Xenon

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 13 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2012
  • 62 / 2 / 0


Znalazłem strone z 99.99 % xenonem w szkalnych ampułkach w Polsce. Pytanie brzmi jak tego użyć po zakupie ? I przede wszystkim jakie dawkowanie? Ktoś, coś wie?
Rejestracja: 2017
  • 2724 / 916 / 0


Powiem wam ,ze ten Xenon jest stary jak swiat ale intesywnie go modyfikuja by uzyskac nietoksyczny trwale cialo stale np:XeF4 tertafluorek ksenonu juz tworzy bezbarwne krysztaly tylko nie moze zostac zamoczony bo powstaje utleniacz dlatego on odpada.
Ale sa mozliwe stale zwiazki bez zamrazania tego gazu.
A maja go lampy tez .

Np:Jarznik ksenonowy typu D2S przeznaczony do reflektorów soczewkowych.

Badania dowodzą, że stosowanie ksenonu może poprawić wyniki sportowe w sportach wytrzymałościowych. Pierwiastek działa bezpośrednio na białko Hif-1 alfa, co powoduje wzrost produkcji erytropoetyny. Ponadto stosowanie ksenonu pomaga w regeneracji organizmu, zasypianiu, podnoszeniu poziomu testosteronu, a także wpływa na dobre samopoczucie. Zupełną nowością jest fakt, że naukowcy twierdzą również, iż gaz może wymazać traumatyczne wspomnienia.

Diler z dziecięcego pokoju

Cena, opis, rekomendacje użytkowników. Strona prowadzona przez 19-latka z Lipska nie różniła się niczym od przeciętnego sklepu internetowego. Tyle, że Maximilian S. nazywany też "Kinderzimmer-Dealer", handlował narkotykami. W żadnym tam Darknecie. W sieci dostępnej dla wszystkich.

Już 2500 lat temu ludzie jarali trawkę

Badanie pozostałości kadzidełek z pradawnych pochówków w zachodnich Chinach ujawniło kannabinoidy. To najwcześniejszy dowód na stosowanie konopi indyjskich ze względu na ich właściwości psychoaktywne.
Rejestracja: 2016
  • 631 / 64 / 0


Kurwa nowy neurobiolog się znalazł. Rozkręcasz świetlówkę i kirasz?
I bez obrazy ale kopiuj/wklej z Wikipedii już jest.
Posty: 13 Strona 2 z 2
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 56 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości