dam znać :-) .
  • 1194 / 95 / 0

Nie ma szans aby dziurawiec podbił benzo zejdżcie na ziemię.

Benzo pobijają inne depresanty jak opoidy cz alkohol ewentualnie baklofen czy pregabalina,
ale w przypadku tych dwóch ostatnich pewny nie jestem, nie biorę benzo , nie mam jak stestować.
Żadne antydepresanty też nie podbijają działanie benzo z wyjątkiem fluvoksaminy która podbija poziom diazepamu i alprazolamu.
  • 183 / 1 / 0

Co bardziej (uzależnia) podbija tolerke na klony?
Zarzucenie dziennie jednorazowo 2mg, czy podzielenie tego w ciągu dnia np 0,5 i 1,5 / 0,5 i 1 i 0,5

Czy opłaca brać się mniejsze dawki częściej? Zależy mi na wejściu, wiec niestety małe dawki nie są satysfakcjonujace
0,5 placebo, 1 lekko, nie chce przekraczać dziennie 2

Takie 2mg alprazolamu to widzę jak najbardziej sens dzielenia tego na cały dzień w celach terapeutycznych
Przy klonie oczekuje czegoś innego, tylko wracam do pytania z początku
  • 1194 / 95 / 0

Przy klonie 1raz dziennie dawkowanie przejdzie, przy alprazolamie już radzę dawki dzielić.
  • 16 / / 0

Słuchajcie, 3 lata temu przez 2 lata byłem w niezłym ciągu benzo. 4 do 6mg alprazolamu. Potem powolne zejście na zero. Udało się i ponad rok byłem czysty. Od roku wspomagamy się 0.5 do 1mg na dobę. Dokucza mi totalny brak emocji. Nie ma muzyki, filmu, książki a wszystkie pasje z przeszłości zgasły. Tułam się od psychiatry do psychiatry i łyka już chyba 4 leki przeciwdepresyjne. Czy to splycenie może być spowodowane benzo? Przecież nie są to jakieś wielkie dawki.
  • 2720 / 325 / 0

Piracetam sobie zastosuj, też miałem podobne efekty, wszystko co mnie interesowało przestało interesować nawet ulubione kawałki muzyczne, gry itp.

Po suplementacji piracetamem czuję że wszystko wraca na dobre tory.
  • 16 / / 0

Wielkie dzięki. Postaram się załatwić piracetam i dam znać.
Wróć do „Benzodiazepiny i barbiturany”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata