<< Outdoor 2018 >> HajpiHajp :)

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

• 377 / 42 / 0

Nie
  • 7072 / 787 / 0

Zagrożenie pleśnią jest dopiero w zaawansowanej fazie kwitnienia.

Dramat w szpitalu psychiatrycznym. Pacjenci trafiają na OIOM z przedawkowania

Adam jest pacjentem szpitala psychiatrycznego w Lubiążu. – Możesz tu ćpać co chcesz. Musisz mieć tylko pieniądze – mówi.

Kijów: Izraelski baron narkotykowy zbiegł podczas ekstradycji

Kilka minut przed zaplanowaną ekstradycją na lotnisku Boryspol w Kijowie z rąk ukraińskich policjantów w tajemniczy sposób zbiegł znany izraelski handlarz narkotyków – poinformowały w piątek izraelskie i ukraińskie media.
  • 905 / 45 / 0

Dodam od siebie, że jakby ta walka z pleśnią - warto zacząć od JUŻ
Warto się zaopatrzyc w środki przeciw pleśni
  • 302 / 22 / 0

Pleśń największy wróg (no oprócz złodzieji i zwierzaków). Co roku około 15- 20% plonu idzie mi się jebać przez pleśń. Z tym że wcześniej uprawiałem na dużą skale, nie było czasu ani możliwości żęby zabezpieczyć rośliny przed pleśnią. W tym roku mam skromną uprawę to się tym zajmę ;). Zeszły rok to w ogóle był tragiczny przez te opady we wrześniu.
Na szczęście podzia się polepszyła i na razie ma być ok. Oby na kwitnienie dopisało słońce.
  • 7072 / 787 / 0

Przez pleśń tracisz 15% plonów, przez złodziei 100% : ) Czy jest jakiś oprysk przeciwko złodziejom? : D

Pamiętam, jak w zeszłym sezonie biegałem na spot we wrześniu i spryskiwałem jakąś zawiesiną. Pleśni nie było, ale skończyło się, jak się skończyło...
Użytkownik nieaktywny
  • 78 / 4 / 0

Jakiś znawca może się wypowiedzieć, kiedy finito ?
  • 2941 / 278 / 0

w sensie kiedy będą gotowe do ścinki ?
  • 7072 / 787 / 0

Panie - nawet nie napisałeś, co uprawiasz... (albo ja nie znalazłem).
Jeśli to pełnosezonowe odmiany, to przełom września i października.
Finito może być wcześniej, jeśli trafisz na złodziei lub mundurowych (a raczej oni na Twoją uprawę).
Użytkownik nieaktywny
  • 78 / 4 / 0

Ah, nie wczytało się i lipa. Auto, po czym poznać że jest już gotowe ? Bialy nalot się pojawił (nie pleśń).
  • 377 / 42 / 0

Preciki na kwiatach powinny sie lekko zaczac brazowic
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata