<< Outdoor 2018 >> HajpiHajp :)

uprawa na dworze lub w szklarni poprzez użycie specjalnych technik

Moderator: Konopia

• 330 / 27 / 0

Nie
  • 5250 / 506 / 0

Zagrożenie pleśnią jest dopiero w zaawansowanej fazie kwitnienia.

Przez cztery lata gotowałem DMT w mojej kuchni

Piąty raz z rzędu potrząsnął, po kolei, 32 słoikami, z których każdy wypełniony był skrystalizowanym DMT, wodą i eterem naftowym. Metr obok na kuchence skwierczało pojedyncze jajko. Kiedy obiema rękami mieszał zawartość jednego ze szklanych słojów, opary gazu uciekły spod pokrywy. Willem zamierzał zrobić 25 gramów DMT o wartości 2250 EUR w trakcie jednej sesji...

Przemycał narkotyki do Chin. Zamiast więzienia dostał karę śmierci

Sąd w prowincji Liaoning na północy Chin skazał w poniedziałek na śmierć obywatela Kanady Roberta Lloyda Schellenberga. Miał on stać na czele grupy przestępczej zajmującej się przemytem narkotyków.
  • 797 / 34 / 0

Dodam od siebie, że jakby ta walka z pleśnią - warto zacząć od JUŻ
Warto się zaopatrzyc w środki przeciw pleśni
  • 293 / 14 / 0

Pleśń największy wróg (no oprócz złodzieji i zwierzaków). Co roku około 15- 20% plonu idzie mi się jebać przez pleśń. Z tym że wcześniej uprawiałem na dużą skale, nie było czasu ani możliwości żęby zabezpieczyć rośliny przed pleśnią. W tym roku mam skromną uprawę to się tym zajmę ;). Zeszły rok to w ogóle był tragiczny przez te opady we wrześniu.
Na szczęście podzia się polepszyła i na razie ma być ok. Oby na kwitnienie dopisało słońce.
  • 5250 / 506 / 0

Przez pleśń tracisz 15% plonów, przez złodziei 100% : ) Czy jest jakiś oprysk przeciwko złodziejom? : D

Pamiętam, jak w zeszłym sezonie biegałem na spot we wrześniu i spryskiwałem jakąś zawiesiną. Pleśni nie było, ale skończyło się, jak się skończyło...
  • 66 / 2 / 0

Jakiś znawca może się wypowiedzieć, kiedy finito ?
  • 2523 / 203 / 0

w sensie kiedy będą gotowe do ścinki ?
  • 5250 / 506 / 0

Panie - nawet nie napisałeś, co uprawiasz... (albo ja nie znalazłem).
Jeśli to pełnosezonowe odmiany, to przełom września i października.
Finito może być wcześniej, jeśli trafisz na złodziei lub mundurowych (a raczej oni na Twoją uprawę).
  • 66 / 2 / 0

Ah, nie wczytało się i lipa. Auto, po czym poznać że jest już gotowe ? Bialy nalot się pojawił (nie pleśń).
  • 330 / 27 / 0

Preciki na kwiatach powinny sie lekko zaczac brazowic
Wróć do „Outdoor, czyli na dworze lub w szklarni”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata