Czego oczekujecie od zycia ?

Dział poświęcony wpływowi substancji psychoaktywnych na działalność człowieka.

Moderator: Wszyscy moderatorzy

• 1039 / 144 / 0

Na tą chwilę oczekuję od ludzi żeby nie reagowli na moje słowa podniesionym ciśnieniem czyli tzw wkurwieniem, kiedy ja mówię coś na spokojnie, bo ja wtedy mam dwa razy bardziej podniesione ciśnienie i mogę zrobić głupotę.
  • 685 / 19 / 0

Właśnie stukneła mi 40 stka ,i już nic poza zdrowiem nie oczekuje,praca jest dzieci są,teraz tylko zdowie i spokój.

Politycy i prezydenci przeciwni marihuanie, którzy nie mogli oprzeć się jej urokowi

Niesprawiedliwa delegalizacja konopi indyjskich to temat, który jednoczy użytkowników marihuany na całym świecie. Być może, najbardziej irytujące zachowanie przejawiają przywódcy polityczni, którzy utrzymują swój sprzeciw wobec marihuany, mimo że sami z niej korzystają.

W DNA użytkowników e-papierosów występują podobne zmiany pronowotworowe, jak u palaczy

Biologicznie istotne zmiany w DNA, obserwowane u osób palących tytoń, występują też u ludzi korzystających z e-papierosów, czytamy w piśmie Epigenetics. Naukowcy z Keck Schoold of Medicine University of Southern California, zauważyli zmiany epigenetyczne w całym genomie i w jego poszczególnych częściach.
  • 1879 / 201 / 1

Więcej czasu.

I nagłego końca, żeby nie wiedział, że umieram.
  • 240 / 119 / 0

Żeby nie było kłamstwa, żeby nie było fałszywości, żeby nie było sprzedawania na psach, żeby nie było niczego
  • 7235 / 746 / 0

Jakiejś zmiany w życiu.
  • 3564 / 413 / 0

Jeden uzna ze jestes kowalem swojego losu, drugi wierzy w przeznaczenie i nie podejmuje czynow . Ja oczekuje od zycia sily psych
  • 1782 / 439 / 0

wolności od samego siebie i spokoju
  • 38 / 4 / 0

Wzlotów i upadków.
  • 1041 / 226 / 0

wszystko czego chcę od życia to spokojnego tycia

a potem w miarę szybkie i do ogarnięcia zejście
  • 696 / 62 / 0

Chciałbym znaleźć lepszą pracę dzięki, której wykorzystam w pełni swoje umiejętności i nabędę nowe, zarobię lepsze pieniądze i poznam fajne laski.
Wróć do „Substancje psychoaktywne a człowiek”
Na czacie siedzi 803 uczestników Wejdź na czata