Rozmowy na temat działania psychoaktywnego kannabinowego konopii.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
  • 567 / 25 / 0
Wiem ze przy waleniu wiadra, wodospadu, dostaje się tylko czyste THC a szkodliwe substancje jakoś zostają, a jak to jest w przypadku trawki która może być maniona? Do płuc wdychamy syf czy nic szkodliwego?
  • 1127 / 206 / 7
Bullshit. Wiadro się niczym nie różni pod względem szkodliwości od lufki. Może być nawet bardziej szkodliwe bo dym ma kontakt z plastikową butelką, i obciążamy płuca całym nabiciem na raz.

Czyste kannabinoidy i terpenoidy bez substancji smolistych to się wdycha przez waporyzator.
Życie to trip, więc dbaj o set&setting.
ENTEOGENY PRAWEM, NIE TOWAREM!
Układ nagrody kurwą jest.
  • 22 / 1 / 0
Jakie czyste THC? Niby jakim prawem. Wiadro działa tak samo jak lufa, joint czy bongo, tyle że wdychamy całe nabicie naraz. Jedynie bongo filtracyjne oddziela w pewnym stopniu szkodliwe związki w dymie, jest on napewno łagodniejszy dla płuc. A najlepszym wyjściem jest waporyzator. Zastanawiam się jaka to ,,maniona trawka"? Zwykłe dopy, maczany z syntetycznymi kanna czy jakieś dodatki żeby palenie było cięższe np cukier? W każdym razie tak czy inaczej wiadro czy wodospad nic Ci nie przefiltruje
  • 1291 / 223 / 0
OMFG. Naród ci u nas zabobonny, że hej...

Jak to wiadro oddziela czyste THC od reszty? Magia kształtu? Pamięć wody? Homeopatia?
Jesteś ćpunem? Znasz polski? Umiesz pisać? Napisz raport dla neurogroove!
Spoiler:
  • 127 / 13 / 0
Dobrze zrobiony wodospad chłodzi dym. W sumie wodospad to ma sens nad jeziorem, ale z 5l butli i jak wapujesz nurkując, to wtedy ta metoda spoko. Woda z dziurą w butelce.. nie. ;d Wiecie nurek i ryj w butle z dymem,. potrzebne 2 osoby. ;)
Ja nie wiem czym ci kopią tą marihuanę, chyba kopią za na komendzie. xD Co najwyżej gorszej jakości/ za późno nawóz i inne.
ODPOWIEDZ
Posty: 5 • Strona 1 z 1
Artykuły
Newsy
[img]
Jacht z kokainą o wartości 80 milionów funtów zmierzał w stronę Wielkiej Brytanii

Prawie tona „narkotyku klasy A” została znaleziona na jachcie płynącym z wysp karaibskich do Wielkiej Brytanii. Jej rynkowa wartość została oszacowana na 80 milionów funtów.

[img]
Handel narkotykami: Rynek odporny na COVID-19. Coraz większe obroty w internecie

Dynamika rynku handlu narkotykami po krótkim spadku w początkowym okresie pandemii COVID-19 szybko dostosowała się do nowych realiów, wynika z opublikowanego w czwartek (24 czerwca) przez Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC) nowego Światowego Raportu o Narkotykach.

[img]
Meksyk: Sąd Najwyższy zdepenalizował rekreacyjne spożycie marihuany

Sąd Najwyższy zdepenalizował w poniedziałek rekreacyjne spożycie marihuany przez dorosłych. Za zalegalizowaniem używki głosowało 8 spośród 11 sędziów. SN po raz kolejny zajął się tą sprawą, jako że Kongres nie zdołał przyjąć stosownej ustawy przed 30 kwietnia.