Eszopiklon - Stereoizomer zopiklonu dostępny w USA

Z-drugs – substancje wykazujące powinowactwo do receptora benzodiazepinowego, nie dzielące jednak podobieństwa strukturalnego z benozdiazepinami.

Moderatorzy: GABA, Leki

• 989 / 17 / 0

Wie ktoś coś więcej niż pisze na wikipedii, miał ktoś z tym styczność? Podobno bardzo dobry zamiennik zolpidemu.
  • 420 / / 0

Raczej nikt sie tutaj nie wypowie skoro lek nie dostepny w calej UE. Z tego co przed chwila przeczytalem to taki lekko zmodyfikowany zopiklon i watpie zeby sie jakos specjalnie od niego roznil w dzialaniu. Jak szukasz zamiennika zolpidemu zainteresuj sie zaleplonem, tez dosc egzotyczny lek z tej grupy ale przynajmniej dostepny w Polsce.

Dlaczego konsumenci konopi w stanach z legalną marihuaną wciąż wybierają czarny rynek?

Marihuana jest teraz w Kalifornii legalna... czemu więc mieszkańcy tego stanu wciąż masowo korzystają z usług tradycyjnych dilerów?

Kolejne uderzenie w handlarzy „dopalaczami”

W ramach prowadzonej sprawy policjanci CBŚP zabezpieczyli łącznie około 120 kilogramów „dopalaczy” o szacunkowej wartości nawet 3 milionów złotych.
  • 989 / 17 / 0

Lek dostępny w EU, 4 funty za opakowanie. Szukać nie szukam, ale chętnie poczytam kogoś raport.
Użytkownik nieaktywny
  • 19 / / 0

Nie pamiętam za dobrze bo to było z rok jak nie lepiej temu. Miałem kilka listków po 10szt, dawki nie pamiętam. Ogólnie nie za mocny lek i bez jakiś fajerwerków, odstawiając gbl nawet nie poczułem jego działania, tak w normalnych warunkach coś jak lajtowa wersja etizolamu, mi to jakos nie przypadło do gustu, oczekiwanego działania nie uzyskałem praktycznie.
  • 982 / / 0

jest dostępny w zagranicznym sklepie z RC w dawce po 2 mg po 3 euro za sztukę przy kupnie 10 tabletek cena jest po 2 euro . straszna drożyzna .
  • 934 / 5 / 0

Ja wziąłem raz grama jakiś gram od ododstwcy zopiclonu, kosztował śmieszne pieniadze (20usd/g) podobnie jaki zoplicon (10usd/g).Działanie zbliżone do zopiclonu tylko słabsze o jakieś 50% , ja wolę zopiklon
  • 89 / / 0

Nie każdy wie, ale w USA była możliwość odbioru próbek Lunesty. Wystarczyło zgłosić się do lekarza :-p
  • 1415 / 62 / 0

Ma sie rozumiec, ze nie uregulowany w PL?
  • 1415 / 62 / 0

ktoś odpowie na powyzsze pytanie ? ;p
Wróć do „Niebenzodiazepiny”
Na czacie siedzi 83 uczestników Wejdź na czata