Xenon

Najprostsze substancje odurzające, m.in. eter dietylowy i podtlenek azotu (N2O).
Więcej informacji: Inhalanty w Narkopedii [H]yperreala

Moderator: Dysocjanty

Posty: 13 Strona 2 z 2
Rejestracja: 2012
  • 62 / 2 / 0


Znalazłem strone z 99.99 % xenonem w szkalnych ampułkach w Polsce. Pytanie brzmi jak tego użyć po zakupie ? I przede wszystkim jakie dawkowanie? Ktoś, coś wie?
Rejestracja: 2017
  • 1923 / 119 / 0


Powiem wam ,ze ten Xenon jest stary jak swiat ale intesywnie go modyfikuja by uzyskac nietoksyczny trwale cialo stale np:XeF4 tertafluorek ksenonu juz tworzy bezbarwne krysztaly tylko nie moze zostac zamoczony bo powstaje utleniacz dlatego on odpada.
Ale sa mozliwe stale zwiazki bez zamrazania tego gazu.
A maja go lampy tez .

Np:Jarznik ksenonowy typu D2S przeznaczony do reflektorów soczewkowych.

Badania dowodzą, że stosowanie ksenonu może poprawić wyniki sportowe w sportach wytrzymałościowych. Pierwiastek działa bezpośrednio na białko Hif-1 alfa, co powoduje wzrost produkcji erytropoetyny. Ponadto stosowanie ksenonu pomaga w regeneracji organizmu, zasypianiu, podnoszeniu poziomu testosteronu, a także wpływa na dobre samopoczucie. Zupełną nowością jest fakt, że naukowcy twierdzą również, iż gaz może wymazać traumatyczne wspomnienia.

Jak ochronić amerykański pejotl?

Mały, bulwiasty kaktus ma kluczowe znaczenie dla ceremonii religijnych Kościoła Tubylczoamerykańskiego, jednak kłusownictwo i niezrównoważone praktyki zbiorów powodują, że na terenie Stanów Zjednoczonych istnieje ryzyko jego wyginięcia.

Medyczna marihuana: Pacjenci muszą uważać, bo w aptekach są spore rozbieżności w cenach

Nawet ponad 200 zł może wynieść różnica w cenie za 10 gramów suszu w aptekach. To niewątpliwie sporo przy stawkach rozpoczynających się od 600 zł. Jedyny dystrybutor na naszym rynku zapewnia, że każdemu odbiorcy proponuje takie same warunki sprzedaży. Jednak placówki same mogą ustalać marżę, bo nic ich nie ogranicza.
Rejestracja: 2016
  • 600 / 59 / 0


Kurwa nowy neurobiolog się znalazł. Rozkręcasz świetlówkę i kirasz?
I bez obrazy ale kopiuj/wklej z Wikipedii już jest.
Posty: 13 Strona 2 z 2
Wróć do „Środki wziewne”
Na czacie siedzi 86 uczestników Wejdź na czata

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość